K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Seznam rozhodčích

Licence: M A B C NU NR

Řádek Jméno Oblast Licence
1 NOVOTNÝ Pavel Ústecký kraj C
2 FABIÁN Miloš Moravskoslezský kraj C
3 BĚHAL Jan Praha C
4 VOŽICKÝ Bohumil Praha C
5 JURIČKA Stanislav Královéhradecký kraj C
6 LUŽNÝ Petr Olomoucký kraj C
7 HRŮZA Petr Olomoucký kraj C
8 VONDROVÁ Iva Vysočina A, C
9 KONEČNÁ Tereza Jihomoravský kraj C
10 PŘIDAL Jiří Olomoucký kraj C
11 PALÁSEK Jaromír Olomoucký kraj C
12 KOĎOUSEK František Královéhradecký kraj C
13 MĚSTKA Petr Ústecký kraj C
14 VYSOUDIL Jan Ústecký kraj C
15 KRAKA Zdeněk Karlovarský kraj C
16 STANČÍK Josef Karlovarský kraj C
17 KOMÍN Ondřej Praha C
18 HOFMANN Martin Ústecký kraj C
19 HORÁK David Liberecký kraj C
20 BROŽEK Michal Středočeský kraj C
21 ANTON Petr Liberecký kraj C
22 KRATOCHVÍL Roman Moravskoslezský kraj C
23 KYSELÝ Radim Moravskoslezský kraj C
24 BAČINA Jaroslav Královéhradecký kraj C
25 OVČAČÍK Tomáš Vysočina C
26 PIŠTĚLÁK Martin Olomoucký kraj C
27 WALDHAUSER Vojtěch Liberecký kraj C
28 ZÍTKA Tomáš Olomoucký kraj C
29 FRÜHAUF Filip Plzeňský kraj C
30 ŠAFÁŘ Jiří Pardubický kraj C
31 KUDĚLKA Tomáš Moravskoslezský kraj C
32 SKAPKA Jiří Moravskoslezský kraj C
33 VANTUCH Karel Moravskoslezský kraj C
34 KRÁL Miroslav Olomoucký kraj C
35 JANDA Zbyněk Jihomoravský kraj C
36 BELCREDI Ludvík Jihomoravský kraj C
37 RAKUŠAN Ondřej Liberecký kraj C
38 SYROVÁ Lucie Pardubický kraj C
39 SKOKANOVÁ Lenka Olomoucký kraj C
40 JANOUŠOVÁ Petra Plzeňský kraj C
41 HOLEČEK Petr Karlovarský kraj C
42 ŠÍP Martin Středočeský kraj C
43 PROCHÁZKA Vojtěch Jihomoravský kraj C
44 POSPÍŠIL Jiří Jihomoravský kraj C
45 AGACHI Konstantin Olomoucký kraj C
46 SPURNÝ Mojmír Jihomoravský kraj C
47 PROCHÁZKA Jiří Jihomoravský kraj C
48 MYSLIKOVJAN Tomáš Zlínský kraj C
49 LAKOMÁ Denisa Jihomoravský kraj C
50 JANOUŠOVÁ Pavla Plzeňský kraj C
51 ČÁHA Jiří Praha C
52 BUBEN Vlastimil Královéhradecký kraj C
53 BLÁHA Petr Královéhradecký kraj C
54 TREJDL Dušan Středočeský kraj C
55 VYDRA Milan Středočeský kraj C
56 VAŠINA Zdeněk Ústecký kraj C
57 ŠUBČÍK Jiří Olomoucký kraj C
58 SAZIMOVÁ Terezie Královéhradecký kraj C
59 KOZÁKOVÁ Tereza Královéhradecký kraj C
60 KOUBEK Vojtěch Královéhradecký kraj C
61 HORŇÁKOVÁ Lenka Olomoucký kraj C
62 FRANC Štěpán Plzeňský kraj C
63 FOFF Lukáš Královéhradecký kraj C
64 BERAN Martin Středočeský kraj C
65 ZONA Vojtěch Olomoucký kraj C
66 VAŘEČKA Pavel Karlovarský kraj C
67 ŠVORC Jan Královéhradecký kraj C
68 SVOBODA Jiří Zlínský kraj C
69 PAZDERA Jaroslav st. Olomoucký kraj C
70 PAZDERA Jaroslav ml. Olomoucký kraj C
71 OSTRÝ Jan Jihomoravský kraj C
72 MACHŮ Jaroslav Olomoucký kraj C
73 HÝBL Jan Královéhradecký kraj C
74 HOJKOVÁ Tereza Ústecký kraj C
75 DUFEK Aleš Zlínský kraj C
76 BRÁT Karel Královéhradecký kraj C
77 VYHLÍDKA Daniel Karlovarský kraj C
78 PINKAS Jan Praha C
79 MARŠÍKOVÁ Jana Praha C
80 KOLÁŘ Zdeněk Plzeňský kraj C
81 KADAVÝ Vladimír Karlovarský kraj C
82 KADAVÁ Tereza Praha C
83 FRANKOVIČ Jaroslav Olomoucký kraj C
84 DURČÁK Petr Moravskoslezský kraj C
85 VYSOCKÁ Karolína Karlovarský kraj C
86 MÝDLO Luděk Moravskoslezský kraj C
87 HERŠÁLEK Jakub Středočeský kraj C
88 VOTÍK Jan Středočeský kraj C
89 VOTÍK Hynek Středočeský kraj C
90 SCHWARZER Antonín Praha C
91 CHMELENSKÝ Václav Plzeňský kraj C
92 HRUBÝ Jiří Liberecký kraj C
93 FILKO Daniel Moravskoslezský kraj C
94 DOLEŽAL Martin Středočeský kraj C
95 BEDNÁRIK Martin Praha C
96 BEČVÁŘOVÁ Michaela Středočeský kraj C
97 BEČVÁŘ Michal Středočeský kraj C
98 ZAHÁLKA Pavel Královéhradecký kraj C
99 SKŘIVAN Jaroslav Královéhradecký kraj C
100 SKÁLA Tomáš Karlovarský kraj C
101 KRAJČÍ David Karlovarský kraj C
102 KAFKA Stanislav Vysočina C
103 BAKO Adam Pardubický kraj C
104 ZÍMA Jiří Jihočeský kraj C
105 ZAPLETAL Miroslav Olomoucký kraj C
106 VANTUCH František Moravskoslezský kraj C
107 KŘIVÁNEK Vladimír Vysočina C
108 NIEBAUER Aleš Karlovarský kraj C
109 KRÁL Stanislav Olomoucký kraj C
110 KONEČNÝ Roman Olomoucký kraj C
111 JEŘÁBEK Václav Vysočina C
112 DOMNOSIL Tomáš Praha C
113 PALIVEC Zdeněk Jihočeský kraj C
114 FRON Radovan Moravskoslezský kraj C
115 TREFIL Daniel Vysočina C
116 ŠURAL Václav Jihomoravský kraj C
117 RADOUŠ Jaromír Praha C
118 MALÝ Vojtěch Vysočina C
119 KOTÁSEK Pavel Jihomoravský kraj C
120 JENÍČEK Jakub Vysočina C
121 VALA Jiří Zlínský kraj C
122 HANDL Erich Praha C
123 BLÁHA Milan Praha C
124 ŠUBRT Jaroslav Středočeský kraj C
125 SPÁČIL Petr Jihomoravský kraj C
126 RULÍŠEK Karel Jihomoravský kraj C
127 RES Oldřich Jihomoravský kraj C
128 BALCAR Zdeněk Praha C
129 ZATŘEPÁLKOVÁ Lenka Středočeský kraj C
130 VOŠAHLÍK Radek Středočeský kraj C
131 STRNAD Richard Středočeský kraj C
132 VOLAVKA Milan Vysočina C
133 TOPIČ Petr Olomoucký kraj C
134 ŠLAPANSKÝ Jan Jihomoravský kraj C
135 FRÝDL Miloš Středočeský kraj C
136 PLACHÝ Zbyněk Olomoucký kraj A, C
137 VÝMOLOVÁ Marta Vysočina B
138 HARNA Tomáš Jihomoravský kraj C
139 PANSKÝ Jindřich Praha C
140 ŠTIKOVÁ Martina Ústecký kraj A, B, C
141 VESELSKÁ Zdeňka Vysočina B, C
142 ŠVEC Jan Pardubický kraj B
143 ŠMAHLÍK Libor Jihočeský kraj B
144 PILÁŘ Jiří Královéhradecký kraj A, B, C
145 NEKOLA Tomáš Středočeský kraj A, B, C, NU
146 LACHOUT Jaroslav Jihočeský kraj B
147 JANOUŠKOVÁ Petra Středočeský kraj A, B, C
148 FROLÍK Tomáš Pardubický kraj B
149 BROM Vladan Vysočina B
150 BLAŽEK Martin Středočeský kraj A, B, C
151 BÍLOVÁ Petra Jihomoravský kraj B, C
152 BÍLA Jindřich Jihomoravský kraj B, C
153 BEREZA Oldřich Olomoucký kraj B
154 SEDLOŇOVÁ Aneta Královéhradecký kraj C
155 ŠIMÁČEK Milan Praha C
156 PUMPR Jaroslav Karlovarský kraj C
157 BUCIFAL Josef Karlovarský kraj C
158 BLAŽEK Jan Praha B, C
159 BAŠTÁŘ Ondřej Plzeňský kraj C
160 HONEK František Jihomoravský kraj C
161 MACHÁČEK Pavel Středočeský kraj C
162 LANGROVÁ Dana Královéhradecký kraj C
163 DUFKOVÁ Eva Královéhradecký kraj C
164 VESELÝ Daniel Praha B, C
165 KŘÍŽEK Matěj Královéhradecký kraj C
166 DVOŘÁK Pavel Vysočina A, B, C, NU
167 ZIEGLEROVÁ Jitka Královéhradecký kraj C
168 VICHERKOVÁ Šárka Moravskoslezský kraj C
169 MINČEV Ondřej Vysočina C
170 VEIGL Jiří Olomoucký kraj C
171 URBÁNEK Filip Jihomoravský kraj C
172 ZEMANOVÁ Michaela Královéhradecký kraj C
173 ZEMAN Michal Královéhradecký kraj C
174 VEIGLOVÁ Jarmila Olomoucký kraj C
175 TUHÝ Roman Jihomoravský kraj C
176 TOUFAR Jan Jihomoravský kraj C
177 ŠKRDLA David Vysočina C
178 PROTIVA Martin Liberecký kraj C
179 PILAŘ Josef Jihomoravský kraj C
180 MALÍKOVÁ Jana Zlínský kraj C
181 KOVÁŘ Karel Jihomoravský kraj C
182 JEČMÍNEK Radek Jihomoravský kraj C
183 HRUŠKA Petr Jihomoravský kraj C
184 FIŠER Karel Jihomoravský kraj C
185 HUŠEK Pavel Královéhradecký kraj C
186 FEITH Erik Jihomoravský kraj C
187 SVOBODA Zdeněk Vysočina C
188 PAŠEK Dominik Praha C
189 KÜRFURST Oldřich Karlovarský kraj C
190 FISCHEROVÁ Pavla Jihomoravský kraj C
191 URAZIL Marek Jihočeský kraj C
192 RŮŽIČKOVÁ Kristýna Jihočeský kraj C
193 RŮŽIČKA Milan Jihočeský kraj C
194 KOSTŘICA Jan Moravskoslezský kraj C
195 DIBLÍKOVÁ Klára Praha C
196 ŠVÁCHA Ondřej Liberecký kraj C
197 MALÍK Roman Zlínský kraj C
198 MALÍKOVÁ Alžběta Zlínský kraj C
199 ŘÍHA Petr Zlínský kraj C
200 PROTIVINSKÝ Tomáš Vysočina C
201 PLHÁK Jan Zlínský kraj C
202 PERNÝ Michal Liberecký kraj C
203 MURIN Dušan Vysočina C
204 KUBÁČ Petr Zlínský kraj C
205 JÁNIŠ Pavel Zlínský kraj C
206 GAJDŮŠEK Robert Zlínský kraj C
207 CACEK Vladimír Pardubický kraj C
208 WEISS Jaromír Zlínský kraj C
209 VYKOUKAL Martin Zlínský kraj C
210 VOJTĚŠEK Martin Moravskoslezský kraj C
211 VANCL Jan Liberecký kraj C
212 VÁJA Lukáš Zlínský kraj C
213 SOUKUP Radek Zlínský kraj C
214 SADOVÝ Jiří Moravskoslezský kraj C
215 POLÍVKA Marian Královéhradecký kraj C
216 PANOŠ Radovan Zlínský kraj C
217 MIFFEK Daniel Středočeský kraj C
218 LIŠANÍK Josef Zlínský kraj C
219 KADLČÍK Petr Zlínský kraj C
220 JIŘIČKA Josef Královéhradecký kraj C
221 HÝŽA Pavel Moravskoslezský kraj C
222 FUSEK Martin Zlínský kraj C
223 BATOUŠEK Vladimír Zlínský kraj C
224 PAVLÍK Petr Ústecký kraj C
225 ALLERTOVÁ Renata Ústecký kraj C
226 BUREŠOVÁ Lucie Pardubický kraj C
227 TUREK Jindřich Moravskoslezský kraj C
228 BOHUMSKÝ Petr Praha A, B, C, M, NU, NR
229 CANKAŘ Radek Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
230 DOSPÍŠIL Jiří Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU
231 HANEK Stanislav Praha A, B, C, M, NU
232 HARALÍK Stanislav Praha A, B, C, M, NU
233 HOLÍKOVÁ, DiS. Vendula Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
234 HRDÝ Jiří Praha A, B, C, M, NU, NR
235 JALŮVKA Lumír Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
236 JIRÁSEK Zdeněk Středočeský kraj A, B, C, M, NU, NR
237 JIRSA Pavel Pardubický kraj A, B, C, M, NU
238 KADLČÁKOVÁ Alena Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
239 KAFKA Pavel Vysočina A, B, C, M, NU, NR
240 KLECKER Roman Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
241 KOTLORZ Lukáš Praha A, B, C, M, NU, NR
242 KOVÁŘ Aleš Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU
243 LESNÍK Vladimír Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
244 LINERT Michal Praha A, B, C, M, NU, NR
245 MALÍK Tomáš Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU, NR
246 MAREK Ladislav Vysočina A, B, C, M, NU
247 MASÁK Jan Liberecký kraj A, B, C, NU, M
248 MICHAL Jozef Ústecký kraj A, B, C, M, NU
249 MIKULECKÝ František Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
250 NOVÁK Jiří Ústecký kraj A, B, C, M, NU
251 OLBRICHT Jiří Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU, NR
252 PANSKÝ Miroslav Plzeňský kraj A, B, C, M, NU, NR
253 PAVELEK st. Ladislav Středočeský kraj A, B, C, M, NU
254 PETŘÍČEK Ivo Liberecký kraj A, B, C, M, NU
255 SEDLÁČEK Petr Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU
256 SVOBODOVÁ Vlasta Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
257 ŠAFAŘÍK Václav st. Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
258 TENGLOVÁ Jaroslava Jihočeský kraj A, B, C, M, NU
259 VACULOVIČOVÁ Klára Jihomoravský kraj A, B, C, M, NU, NR
260 VESELKA Jiří Liberecký kraj A, B, C, NU, M
261 VÍTEK Josef Královéhradecký kraj A, B, C, M, NU, NR
262 VÍTKOVÁ Hana Praha A, B, C, M, NU, NR
263 ZAJÍC František Moravskoslezský kraj A, B, C, M, NU
264 ZAJÍČEK Vladimír Ústecký kraj A, B, C, NU, M
265 ZELENÝ Miloslav Zlínský kraj A, B, C, M, NU
266 ANDRŠ Pavel Královéhradecký kraj B
267 BABOR Václav Karlovarský kraj C
268 BAJTEK Jiří Moravskoslezský kraj B, C
269 BAKALÁŘ Pavel Jihočeský kraj A, B, C, NU
270 BALCAR Jaromír Středočeský kraj B
271 BARTOŠ Václav Moravskoslezský kraj C
272 BASÁK Josef Ústecký kraj A, B, C
273 BAŠE Petr Královéhradecký kraj C
274 BEDNÁŘ Jiří Středočeský kraj B, C
275 BEDNÁŘ Roman Moravskoslezský kraj C
276 BENEŠ Jan st. Olomoucký kraj A, B, C, NU
277 BENEŠ Jan ml. Olomoucký kraj A, B, C, M, NU
278 BLÁHOVÁ Kateřina Praha C
279 BLAŽEK Vladimír Jihomoravský kraj A, B, C
280 BOUČEK Stanislav Královéhradecký kraj A, B, C
281 BRADÁČ Petr Liberecký kraj A, C
282 BROZÁK Radomír Jihomoravský kraj B, C
283 BUDÍRSKÝ Roman Moravskoslezský kraj C
284 BUŘIL Petr Jihomoravský kraj B
285 CARBOL Jindřich Moravskoslezský kraj A, B, C
286 CÍSAŘ Miroslav Praha B, C
287 ČEPELKA Jan Královéhradecký kraj C
288 ČERNOCH Rostislav Jihomoravský kraj A, B, C
289 ČEŘOVSKÝ Petr Středočeský kraj B, C
290 ČOPIÁN Štefan Pardubický kraj A, B
291 DOBEŠ Tomáš Praha C
292 DOLEGOVSKÝ Patrik Moravskoslezský kraj A, B, C
293 DOLEJŠÍ Stanislav Středočeský kraj B
294 DOSPÍŠIL Ivan Karlovarský kraj C
295 DRAHOTA Jiří Praha A, B, C
296 DRAHOTSKÝ Tomáš Královéhradecký kraj B
297 DUCHOSLAV Karel Karlovarský kraj A, B, C
298 ĎURAČKA Milan Ústecký kraj B, C
299 DVOŘÁK Karel Středočeský kraj B
300 DYŠKANT Zdeněk Ústecký kraj B, C
301 EHRENBERGER Květoslav Praha A, B, C
302 FANTOVÁ Olga Středočeský kraj A, B, C
303 FAUSEK Jiří Praha A, B, C, NR
304 FEJFAR Miloslav Královéhradecký kraj B, C
305 FIŠERA Jiří Královéhradecký kraj B, C
306 FOJTÍK Jan Liberecký kraj C
307 FOLTÝN Michal Pardubický kraj B, C
308 FREIMANN Karel Ústecký kraj A, B, C
309 FÜRST Mirko Středočeský kraj A, B, C
310 GALEK Roman Karlovarský kraj C
311 GALEK Vojtěch Karlovarský kraj C
312 GAVLAS Anton Karlovarský kraj A, B, C
313 GAYDOŠ Karel Praha B, C
314 GIRET Pavel Liberecký kraj B, C
315 GREGOR Karel Moravskoslezský kraj C
316 GRILL Josef Středočeský kraj B, C
317 GROMNICA Václav Moravskoslezský kraj B, C
318 HACH Jaroslav Plzeňský kraj A, B, C
319 HÁJEK Filip Moravskoslezský kraj B, C
320 HÁJKO Marian Moravskoslezský kraj C
321 HALAS Pavel Jihomoravský kraj B, C
322 HALASOVÁ Anna Jihomoravský kraj A, B, C, NU, NR
323 HALUŠKA Pavel Karlovarský kraj A, B, C
324 HAMPL Michal Královéhradecký kraj C
325 HAVRDA Luboš Královéhradecký kraj C
326 HENŽEL Miroslav Moravskoslezský kraj A, B, C, NR
327 HEREC Lumír Moravskoslezský kraj B, C
328 HEROUT Václav Středočeský kraj A, B, C
329 HLAVÁČEK Miloš Karlovarský kraj C
330 HLÁVKOVÁ Hana Královéhradecký kraj C
331 HOJGR Stanislav Olomoucký kraj B, C
332 HOLEČEK Zdeněk Karlovarský kraj B, C
333 HOLEČEK Martin Karlovarský kraj C
334 HOLEMÝ Josef Moravskoslezský kraj C
335 HOLUB Čestmír Ústecký kraj C
336 HORÁČEK Rostislav Moravskoslezský kraj B
337 HORÁK Mojmír Olomoucký kraj A, B, C, NU
338 HOVORKOVÁ Tereza Vysočina A, B, C, NU, NR
339 HRÁDEK Antonín Ústecký kraj B, C
340 HRIC Jan Karlovarský kraj C
341 HROBSKÝ Josef Královéhradecký kraj A, B, C
342 HROBSKÝ Petr Královéhradecký kraj B, C
343 HRUBÝ Petr Plzeňský kraj B, C
344 HRUNKA Jakub Královéhradecký kraj C
345 HÝBNER Jaroslav Jihomoravský kraj A, B, C
346 CHALUPNÍK Jiří Jihomoravský kraj B
347 CHOVANČÍK Zdeněk Moravskoslezský kraj B, C
348 JÁGR Martin Praha C
349 JAKL Jan Pardubický kraj A, C
350 JAKUBCOVÁ Helena Královéhradecký kraj B, C
351 JAKUBEC Josef Královéhradecký kraj A, B, C
352 JALŮVKA Jaroslav Moravskoslezský kraj A, B, C, NU
353 JAMNÝ Pavel Jihomoravský kraj A, B, C, NR
354 JANDA Roman Jihomoravský kraj A, B, C
355 JANDÁK Jaroslav Karlovarský kraj C
356 JANEBA Vladimír Praha B, C
357 JÁNSKÝ Michal Karlovarský kraj C
358 JÁNSKÝ Radek Karlovarský kraj C
359 JAREŠ Libor Středočeský kraj B, C
360 JAROŠ Zdeněk Vysočina A, B, C
361 JAŠEK Milan Moravskoslezský kraj B
362 JÍLEK Pavel Vysočina C
363 JIRÁSKO Robert Středočeský kraj B, C
364 JISKRA Ferdinand Jihočeský kraj A, B, C
365 JUNGVIRT Josef Jihočeský kraj B, C
366 JUŘÍK Miroslav Jihomoravský kraj A, B, C, NU, NR
367 JUŘÍK Adam Jihomoravský kraj B, C
368 JŮZA Tomáš Královéhradecký kraj C
369 KAČER Jindřich Jihomoravský kraj A, B, C
370 KAČER Pavel Královéhradecký kraj C
371 KAČER Radek Královéhradecký kraj C
372 KADAVÝ Vladimír Praha C
373 KALISTA Ondřej Středočeský kraj A, B, C, NU
374 KANĚRA Jan Liberecký kraj B, C
375 KAŇKA Luděk Středočeský kraj B, C
376 KANTOREK Jiří Pardubický kraj B, C
377 KARASOVÁ Lenka Jihomoravský kraj A, B, C, NU, NR
378 KARLÍK Jiří Moravskoslezský kraj A, C, NU
379 KASAL Jaromír Plzeňský kraj A, B, C, NU
380 KEJŠAR Miroslav Karlovarský kraj C
381 KENDZIOR Svatoslav Moravskoslezský kraj C
382 KIRCHMAN Ondřej Plzeňský kraj B, C
383 KLÁTIL Josef Karlovarský kraj A, B, C
384 KLŮJ Bronislav Zlínský kraj B, C
385 KMEŤO Miroslav Jihomoravský kraj B, C
386 KNEBL Milan Ústecký kraj A, B, C
387 KODYTEK Pavel Pardubický kraj B, C
388 KOLÁŘ Petr Karlovarský kraj C
389 KOLÍK Petr Olomoucký kraj A, B, C
390 KOPEC Jiří Moravskoslezský kraj C
391 KOPECKÝ Tadeáš Královéhradecký kraj C
392 KOPŘIVA Jiří Středočeský kraj B, C
393 KOPŘIVA Tomáš Středočeský kraj B, C
394 KOŠŤÁL Jiří Pardubický kraj B
395 KOTÁSEK Ivo Královéhradecký kraj C
396 KOTIL Miloslav Vysočina A, B, C, NU
397 KOTLABA Josef Karlovarský kraj C
398 KOUKOLA Jaromír Královéhradecký kraj C
399 KOUŘIL Lubomír Středočeský kraj A, B, C
400 KOUŠOVÁ Dagmar Zlínský kraj A, B, C, NU
401 KOUTNÁ Blanka Pardubický kraj B, C
402 KOVÁŘ Karel Olomoucký kraj B, C
403 KOZÁK Petr Vysočina C
404 KOZEL Bohumil Ústecký kraj B, C
405 KRAJČÍ Josef Moravskoslezský kraj C
406 KREISLER Tomáš Praha C
407 KREJCAR Jan Ústecký kraj A, B, C
408 KREJČÍ Frantisek Středočeský kraj B, C
409 KREJČÍ Richard Liberecký kraj C
410 KRŠIAK Tomáš Královéhradecký kraj A, B, C
411 KRUPNÍK Lukáš Moravskoslezský kraj B, C
412 KRÝZA Luděk Královéhradecký kraj C
413 KŘEHLÍK Vladimír Vysočina A, B, C, NU
414 KUBÍČEK Petr Jihočeský kraj B, C
415 KUBOVÝ Jan Praha B, C
416 KULICH Vladimír Středočeský kraj A, B, C
417 KUŘE Jiří Moravskoslezský kraj C
418 KŮS Michal Plzeňský kraj A, B, C
419 KŮS Milan Plzeňský kraj A, B, C
420 KŮS Pavel Plzeňský kraj A, B, C
421 LAICMANOVÁ Věra Jihomoravský kraj A, B, C
422 LEBEDA Michal Královéhradecký kraj A, B, C
423 LEV Jindřich Moravskoslezský kraj C
424 LINERT Martin Praha A, B, C, NR
425 LNĚNIČKOVÁ Marta Pardubický kraj B, C
426 LODŇAN Josef Moravskoslezský kraj C
427 LOUDA Václav Liberecký kraj A, B, C
428 MACELA Petr Středočeský kraj B
429 MACELA Václav Liberecký kraj B
430 MÁCHA Karel Jihočeský kraj B
431 MAKOVEC Rostislav Olomoucký kraj B, C
432 MALEC Jiří Vysočina kraj A, B, C
433 MANDA Zdeněk Moravskoslezský kraj A, B, C, NU
434 MAREŠ Jan Středočeský kraj C
435 MARTENEK Tomáš Liberecký kraj B
436 MARTYNEK Krzysztof Moravskoslezský kraj C
437 MATAS Jan Ústecký kraj A, B, C
438 MAŤÁTKO Otomar Pardubický kraj A, B, C
439 MATLACH Jan Jihomoravský kraj A, B, C
440 MATULA Jaroslav Zlínský kraj B, C
441 MEIDL Zdeněk Ústecký kraj B, C
442 MENGER Jaroslav Praha A, B, C
443 MERENDA Ladislav Moravskoslezský kraj C
444 MERTA Tomáš Moravskoslezský kraj C
445 MÍČEK Petr Zlínský kraj B, C
446 MICHÁLEK Pavel Moravskoslezský kraj C
447 MINÁŘ Jiří Liberecký kraj B, C
448 MIŠIČKOVÁ Lenka Moravskoslezský kraj B
449 MORÁVEK Jiří Jihočeský kraj C
450 MORÁVKOVÁ Alena Jihomoravský kraj A, B, C
451 MORKUSOVÁ Michaela Vysočina B
452 MRAČKOVÁ Veronika Jihomoravský kraj B, C
453 NERAD Václav Karlovarský kraj C
454 NEŤUKA Pavel Pardubický kraj A, B, C
455 NEVRKLA Zdeněk Vysočina C
456 NOGA Stanislav Moravskoslezský kraj C
457 NOVÁK Aleš Pardubický kraj B, C
458 NOVÁK Radek Karlovarský kraj C
459 NOVÁK Vladislav Ústecký kraj C
460 NUTILOVÁ Vendula Středočeský kraj B, C
461 OBRACANÍK Štefan Ústecký kraj B, C
462 OTMAR Petr Liberecký kraj C
463 PÁRAL Jiří Vysočina C
464 PELIKÁN Luděk Vysočina C
465 PELNAŘ Václav Zlínský kraj B
466 PĚNKAVA Luboš Středočeský kraj A, B, C
467 PETR Radim Moravskoslezský kraj A, B, C, NU, NR
468 PINTA Petr Plzeňský kraj B, C
469 PLACHÝ Vojtěch Olomoucký kraj A, B, C
470 PLECHÁČ Jiří Královéhradecký kraj A, B, C
471 POLÁK Jindřich Praha B, C
472 POLEDNOVÁ Petra Praha C
473 POUR Pavel Plzeňský kraj B, C
474 PRAŽÁK Zdeněk Pardubický kraj B, C
475 PRŮCHA Petr Karlovarský kraj A, B, C
476 PŘÍHODA Tomáš Pardubický kraj B, C
477 PUČÉGL Pavel Jihočeský kraj B
478 RAJNOCH Pavel Moravskoslezský kraj B, C
479 RAMPULA Miroslav Jihomoravský kraj A, B, C
480 RATAJ Jakub Moravskoslezský kraj C
481 ROHLENA Jiří Zlínský kraj B
482 ROCHOWANSKI Milan Praha A, B, C
483 ROZÍNEK Jan Královéhradecký kraj C
484 ROZÍNEK Jiří Královéhradecký kraj C
485 ROZÍNKOVÁ Daniela Královéhradecký kraj C
486 ROZÍNKOVÁ Monika Královéhradecký kraj C
487 RŮŽIČKA Jan Vysočina C
488 ŘEŽÁB Miroslav Jihočeský kraj A, B, C
489 SÁZEL Karel Praha B, C
490 SEDLÁČEK Jan Plzeňský kraj B, C
491 SEDLOŇ Josef Královéhradecký kraj A, B, C
492 SEKANINA Karel Olomoucký kraj A, B, C, NU
493 SENOHRÁBEK Zdeněk Olomoucký kraj B, C
494 SCHEJBAL Josef Pardubický kraj A, B, C
495 SCHEJBAL Jaroslav Pardubický kraj A, B, C, NU
496 SCHIMETZEK Tomáš Moravskoslezský kraj C
497 SCHWAN Jaroslav Moravskoslezský kraj A, B, C
498 SKULINA Bohumil Moravskoslezský kraj C
499 SLAVATA Josef Praha B, C
500 SLOBODZIANOVÁ Petra Praha A, B, C, NU, NR
501 SMETANA Josef Liberecký kraj B, C
502 SMOLÍK Pavel Jihočeský kraj C
503 SMUTNÁ Daniela Plzeňský kraj B, C
504 SOJKA Theodor Ústecký kraj B, C
505 SOKOL Zdeněk Vysočina C
506 SPEVÁK Juraj Moravskoslezský kraj C
507 STANČEK Anton Plzeňský kraj A, B, C
508 STARÝ Ladislav Ústecký kraj B, C
509 STARZYCZNY Petr Moravskoslezský kraj C
510 STUPKOVÁ Alena Praha A, B, C, NU
511 SUDEK Petr Liberecký kraj A, B, C, NU
512 SÝKORA Pavel Moravskoslezský kraj B
513 SYROVÁ Vlasta Pardubický kraj C
514 ŠAFAŘÍK Jan Jihomoravský kraj A, B, C, NR
515 ŠAFAŘÍKOVÁ Sandra Jihomoravský kraj B, C
516 ŠAUER David Plzeňský kraj C
517 ŠEDIVÝ Stanislav Praha C
518 ŠENK Jakub Praha B, C
519 ŠEVC Zdeněk Královéhradecký kraj B
520 ŠEVČÍK Petr Jihomoravský kraj B, C
521 ŠIMONOVSKÝ Pavel Moravskoslezský kraj B
522 ŠINDLER Emanuel Moravskoslezský kraj C
523 ŠÍSTEK Pavel Ústecký kraj B, C
524 ŠIŠMA Pavel Jihomoravský kraj A, B, C, NU
525 ŠITINOVÁ Petra Královéhradecký kraj C
526 ŠKOLNÍK Luboš Středočeský kraj B, C
527 ŠLAPÁK Miloš Královéhradecký kraj A, B, C
528 ŠLECHTA Roman Královéhradecký kraj B, C
529 ŠLEIS Petr Plzeňský kraj B, C
530 ŠMÍD Ondřej Královéhradecký kraj C
531 ŠNAJDR Radomír Jihomoravský kraj B, C
532 ŠOLTÉS Juraj Plzeňský kraj B, C
533 ŠONDOVÁ Karina Ústecký kraj A, B, C, M, NU
534 ŠPLÍCHAL Jan Královéhradecký kraj C
535 ŠPRYŇAR Milan Karlovarský kraj C
536 ŠŤASTNÝ Vladislav Středočeský kraj B, C
537 ŠTEMBERA Miroslav Středočeský kraj B, C
538 ŠTĚPÁNEK Ivan Ústecký kraj B, C
539 ŠTIKA Petr Ústecký kraj A, B, C, NU
540 ŠTROF Jaroslav Pardubický kraj B, C
541 ŠTROFOVÁ Lenka Pardubický kraj B, C
542 ŠVANCARA Vladimír Jihomoravský kraj B, C
543 ŠVARC Pavel Plzeňský kraj B, C
544 ŠVEC Jaroslav Pardubický kraj B
545 TÁBORSKÝ Jindřich Jihomoravský kraj A, B, C
546 TEPLAN Stanislav Vysočina A, B, C
547 TONHAUSER Martin Karlovarský kraj C
548 TONHAUSER Robert Karlovarský kraj C
549 TRASPE Jan Ústecký kraj B, C
550 TRASPE Lukáš Ústecký kraj B, C
551 TRKAL Jaroslav Pardubický kraj C
552 TURAY Tomáš Moravskoslezský kraj B, C
553 UHER Antonín Jihomoravský kraj B, C
554 Uher Jaroslav Zlínský kraj B, C
555 VACÍK Josef Plzeňský kraj B, C
556 VACHTFEIDL Petr Vysočina kraj A, B, C
557 VALENTA Miloslav Moravskoslezský kraj A, B, C, NU
558 VALÚCH Ján Liberecký kraj C
559 VARCL Jan ml. Liberecký kraj A, B, C, NR
560 VARCL st. Jan Liberecký kraj A, B, C
561 VELEŠÍK Josef Olomoucký kraj A, B, C
562 VESELSKÝ Roman Vysočina kraj A, B, C
563 VÉVODA Martin Moravskoslezský kraj B, C
564 VÍCHA Radomír Moravskoslezský kraj A, B, C
565 VITMAJER Roman Liberecký kraj C
566 VLČEK Jaroslav Plzeňský kraj A, B, C
567 VOJÁČEK Miloš Praha B, C
568 VOJTĚCH Petr Liberecký kraj C
569 VOLF Oldřich Karlovarský kraj A, B, C
570 VOSYKA Ladislav Vysočina C
571 VOSYKA Radek Vysočina C
572 VOTÍPKA Emanuel Praha A, B, C, NU
573 VRABEC Jan Liberecký kraj A, B, C, M, NU
574 VRABEC Jakub Liberecký kraj A, B, C, NU
575 VRABEC Milan Liberecký kraj C
576 VRAŠTIL Lukáš Pardubický kraj A, B, C
577 VYLETOVÁ Helena Plzeňský kraj A, B, C
578 VYSOCKÝ Ivan Karlovarský kraj C
579 ZÁBOJOVÁ Anna Praha B, C
580 ZAHRADNÍK Petr Liberecký kraj A, B, C
581 ZÁŘICKÝ Petr Moravskoslezský kraj A, B, C, NR
582 ZELENÝ Petr Královéhradecký kraj C
583 ZELENÝ Jiří Královéhradecký kraj C
584 ZMRZLÝ Karel Jihomoravský kraj B, C
585 ŽID Jaromír Liberecký kraj A, B, C
586 ŽÍDEK Čestmír Moravskoslezský kraj C
587 ŽIDÍK Jiří Královéhradecký kraj C
588 DVOŘÁK Martin Jihočeský kraj B, C
589 KORTUS st. Pavel Jihočeský kraj C
590 KORTUS ml. Pavel Jihočeský kraj C
591 ABSOLON Martin Pardubický kraj C
592 DUSPIVA Martin Jihočeský kraj B, C
593 LOJKA Ladislav Jihočeský kraj C
594 LETALÍKOVÁ Jana Karlovarský kraj C
595 FOLTÝN Lukáš Pardubický kraj A, B, C, NU
596 JÁNYŠ Ondřej Pardubický kraj C
597 SLAVÍK Miroslav Pardubický kraj C
598 FRÖHLICH Tomáš Vysočina C
599 FUČEK Miloslav Praha A, B, C
600 POLÁK Jaromír Jihomoravský kraj B, C
601 HAMADEH Nabil Jihomoravský kraj A, B, C
602 DARMOVZAL Zdeněk Jihomoravský kraj C
603 HORKÝ Ondřej Jihomoravský kraj C
604 HŘEBÍČEK Miroslav Jihomoravský kraj C
605 LUČKO Martin Jihomoravský kraj C
606 MAKOVICKÝ Michal Jihomoravský kraj A, B, C
607 MAKOVICKÝ Petr Jihomoravský kraj C
608 ŠTOFKA Filip Jihomoravský kraj C
609 TOMEČKOVÁ Anna Jihomoravský kraj C
610 VOJÁČEK Rudolf Plzeňský kraj B, C
611 HEROUT František Středočeský kraj C
612 HOUDKOVÁ Helena Ústecký kraj A, B, C, NU
613 DEMJAN Josef Ústecký kraj B
614 HACH Václav Plzeňský kraj B
615 HNOJSKÝ Jiří Plzeňský kraj B, C
616 HNOJSKÁ Helena Plzeňský kraj B, C
617 MATOUŠOVÁ Jana Plzeňský kraj B, C
618 NEDBAL Václav Ústecký kraj B, C
619 ŘEŽÁČ Bohumil Karlovarský kraj B
620 SOUKUP Zdeněk Plzeňský kraj B
621 STAKHOVA Olesja Královéhradecký kraj B, C
622 TENK Petr Plzeňský kraj B, C
623 ŠILHÁNEK Martin Plzeňský kraj B, C
624 MINÁŘ Marek Karlovarský kraj C
625 KUBÁNEK Martin Olomoucký kraj B, C
626 BROŽ Petr Královéhradecký kraj B
627 FLEISLÉR Jiří Středočeský kraj B
628 HAVAZÍK Ondřej Středočeský kraj B
629 JAKUBCOVÁ Hana Královéhradecký kraj B
630 KOBLÍŽEK Martin Královéhradecký kraj B
631 MÁLEK Daniel Královéhradecký kraj B
632 VÉMOLA Martin Olomoucký kraj B
633 ZEMAN Daniel Královéhradecký kraj B
634 BÍZOVÁ Lada Jihomoravský kraj C
635 BÍZA Petr Jihomoravský kraj C
636 LIČBINSKÝ Roman Jihomoravský kraj C
637 SOJKA Martin Středočeský kraj C
638 LANGER Aleš Jihočeský kraj C
639 MAŇAS Martin Jihomoravský kraj C
640 ROJÍK Marek Jihočeský kraj C
641 SOJKA Tomáš Středočeský kraj C
642 VOJNAR Jiří Pardubický kraj C
643 FIALA Leoš Středočeský kraj C
644 GABRYŠ Milan Jihomoravský kraj C
645 GAJDIČIAR Ondřej Moravskoslezský kraj C
646 HENDRYCH Radek Moravskoslezský kraj C
647 HORT Tomáš Královéhradecký kraj C
648 HOŠEK Stanislav Jihomoravský kraj C
649 JANDEJSEK Pavel Středočeský kraj C
650 KONÍČEK Marek Jihomoravský kraj C
651 KOUTNÝ František Jihomoravský kraj C
652 POLÁŠEK Michal Jihomoravský kraj C
653 POLÁŠEK Miroslav Jihomoravský kraj C
654 SLÁMA Miroslav Jihomoravský kraj C
655 SOLAR Pavel Jihočeský kraj C
656 SVĚTLÍK Milan Středočeský kraj C
657 ŠKOPEK st. Pavel Středočeský kraj C
658 ŠKOPEK ml. Pavel Středočeský kraj C
659 ŠPŮREK Milan Moravskoslezský kraj C
660 TOMANEC Jan Královéhradecký kraj A, B, C
661 BRAUNER Josef Středočeský kraj C
662 SEKANINA Zdeněk Jihomoravský kraj C
663 VRZÁČEK Josef Středočeský kraj C
664 KOPECKÝ Stanislav Moravskoslezský kraj C
665 DVOŘÁK Jindřich Karlovarský kraj C
666 FRIŠ Miroslav Středočeský kraj C
667 KOPECKÝ ml. Stanislav Moravskoslezský kraj C
668 KREJČÍ Tomáš Pardubický kraj C
669 TICHÝ Ondřej Moravskoslezský kraj C