K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Seznam rozhodčích

Licence: M A B C NU NR

Řádek Jméno Oblast Licence
1 NOVOTNÝ Pavel Ústecký kraj C
2 FABIÁN Miloš Moravskoslezský kraj C
3 BĚHAL Jan Praha C
4 VOŽICKÝ Bohumil Praha C
5 JURIČKA Stanislav Královéhradecký kraj C
6 LUŽNÝ Petr Olomoucký kraj C
7 HRŮZA Petr Olomoucký kraj C
8 VONDROVÁ Iva Vysočina A, C
9 KONEČNÁ Tereza Jihomoravský kraj C
10 PŘIDAL Jiří Olomoucký kraj C
11 PALÁSEK Jaromír Olomoucký kraj C
12 KOĎOUSEK František Královéhradecký kraj C
13 MĚSTKA Petr Ústecký kraj C
14 VYSOUDIL Jan Ústecký kraj C
15 KRAKA Zdeněk Karlovarský kraj C
16 STANČÍK Josef Karlovarský kraj C
17 KOMÍN Ondřej Praha C
18 HOFMANN Martin Ústecký kraj C
19 HORÁK David Liberecký kraj C
20 BROŽEK Michal Středočeský kraj C
21 ANTON Petr Liberecký kraj C
22 KRATOCHVÍL Roman Moravskoslezský kraj C
23 KYSELÝ Radim Moravskoslezský kraj C
24 BAČINA Jaroslav Královéhradecký kraj C
25 OVČAČÍK Tomáš Vysočina C
26 PIŠTĚLÁK Martin Olomoucký kraj C
27 WALDHAUSER Vojtěch Liberecký kraj C
28 ZÍTKA Tomáš Olomoucký kraj C
29 FRÜHAUF Filip Plzeňský kraj C
30 ŠAFÁŘ Jiří Pardubický kraj C
31 KUDĚLKA Tomáš Moravskoslezský kraj C
32 SKAPKA Jiří Moravskoslezský kraj C
33 VANTUCH Karel Moravskoslezský kraj C
34 KRÁL Miroslav Olomoucký kraj C
35 JANDA Zbyněk Jihomoravský kraj C
36 BELCREDI Ludvík Jihomoravský kraj C
37 RAKUŠAN Ondřej Liberecký kraj C
38 SYROVÁ Lucie Pardubický kraj C
39 SKOKANOVÁ Lenka Olomoucký kraj C
40 JANOUŠOVÁ Petra Plzeňský kraj C
41 HOLEČEK Petr Karlovarský kraj C
42 ŠÍP Martin Středočeský kraj C
43 PROCHÁZKA Vojtěch Jihomoravský kraj C
44 POSPÍŠIL Jiří Jihomoravský kraj C
45 AGACHI Konstantin Olomoucký kraj C
46 SPURNÝ Mojmír Jihomoravský kraj C
47 PROCHÁZKA Jiří Jihomoravský kraj C
48 MYSLIKOVJAN Tomáš Zlínský kraj C
49 LAKOMÁ Denisa Jihomoravský kraj C
50 JANOUŠOVÁ Pavla Plzeňský kraj C
51 ČÁHA Jiří Praha C
52 BUBEN Vlastimil Královéhradecký kraj C
53 BLÁHA Petr Královéhradecký kraj C
54 TREJDL Dušan Středočeský kraj C
55 VYDRA Milan Středočeský kraj C
56 VAŠINA Zdeněk Ústecký kraj C
57 ŠUBČÍK Jiří Olomoucký kraj C
58 SAZIMOVÁ Terezie Královéhradecký kraj C
59 KOZÁKOVÁ Tereza Královéhradecký kraj C
60 KOUBEK Vojtěch Královéhradecký kraj C
61 HORŇÁKOVÁ Lenka Olomoucký kraj C
62 FRANC Štěpán Plzeňský kraj C
63 FOFF Lukáš Královéhradecký kraj C
64 BERAN Martin Středočeský kraj C
65 ZONA Vojtěch Olomoucký kraj C
66 VAŘEČKA Pavel Karlovarský kraj C
67 ŠVORC Jan Královéhradecký kraj C
68 SVOBODA Jiří Zlínský kraj C
69 PAZDERA Jaroslav st. Olomoucký kraj C
70 PAZDERA Jaroslav ml. Olomoucký kraj C
71 OSTRÝ Jan Jihomoravský kraj C
72 MACHŮ Jaroslav Olomoucký kraj C
73 HÝBL Jan Královéhradecký kraj C
74 HOJKOVÁ Tereza Ústecký kraj C
75 DUFEK Aleš Zlínský kraj C
76 BRÁT Karel Královéhradecký kraj C
77 VYHLÍDKA Daniel Karlovarský kraj C
78 PINKAS Jan Praha C
79 MARŠÍKOVÁ Jana Praha C
80 KOLÁŘ Zdeněk Plzeňský kraj C
81 KADAVÝ Vladimír Karlovarský kraj C
82 KADAVÁ Tereza Praha C
83 FRANKOVIČ Jaroslav Olomoucký kraj C
84 DURČÁK Petr Moravskoslezský kraj C
85 VYSOCKÁ Karolína Karlovarský kraj C
86 MÝDLO Luděk Moravskoslezský kraj C
87 HERŠÁLEK Jakub Středočeský kraj C
88 VOTÍK Jan Středočeský kraj C
89 VOTÍK Hynek Středočeský kraj C
90 SCHWARZER Antonín Praha C
91 CHMELENSKÝ Václav Plzeňský kraj C
92 HRUBÝ Jiří Liberecký kraj C
93 FILKO Daniel Moravskoslezský kraj C
94 DOLEŽAL Martin Středočeský kraj C
95 BEDNÁRIK Martin Praha C
96 BEČVÁŘOVÁ Michaela Středočeský kraj C
97 BEČVÁŘ Michal Středočeský kraj C
98 ZAHÁLKA Pavel Královéhradecký kraj C
99 SKŘIVAN Jaroslav Královéhradecký kraj C
100 SKÁLA Tomáš Karlovarský kraj C
101 KRAJČÍ David Karlovarský kraj C
102 KAFKA Stanislav Vysočina C
103 BAKO Adam Pardubický kraj C
104 ZÍMA Jiří Jihočeský kraj C
105 ZAPLETAL Miroslav Olomoucký kraj C
106 VANTUCH František Moravskoslezský kraj C
107 KŘIVÁNEK Vladimír Vysočina C
108 NIEBAUER Aleš Karlovarský kraj C
109 KRÁL Stanislav Olomoucký kraj C
110 KONEČNÝ Roman Olomoucký kraj C
111 JEŘÁBEK Václav Vysočina C
112 DOMNOSIL Tomáš Praha C
113 PALIVEC Zdeněk Jihočeský kraj C
114 FRON Radovan Moravskoslezský kraj C
115 TREFIL Daniel Vysočina C
116 ŠURAL Václav Jihomoravský kraj C
117 RADOUŠ Jaromír Praha C
118 MALÝ Vojtěch Vysočina C
119 KOTÁSEK Pavel Jihomoravský kraj C
120 JENÍČEK Jakub Vysočina C
121 VALA Jiří Zlínský kraj C
122 HANDL Erich Praha C
123 BLÁHA Milan Praha C
124 ŠUBRT Jaroslav Středočeský kraj C
125 SPÁČIL Petr Jihomoravský kraj C
126 RULÍŠEK Karel Jihomoravský kraj C
127 RES Oldřich Jihomoravský kraj C
128 BALCAR Zdeněk Praha C
129 ZATŘEPÁLKOVÁ Lenka Středočeský kraj C
130 VOŠAHLÍK Radek Středočeský kraj C
131 STRNAD Richard Středočeský kraj C
132 VOLAVKA Milan Vysočina C
133 TOPIČ Petr Olomoucký kraj C
134 ŠLAPANSKÝ Jan Jihomoravský kraj C
135 FRÝDL Miloš Středočeský kraj C
136 PLACHÝ Zbyněk Olomoucký kraj A, C
137 VÝMOLOVÁ Marta Vysočina B
138 HARNA Tomáš Jihomoravský kraj C
139 PANSKÝ Jindřich Praha C
140 ŠTIKOVÁ Martina Ústecký kraj A, B, C
141 VESELSKÁ Zdeňka Vysočina B, C
142 ŠVEC Jan Pardubický kraj B
143 ŠMAHLÍK Libor Jihočeský kraj B
144 PILÁŘ Jiří Královéhradecký kraj A, B, C
145 NEKOLA Tomáš Středočeský kraj A, B, C, NU
146 LACHOUT Jaroslav Jihočeský kraj B
147 JANOUŠKOVÁ Petra Středočeský kraj A, B, C
148 FROLÍK Tomáš Pardubický kraj B
149 BROM Vladan Vysočina B
150 BLAŽEK Martin Středočeský kraj A, B, C
151 BÍLOVÁ Petra Jihomoravský kraj B, C
152 BÍLA Jindřich Jihomoravský kraj B, C
153 BEREZA Oldřich Olomoucký kraj B
154 SEDLOŇOVÁ Aneta Královéhradecký kraj C
155 ŠIMÁČEK Milan Praha C
156 PUMPR Jaroslav Karlovarský kraj C
157 BUCIFAL Josef Karlovarský kraj C
158 BLAŽEK Jan Praha B, C
159 BAŠTÁŘ Ondřej Plzeňský kraj C
160 HONEK František Jihomoravský kraj C
161 MACHÁČEK Pavel Středočeský kraj C
162 LANGROVÁ Dana Královéhradecký kraj C
163 DUFKOVÁ Eva Královéhradecký kraj C
164 VESELÝ Daniel Praha B, C
165 KŘÍŽEK Matěj Královéhradecký kraj C
166 DVOŘÁK Pavel Vysočina A, B, C, NU
167 ZIEGLEROVÁ Jitka Královéhradecký kraj C
168 VICHERKOVÁ Šárka Moravskoslezský kraj C
169 MINČEV Ondřej Vysočina C
170 VEIGL Jiří Olomoucký kraj C
171 URBÁNEK Filip Jihomoravský kraj C
172 ZEMANOVÁ Michaela Královéhradecký kraj C
173 ZEMAN Michal Královéhradecký kraj C
174 VEIGLOVÁ Jarmila Olomoucký kraj C
175 TUHÝ Roman Jihomoravský kraj C
176 TOUFAR Jan Jihomoravský kraj C
177 ŠKRDLA David Vysočina C
178 PROTIVA Martin Liberecký kraj C
179 PILAŘ Josef Jihomoravský kraj C
180 MALÍKOVÁ Jana Zlínský kraj C
181 KOVÁŘ Karel Jihomoravský kraj C
182 JEČMÍNEK Radek Jihomoravský kraj C
183 HRUŠKA Petr Jihomoravský kraj C
184 FIŠER Karel Jihomoravský kraj C
185 HUŠEK Pavel Královéhradecký kraj C
186 FEITH Erik Jihomoravský kraj C
187 SVOBODA Zdeněk Vysočina C
188 PAŠEK Dominik Praha C
189 KÜRFURST Oldřich Karlovarský kraj C
190 FISCHEROVÁ Pavla Jihomoravský kraj C
191 URAZIL Marek Jihočeský kraj C
192 RŮŽIČKOVÁ Kristýna Jihočeský kraj C
193 RŮŽIČKA Milan Jihočeský kraj C
194 KOSTŘICA Jan Moravskoslezský kraj C
195 DIBLÍKOVÁ Klára Praha C
196 ŠVÁCHA Ondřej Liberecký kraj C
197 MALÍK Roman Zlínský kraj C
198 MALÍKOVÁ Alžběta Zlínský kraj C
199 ŘÍHA Petr Zlínský kraj C
200 PROTIVINSKÝ Tomáš Vysočina C
201 PLHÁK Jan Zlínský kraj C
202 PERNÝ Michal Liberecký kraj C
203 MURIN Dušan Vysočina C
204 KUBÁČ Petr Zlínský kraj C
205 JÁNIŠ Pavel Zlínský kraj C
206 GAJDŮŠEK Robert Zlínský kraj C
207 CACEK Vladimír Pardubický kraj C
208 WEISS Jaromír Zlínský kraj C
209 VYKOUKAL Martin Zlínský kraj C
210 VOJTĚŠEK Martin Moravskoslezský kraj C
211 VANCL Jan Liberecký kraj C
212 VÁJA Lukáš Zlínský kraj C
213 SOUKUP Radek Zlínský kraj C
214 SADOVÝ Jiří Moravskoslezský kraj C
215 POLÍVKA Marian Královéhradecký kraj C
216 PANOŠ Radovan Zlínský kraj C
217 MIFFEK Daniel Středočeský kraj C
218 LIŠANÍK Josef Zlínský kraj C
219 KADLČÍK Petr Zlínský kraj C
220 JIŘIČKA Josef Královéhradecký kraj C
221 HÝŽA Pavel Moravskoslezský kraj C
222 FUSEK Martin Zlínský kraj C
223 BATOUŠEK Vladimír Zlínský kraj C
224 PAVLÍK Petr Ústecký kraj C
225 ALLERTOVÁ Renata Ústecký kraj C
226 BUREŠOVÁ Lucie Pardubický kraj C
227 ODROVČÁK Ladislav Jihomoravský kraj C
228 TUREK Jindřich Moravskoslezský kraj C
229 BOHUMSKÝ Petr Praha A, B, C, M, NU, NR
230 CANKAŘ Radek Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
231 DOSPÍŠIL Jiří Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU
232 HANEK Stanislav Praha A, B, C, M, NU
233 HARALÍK Stanislav Praha A, B, C, M, NU
234 HOLÍKOVÁ, DiS. Vendula Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
235 HRDÝ Jiří Praha A, B, C, M, NU, NR
236 JALŮVKA Lumír Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
237 JIRÁSEK Zdeněk Středočeský kraj A, B, C, M, NU, NR
238 JIRSA Pavel Pardubický kraj A, B, C, M, NU
239 KADLČÁKOVÁ Alena Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
240 KAFKA Pavel Vysočina A, B, C, M, NU, NR
241 KLECKER Roman Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
242 KOTLORZ Lukáš Praha A, B, C, M, NU, NR
243 KOVÁŘ Aleš Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU
244 LESNÍK Vladimír Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
245 LINERT Michal Praha A, B, C, M, NU, NR
246 MALÍK Tomáš Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU, NR
247 MAREK Ladislav Vysočina A, B, C, M, NU
248 MASÁK Jan Liberecký kraj A, B, C, NU, M
249 MICHAL Jozef Ústecký kraj A, B, C, M, NU
250 MIKULECKÝ František Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
251 NOVÁK Jiří Ústecký kraj A, B, C, M, NU
252 OLBRICHT Jiří Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU, NR
253 PANSKÝ Miroslav Plzeňský kraj A, B, C, M, NU, NR
254 PAVELEK st. Ladislav Středočeský kraj A, B, C, M, NU
255 PETŘÍČEK Ivo Liberecký kraj A, B, C, M, NU
256 SEDLÁČEK Petr Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU
257 SVOBODOVÁ Vlasta Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
258 ŠAFAŘÍK Václav st. Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
259 TENGLOVÁ Jaroslava Jihočeský kraj A, B, C, M, NU
260 VACULOVIČOVÁ Klára Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
261 VESELKA Jiří Liberecký kraj A, B, C, NU, M
262 VÍTEK Josef Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU, NR
263 VÍTKOVÁ Hana Praha A, B, C, M, NU, NR
264 ZAJÍC František Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
265 ZAJÍČEK Vladimír Ústecký kraj A, B, C, NU, M
266 ZELENÝ Miloslav Zlínský kraj A, B, C, M, NU
267 ANDRŠ Pavel Královéhradecký kraj B
268 BABOR Václav Karlovarský kraj C
269 BAJTEK Jiří Moravskoslezský kraj B, C
270 BAKALÁŘ Pavel Jihočeský kraj A, B, C, NU
271 BALCAR Jaromír Středočeský kraj B
272 BARCHANSKI Pavel Plzeňský kraj C
273 BARTOŠ Václav Moravskoslezský kraj C
274 BASÁK Josef Ústecký kraj A, B, C
275 BAŠE Petr Královéhradecký kraj C
276 BEDNÁŘ Jiří Středočeský kraj B, C
277 BEDNÁŘ Roman Moravskoslezský kraj C
278 BENEŠ Jan st. Olomoucký kraj A, B, C, NU
279 BENEŠ Jan ml. Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
280 BLÁHOVÁ Kateřina Praha C
281 BLAŽEK Vladimír Jihomoravský kraj A, B, C
282 BOUČEK Stanislav Královéhradecký kraj A, B, C
283 BRADÁČ Petr Liberecký kraj A, C
284 BROZÁK Radomír Jihomoravský kraj B, C
285 BUDÍRSKÝ Roman Moravskoslezský kraj C
286 BUŘIL Petr Jihomoravský kraj B
287 CARBOL Jindřich Moravskoslezský kraj A, B, C
288 CÍSAŘ Miroslav Praha B, C
289 ČEPELKA Jan Královéhradecký kraj C
290 ČERNOCH Rostislav Jihomoravský kraj A, B, C
291 ČEŘOVSKÝ Petr Středočeský kraj B, C
292 ČOPIÁN Štefan Pardubický kraj A, B
293 ŠUSTÁČEK Ondřej Jihomoravský kraj C
294 DOBEŠ Tomáš Praha C
295 DOLEGOVSKÝ Patrik Moravskoslezský kraj A, B, C
296 DOLEJŠÍ Stanislav Středočeský kraj B
297 DOSPÍŠIL Ivan Karlovarský kraj C
298 DRAHOTA Jiří Praha A, B, C
299 DRAHOTSKÝ Tomáš Královéhradecký kraj B
300 DUCHOSLAV Karel Karlovarský kraj A, B, C
301 ĎURAČKA Milan Ústecký kraj B, C
302 DVOŘÁK Karel Středočeský kraj B
303 DYŠKANT Zdeněk Ústecký kraj B, C
304 EHRENBERGER Květoslav Praha A, B, C
305 FANTOVÁ Olga Středočeský kraj A, B, C
306 FAUSEK Jiří Praha A, B, C, NR
307 FEJFAR Miloslav Královéhradecký kraj B, C
308 FIŠERA Jiří Královéhradecký kraj B, C
309 FOJTÍK Jan Liberecký kraj C
310 FOLTÝN Michal Pardubický kraj B, C
311 FREIMANN Karel Ústecký kraj A, B, C
312 FÜRST Mirko Středočeský kraj A, B, C
313 GALEK Roman Karlovarský kraj C
314 GALEK Vojtěch Karlovarský kraj C
315 GAVLAS Anton Karlovarský kraj A, B, C
316 GAYDOŠ Karel Praha B, C
317 GIRET Pavel Liberecký kraj B, C
318 GREGOR Karel Moravskoslezský kraj C
319 GRILL Josef Středočeský kraj B, C
320 GROMNICA Václav Moravskoslezský kraj B, C
321 HACH Jaroslav Plzeňský kraj A, B, C
322 HÁJEK Filip Moravskoslezský kraj B, C
323 HÁJKO Marian Moravskoslezský kraj C
324 HALAS Pavel Jihomoravský kraj B, C
325 HALASOVÁ Anna Jihomoravský kraj A, B, C, NU, NR
326 HALUŠKA Pavel Karlovarský kraj A, B, C
327 HAMPL Michal Královéhradecký kraj C
328 HAVRDA Luboš Královéhradecký kraj C
329 HENŽEL Miroslav Moravskoslezský kraj A, B, C, NR
330 HEREC Lumír Moravskoslezský kraj B, C
331 HEROUT Václav Středočeský kraj A, B, C
332 HLAVÁČEK Miloš Karlovarský kraj C
333 HLÁVKOVÁ Hana Královéhradecký kraj C
334 HOJGR Stanislav Olomoucký kraj B, C
335 HOLEČEK Zdeněk Karlovarský kraj B, C
336 HOLEČEK Martin Karlovarský kraj C
337 HOLEMÝ Josef Moravskoslezský kraj C
338 HOLUB Čestmír Ústecký kraj C
339 HORÁČEK Rostislav Moravskoslezský kraj B
340 HORÁK Mojmír Olomoucký kraj A, B, C, NU
341 JONÁŠ Roman Vysočina kraj C
342 HOVORKOVÁ Tereza Vysočina A, B, C, NU, NR
343 HRÁDEK Antonín Ústecký kraj B, C
344 HRIC Jan Karlovarský kraj C
345 HROBSKÝ Josef Královéhradecký kraj A, B, C
346 HROBSKÝ Petr Královéhradecký kraj B, C
347 HRUBÝ Petr Plzeňský kraj B, C
348 HRUNKA Jakub Královéhradecký kraj C
349 HÝBNER Jaroslav Jihomoravský kraj A, B, C
350 CHALUPNÍK Jiří Jihomoravský kraj B
351 CHOVANČÍK Zdeněk Moravskoslezský kraj B, C
352 JÁGR Martin Praha C
353 JAKL Jan Pardubický kraj A, C
354 JAKUBCOVÁ Helena Královéhradecký kraj B, C
355 JAKUBEC Josef Královéhradecký kraj A, B, C
356 JALŮVKA Jaroslav Moravskoslezský kraj A, B, C, NU
357 JAMNÝ Pavel Jihomoravský kraj A, B, C, NR
358 JANDA Roman Jihomoravský kraj A, B, C
359 JANDÁK Jaroslav Karlovarský kraj C
360 JANEBA Vladimír Praha B, C
361 JÁNSKÝ Michal Karlovarský kraj C
362 JÁNSKÝ Radek Karlovarský kraj C
363 JAREŠ Libor Středočeský kraj B, C
364 JAROŠ Zdeněk Vysočina A, B, C
365 JAŠEK Milan Moravskoslezský kraj B
366 JÍLEK Pavel Vysočina C
367 JIRÁSKO Robert Středočeský kraj B, C
368 JISKRA Ferdinand Jihočeský kraj A, B, C
369 JONEŠ Milan Královehradecký kraj C
370 JUNGVIRT Josef Jihočeský kraj B, C
371 JUŘÍK Miroslav Jihomoravský kraj A, B, C, NU, NR
372 JUŘÍK Adam Jihomoravský kraj B, C
373 JŮZA Tomáš Královéhradecký kraj C
374 KAČER Jindřich Jihomoravský kraj A, B, C
375 KAČER Pavel Královéhradecký kraj C
376 KAČER Radek Královéhradecký kraj C
377 KADAVÝ Vladimír Praha C
378 KALISTA Ondřej Středočeský kraj A, B, C, NU
379 KANĚRA Jan Liberecký kraj B, C
380 KAŇKA Luděk Středočeský kraj B, C
381 KANTOREK Jiří Pardubický kraj B, C
382 KARASOVÁ Lenka Jihomoravský kraj A, B, C, NU, NR
383 KARLÍK Jiří Moravskoslezský kraj A, C, NU
384 KASAL Jaromír Plzeňský kraj A, B, C, NU
385 KEJŠAR Miroslav Karlovarský kraj C
386 KENDZIOR Svatoslav Moravskoslezský kraj C
387 KIRCHMAN Ondřej Plzeňský kraj B, C
388 KLÁTIL Josef Karlovarský kraj A, B, C
389 KLŮJ Bronislav Zlínský kraj B, C
390 KMEŤO Miroslav Jihomoravský kraj B, C
391 KNEBL Milan Ústecký kraj A, B, C
392 KODYTEK Pavel Pardubický kraj B, C
393 KOLÁŘ Petr Karlovarský kraj C
394 KOLÍK Petr Olomoucký kraj A, B, C
395 KOPEC Jiří Moravskoslezský kraj C
396 KOPECKÝ Tadeáš Královéhradecký kraj C
397 KOPŘIVA Jiří Středočeský kraj B, C
398 KOPŘIVA Tomáš Středočeský kraj B, C
399 KOŠŤÁL Jiří Pardubický kraj B
400 KOTÁSEK Ivo Královéhradecký kraj C
401 KOTIL Miloslav Vysočina A, B, C, NU
402 KOTLABA Josef Karlovarský kraj C
403 KOUKOLA Jaromír Královéhradecký kraj C
404 KOUŘIL Lubomír Středočeský kraj A, B, C
405 KOUŠOVÁ Dagmar Zlínský kraj A, B, C, NU
406 KOUTNÁ Blanka Pardubický kraj B, C
407 KOVÁŘ Karel Olomoucký kraj B, C
408 KOZÁK Petr Vysočina C
409 KOZEL Bohumil Ústecký kraj B, C
410 KRAJČÍ Josef Moravskoslezský kraj C
411 KREISLER Tomáš Praha C
412 KREJCAR Jan Ústecký kraj A, B, C
413 KREJČÍ Frantisek Středočeský kraj B, C
414 KREJČÍ Richard Liberecký kraj C
415 KRŠIAK Tomáš Královéhradecký kraj A, B, C
416 KRUPNÍK Lukáš Moravskoslezský kraj B, C
417 KRÝZA Luděk Královéhradecký kraj C
418 KŘEHLÍK Vladimír Vysočina A, B, C, NU
419 KUBÍČEK Petr Jihočeský kraj B, C
420 KUBOVÝ Jan Praha B, C
421 KULICH Vladimír Středočeský kraj A, B, C
422 KUŘE Jiří Moravskoslezský kraj C
423 KŮS Michal Plzeňský kraj A, B, C
424 KŮS Milan Plzeňský kraj A, B, C
425 KŮS Pavel Plzeňský kraj A, B, C
426 LACINA Miloslav Ústecký kraj C
427 LAICMANOVÁ Věra Jihomoravský kraj A, B, C
428 LÁTKA Jan Plzeňský kraj C
429 LEBEDA Michal Královéhradecký kraj A, B, C
430 LEV Jindřich Moravskoslezský kraj C
431 LINERT Martin Praha A, B, C, NR
432 LNĚNIČKOVÁ Marta Pardubický kraj B, C
433 LODŇAN Josef Moravskoslezský kraj C
434 LOUDA Václav Liberecký kraj A, B, C
435 MACELA Petr Středočeský kraj B
436 MACELA Václav Liberecký kraj B
437 MÁCHA Karel Jihočeský kraj B
438 MAKOVEC Rostislav Olomoucký kraj B, C
439 MALEC Jiří Vysočina kraj A, B, C
440 MALÝ Josef Plzeňský kraj C
441 MANDA Zdeněk Moravskoslezský kraj A, B, C, NU
442 MAREŠ Jan Středočeský kraj C
443 MARTENEK Tomáš Liberecký kraj B
444 MARTYNEK Krzysztof Moravskoslezský kraj C
445 MATAS Jan Ústecký kraj A, B, C
446 MAŤÁTKO Otomar Pardubický kraj A, B, C
447 MATLACH Jan Jihomoravský kraj A, B, C
448 MATULA Jaroslav Zlínský kraj B, C
449 MEIDL Zdeněk Ústecký kraj B, C
450 MENGER Jaroslav Praha A, B, C
451 MERENDA Ladislav Moravskoslezský kraj C
452 MERTA Tomáš Moravskoslezský kraj C
453 MÍČEK Petr Zlínský kraj B, C
454 MICHÁLEK Pavel Moravskoslezský kraj C
455 MINÁŘ Jiří Liberecký kraj B, C
456 MIŠIČKOVÁ Lenka Moravskoslezský kraj B
457 MORÁVEK Jiří Jihočeský kraj C
458 MORÁVKOVÁ Alena Jihomoravský kraj A, B, C
459 MORKUSOVÁ Michaela Vysočina B
460 MRAČKOVÁ Veronika Jihomoravský kraj B, C
461 NERAD Václav Karlovarský kraj C
462 NEŤUKA Pavel Pardubický kraj A, B, C
463 NEVRKLA Zdeněk Vysočina C
464 NOGA Stanislav Moravskoslezský kraj C
465 NOVÁK Aleš Pardubický kraj B, C
466 NOVÁK Radek Karlovarský kraj C
467 NOVÁK Vladislav Ústecký kraj C
468 NUTILOVÁ Vendula Středočeský kraj B, C
469 OBRACANÍK Štefan Ústecký kraj B, C
470 OTMAR Petr Liberecký kraj C
471 PÁRAL Jiří Vysočina C
472 PELIKÁN Luděk Vysočina C
473 PELNAŘ Václav Zlínský kraj B
474 PĚNKAVA Luboš Středočeský kraj A, B, C
475 PETR Radim Moravskoslezský kraj A, B, C, NU, NR
476 PINTA Petr Plzeňský kraj B, C
477 PLACHÝ Vojtěch Olomoucký kraj A, B, C
478 PLECHÁČ Jiří Královéhradecký kraj A, B, C
479 POLÁK Jindřich Praha B, C
480 POLEDNOVÁ Petra Praha C
481 POUR Pavel Plzeňský kraj B, C
482 PRAŽÁK Zdeněk Pardubický kraj B, C
483 PRŮCHA Petr Karlovarský kraj A, B, C
484 PŘÍHODA Tomáš Pardubický kraj B, C
485 PUČÉGL Pavel Jihočeský kraj B
486 RAJNOCH Pavel Moravskoslezský kraj B, C
487 RAMPULA Miroslav Jihomoravský kraj A, B, C
488 RATAJ Jakub Moravskoslezský kraj C
489 REITŠPIES Luděk Plzeňský kraj C
490 ROHLENA Jiří Zlínský kraj B
491 ROCHOWANSKI Milan Praha A, B, C
492 ROZÍNEK Jan Královéhradecký kraj C
493 ROZÍNEK Jiří Královéhradecký kraj C
494 ROZÍNKOVÁ Daniela Královéhradecký kraj C
495 ROZÍNKOVÁ Monika Královéhradecký kraj C
496 RŮŽIČKA Jan Vysočina C
497 ŘEŽÁB Miroslav Jihočeský kraj A, B, C
498 SÁZEL Karel Praha B, C
499 SEDLÁČEK Jan Plzeňský kraj B, C
500 SEDLOŇ Josef Královéhradecký kraj A, B, C
501 SEKANINA Karel Olomoucký kraj A, B, C, NU
502 SENOHRÁBEK Zdeněk Olomoucký kraj B, C
503 SCHEJBAL Josef Pardubický kraj A, B, C
504 SCHEJBAL Jaroslav Pardubický kraj A, B, C, NU
505 SCHIMETZEK Tomáš Moravskoslezský kraj C
506 SCHWAN Jaroslav Moravskoslezský kraj A, B, C
507 SKULINA Bohumil Moravskoslezský kraj C
508 SLAVATA Josef Praha B, C
509 SLOBODZIANOVÁ Petra Praha A, B, C, NU, NR
510 SMETANA Josef Liberecký kraj B, C
511 SMOLÍK Pavel Jihočeský kraj C
512 SMUTNÁ Daniela Plzeňský kraj B, C
513 SOJKA Theodor Ústecký kraj B, C
514 SOKOL Zdeněk Vysočina C
515 SPEVÁK Juraj Moravskoslezský kraj C
516 STANČEK Anton Plzeňský kraj A, B, C
517 STARÝ Ladislav Ústecký kraj B, C
518 STARZYCZNY Petr Moravskoslezský kraj C
519 STUPKOVÁ Alena Praha A, B, C, NU
520 SUDEK Petr Liberecký kraj A, B, C, NU
521 SÝKORA Pavel Moravskoslezský kraj B
522 SYROVÁ Vlasta Pardubický kraj C
523 ŠAFAŘÍK Jan Jihomoravský kraj A, B, C, NR
524 ŠAFAŘÍKOVÁ Sandra Jihomoravský kraj B, C
525 ŠAUER David Plzeňský kraj C
526 ŠEDIVÝ Stanislav Praha C
527 ŠENK Jakub Praha B, C
528 ŠEVC Zdeněk Královéhradecký kraj B
529 ŠEVČÍK Petr Jihomoravský kraj B, C
530 ŠIMONOVSKÝ Pavel Moravskoslezský kraj B
531 ŠINDLER Emanuel Moravskoslezský kraj C
532 ŠÍSTEK Pavel Ústecký kraj B, C
533 ŠIŠMA Pavel Jihomoravský kraj A, B, C, NU
534 ŠITINOVÁ Petra Královéhradecký kraj C
535 ŠKOLNÍK Luboš Středočeský kraj B, C
536 ŠLAPÁK Miloš Královéhradecký kraj A, B, C
537 ŠLECHTA Roman Královéhradecký kraj B, C
538 ŠLEIS Petr Plzeňský kraj B, C
539 ŠMÍD Ondřej Královéhradecký kraj C
540 ŠNAJDR Radomír Jihomoravský kraj B, C
541 ŠOLTÉS Juraj Plzeňský kraj B, C
542 ŠONDOVÁ Karina Ústecký kraj A, B, C, M, NU
543 ŠPLÍCHAL Jan Královéhradecký kraj C
544 ŠPRYŇAR Milan Karlovarský kraj C
545 ŠŤASTNÝ Vladislav Středočeský kraj B, C
546 ŠTEMBERA Miroslav Středočeský kraj B, C
547 ŠTĚPÁNEK Ivan Ústecký kraj B, C
548 ŠTIKA Petr Ústecký kraj A, B, C, NU
549 ŠTROF Jaroslav Pardubický kraj B, C
550 ŠTROFOVÁ Lenka Pardubický kraj B, C
551 ŠVANCARA Vladimír Jihomoravský kraj B, C
552 ŠVARC Pavel Plzeňský kraj B, C
553 ŠVEC Jaroslav Pardubický kraj B
554 TÁBORSKÝ Jindřich Jihomoravský kraj A, B, C
555 VESELSKÝ Oldřich Vysočina kraj C
556 TEPLAN Stanislav Vysočina A, B, C
557 TONHAUSER Martin Karlovarský kraj C
558 TONHAUSER Robert Karlovarský kraj C
559 TRASPE Jan Ústecký kraj B, C
560 TRASPE Lukáš Ústecký kraj B, C
561 TRKAL Jaroslav Pardubický kraj C
562 TURAY Tomáš Moravskoslezský kraj B, C
563 UHER Antonín Jihomoravský kraj B, C
564 Uher Jaroslav Zlínský kraj B, C
565 VACÍK Josef Plzeňský kraj B, C
566 VACHTFEIDL Petr Vysočina kraj A, B, C
567 VALENTA Miloslav Moravskoslezský kraj A, B, C, NU
568 VALÚCH Ján Liberecký kraj C
569 VARCL Jan ml. Liberecký kraj A, B, C, NR
570 VARCL st. Jan Liberecký kraj A, B, C
571 VELEŠÍK Josef Olomoucký kraj A, B, C
572 VESELSKÝ Roman Vysočina kraj A, B, C
573 VÉVODA Martin Moravskoslezský kraj B, C
574 VÍCHA Radomír Moravskoslezský kraj A, B, C
575 VÍTOVÁ Drahomíra Ústecký kraj C
576 VITMAJER Roman Liberecký kraj C
577 VLČEK Jaroslav Plzeňský kraj A, B, C
578 VOHRADSKÝ Marek Plzeňský kraj C
579 VOJÁČEK Miloš Praha B, C
580 VOJTĚCH Petr Liberecký kraj C
581 VOLF Oldřich Karlovarský kraj A, B, C
582 VOSYKA Ladislav Vysočina C
583 VOSYKA Radek Vysočina C
584 VOTÍPKA Emanuel Praha A, B, C, NU
585 VRABEC Jan Liberecký kraj A, B, C, M, NU
586 VRABEC Jakub Liberecký kraj A, B, C, NU
587 VRABEC Milan Liberecký kraj C
588 VRAŠTIL Lukáš Pardubický kraj A, B, C
589 VYLETOVÁ Helena Plzeňský kraj A, B, C
590 VYSOCKÝ Ivan Karlovarský kraj C
591 ZÁBOJOVÁ Anna Praha B, C
592 ZAHRADNÍK Petr Liberecký kraj A, B, C
593 ZÁŘICKÝ Petr Moravskoslezský kraj A, B, C, NR
594 ZELENÝ Petr Královéhradecký kraj C
595 ZELENÝ Jiří Královéhradecký kraj C
596 ZMRZLÝ Karel Jihomoravský kraj B, C
597 ŽID Jaromír Liberecký kraj A, B, C
598 ŽÍDEK Čestmír Moravskoslezský kraj C
599 ŽIDÍK Jiří Královéhradecký kraj C
600 DVOŘÁK Martin Jihočeský kraj B, C
601 KORTUS st. Pavel Jihočeský kraj C
602 KORTUS ml. Pavel Jihočeský kraj C
603 ABSOLON Martin Pardubický kraj C
604 DUSPIVA Martin Jihočeský kraj B, C
605 LOJKA Ladislav Jihočeský kraj C
606 LETALÍKOVÁ Jana Karlovarský kraj C
607 FOLTÝN Lukáš Pardubický kraj A, B, C, NU
608 JÁNYŠ Ondřej Pardubický kraj C
609 SLAVÍK Miroslav Pardubický kraj C
610 FRÖHLICH Tomáš Vysočina C
611 FUČEK Miloslav Praha A, B, C
612 POLÁK Jaromír Jihomoravský kraj B, C
613 HAMADEH Nabil Jihomoravský kraj A, B, C
614 DARMOVZAL Zdeněk Jihomoravský kraj C
615 HORKÝ Ondřej Jihomoravský kraj C
616 HŘEBÍČEK Miroslav Jihomoravský kraj C
617 LUČKO Martin Jihomoravský kraj C
618 MAKOVICKÝ Michal Jihomoravský kraj A, B, C
619 MAKOVICKÝ Petr Jihomoravský kraj C
620 SVOBODA Libor Jihomoravský kraj C
621 ŠTOFKA Filip Jihomoravský kraj C
622 TOMEČKOVÁ Anna Jihomoravský kraj C
623 BOHÁČ Vladimír Plzeňský kraj C
624 KREJČÍK David Zlínský kraj C
625 MARKOVÁ Michaela Jihomoravský kraj C
626 VOJÁČEK Rudolf Plzeňský kraj B, C
627 ČTVRTEČKA Petr Ústecký kraj C
628 GALEK Lukáš Karlovarský kraj C
629 HEROUT František Středočeský kraj C
630 RADIMĚŘSKÁ Marie Pardubický kraj C
631 ŠILHÁN Petr Liberecký kraj C
632 LIESKOVSKÝ Daniel Liberecký kraj C
633 RAUS Václav Jihomoravský kraj C
634 SVOBODOVÁ Renáta Jihomoravský kraj C
635 TOMEŠ Jiří Ústecký kraj C
636 ZONEK Miroslav Jihomoravský kraj C
637 DOUBRAVOVÁ Hana Olomoucký kraj C
638 FRIMMER Ján Jihomoravský kraj C
639 PINTOVÁ Radka Plzeňský kraj C
640 ZÁDĚRA Luboš Jihomoravský kraj C
641 ŽID Čeněk Liberecký kraj C
642 HYNŠT Martin Jihomoravský kraj C
643 KOŠŤÁL Milan Jihomoravský kraj C
644 KVARDOVÁ Dana Jihomoravský kraj C
645 ŠTEFAN Vojtěch Jihomoravský kraj C
646 SEVEROVÁ Michaela Karlovarský kraj C
647 HOUDKOVÁ Helena Ústecký kraj A, B, C, NU
648 ULDRICH Miroslav Ústecký kraj C
649 VLČEK Jakub Ústecký kraj C
650 ZEMÁNEK Ladislav Jihomoravský kraj C
651 ZÁŠKODNÝ Marek Moravskoslezský kraj C
652 PECINA František Jihomoravský kraj C
653 MACKA Libor Jihomoravský kraj C
654 KŘÍŽ Bohumil Jihomoravský kraj C
655 BOHUSLAV Jiří Jihomoravský kraj C
656 DEMJAN Josef Ústecký kraj B
657 HACH Václav Plzeňský kraj B
658 HNOJSKÝ Jiří Plzeňský kraj B, C
659 HNOJSKÁ Helena Plzeňský kraj B, C
660 MATOUŠOVÁ Jana Plzeňský kraj B, C
661 NEDBAL Václav Ústecký kraj B, C
662 NOVOTNÝ Miroslav Praha C
663 ŘEŽÁČ Bohumil Karlovarský kraj B
664 SOUKUP Zdeněk Plzeňský kraj B
665 STAKHOVA Olesja Královéhradecký kraj B, C
666 TENK Petr Plzeňský kraj B, C
667 ZEMANOVÁ Irena Jihomoravský kraj C
668 HOŠŤÁLEK Josef Plzeňský kraj C
669 MUSIL Zdeněk Jihomoravský kraj C
670 VANĚČEK Petr Plzeňský kraj C
671 ŠPAČKOVÁ Klára Liberecký kraj C
672 ŠILHÁNEK Martin Plzeňský kraj B, C
673 MOTLÍKOVÁ-Voštová Ilona Praha C
674 MOTLÍK Pavel Praha C
675 OPLUŠTIL Tomáš Jihomoravský kraj C
676 KOUŠA st. Roman Zlínský kraj C
677 KOUDELKA Ladislav Jihomoravský kraj C
678 HOŠŤÁLEK Milan Plzeňský kraj C
679 ŠTEFAN ml. Vojtěch Jihomoravský kraj C
680 MARESCH Michal Jihomoravský kraj C
681 KOUDELKA ml. Ladislav Jihomoravský kraj C
682 KOUDELKA Petr Jihomoravský kraj C
683 MINÁŘ Marek Karlovarský kraj C
684 KUBÁNEK Martin Olomoucký kraj B, C
685 BROŽ Petr Královéhradecký kraj B
686 FLEISLÉR Jiří Středočeský kraj B
687 HAVAZÍK Ondřej Středočeský kraj B
688 JAKUBCOVÁ Hana Královéhradecký kraj B
689 KOBLÍŽEK Martin Královéhradecký kraj B
690 MÁLEK Daniel Královéhradecký kraj B
691 VÉMOLA Martin Olomoucký kraj B
692 ZEMAN Daniel Královéhradecký kraj B
693 VTELENSKÝ Luděk Středočeský kraj C
694 OPLOVÁ Renáta Plzeňský kraj C
695 ONDROVČÁK Ladislav Jihomoravský kraj C
696 CHRÁST Roman Jihomoravský kraj C
697 BÍZOVÁ Lada Jihomoravský kraj C
698 BÍZA Petr Jihomoravský kraj C
699 LIČBINSKÝ Roman Jihomoravský kraj C
700 SOJKA Martin Středočeský kraj C
701 LANGER Aleš Jihočeský kraj C
702 MAŇAS Martin Jihomoravský kraj C
703 ROJÍK Marek Jihočeský kraj C
704 SOJKA Tomáš Středočeský kraj C
705 VOJNAR Jiří Pardubický kraj C
706 FIALA Leoš Středočeský kraj C
707 GABRYŠ Milan Jihomoravský kraj C
708 GAJDIČIAR Ondřej Moravskoslezský kraj C
709 HENDRYCH Radek Moravskoslezský kraj C
710 HORT Tomáš Královéhradecký kraj C
711 HOŠEK Stanislav Jihomoravský kraj C
712 JANDEJSEK Pavel Středočeský kraj C
713 KONÍČEK Marek Jihomoravský kraj C
714 KOUTNÝ František Jihomoravský kraj C
715 POLÁŠEK Michal Jihomoravský kraj C
716 POLÁŠEK Miroslav Jihomoravský kraj C
717 SLÁMA Miroslav Jihomoravský kraj C
718 SOLAR Pavel Jihočeský kraj C
719 SVĚTLÍK Milan Středočeský kraj C
720 ŠKOPEK st. Pavel Středočeský kraj C
721 ŠKOPEK ml. Pavel Středočeský kraj C
722 ŠPŮREK Milan Moravskoslezský kraj C
723 TOMANEC Jan Královéhradecký kraj A, B, C
724 BRAUNER Josef Středočeský kraj C
725 SEKANINA Zdeněk Jihomoravský kraj C
726 VRZÁČEK Josef Středočeský kraj C
727 KOPECKÝ Stanislav Moravskoslezský kraj C
728 DVOŘÁK Jindřich Karlovarský kraj C
729 FRIŠ Miroslav Středočeský kraj C
730 KOPECKÝ ml. Stanislav Moravskoslezský kraj C
731 KREJČÍ Tomáš Pardubický kraj C
732 TICHÝ Ondřej Moravskoslezský kraj C