PŘED ZÁPASEM

Extraliga žen / 24.05.2024 / 18:00

Extraliga žen / 26.05.2024 / 16:00

Jančařík ani Matelová na Saudi Smash neuspěli

Na jednom z největších turnajů sezony Saudi Smash, dotovaném dvěma miliony dolary, dva čeští zástupci prohráli hned v prvním kole kvalifikace. Lubomír Jančařík vypadl s Rakušanem Robertem Gardosem, Hana Matalová nestačila na Mexičanku Yadiru Silvaovou.

Vyrovnanější souboj se svým soupeřem svedl Jančařík, který po prohraném prvním setu měl v tom druhém setbol. Jenže ani tuhle šanci nevyužil. Pak dokázal snížit na 1:2, bohužel, zkušený Rakušan zápas dotáhl do vítězného konce. Hana Matelová proti mexické soupeřce držela krok jen v prvním setu, který prohrála v koncovce. Pak už nedokázala vzdorovat a prohrála ve třech setech.

Česká ženská jednička na turnaji ještě bude pokračovat ve čtyřhře, kde společně se Slovenkou Barborou Balážovou jsou sedmým nasazeným párem-

Saudi Smash 2024

Výsledky českých hráčů a hráček

Kvalifikace dvouhra mužů: Robert Gardos (Rak.) – Lubomír JANČAŘÍK 3:1 (10,12,-9,8).

Kvalifikace dvouhry žen: Yadira Silvaová (Max.) – Hana MATELOVÁ 3:0 (10,5,2).