K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Děkovat trenérům se bude i letos

logo Díky trenére ilustracni_3 web+

Nominujte svého oblíbeného trenéra do soutěže!

První krok se povedl, jdeme do toho znovu! Po velkém úspěchu sportovně-společenské soutěže Díky, trenére se vyhlašuje druhý ročník, na jehož konci bude znám Trenér mládeže 2016. Také proto, že mezi dětmi stále zůstává spousta trenérů, kterým stojí za to veřejně poděkovat. Vloni se dostalo uznání 1503 trenérkám a trenérům z 55 sportovních odvětví.

Trenérem mládeže 2016 se může stát ten, kdo vede děti do 15 let v jakémkoliv sportu registrovaném v oficiálním svazu. Přihlásit do soutěže trenéra či trenérku může kdokoliv – dítě, rodič svěřence, kolega, šéf týmů… Stačí co nejdřív na stránkách www.dikytrenere.cz zaregistrovat oblíbeného trenéra v sekci „Nominace trenéra“, už tím mu poděkujete za jeho obětavou činnost.

Nominace zde: http://www.dikytrenere.cz/site/nominate-coach

Ceny za 175 tisíc korun!

Vítěz se podívá do vysněného tréninkového střediska a organizátoři ocení také jeho klub. To vše v hodnotě 100 tisíc korun! Hodnotné ceny obdrží i další. Druhý v pořadí dostane 50 tisíc korun: na zahraniční stáž 25 tisíc korun a stejná částka půjde jako příspěvek do jeho klubu na práci s dětmi. Třetí nejlepší trenér či trenérka si odnese 25 tisíc korun na stáž do zahraničního sportovního střediska.

Pátrání po držiteli titulu Trenér mládeže 2016 začalo 25. ledna. Šanci na úspěch mají také ti trenéři, kteří vyplnili v minulém roce dotazník. Stačí totiž, když doplní, co se jim v roce 2015 povedlo a odpoví na pár nových otázek. Přístup do obměněného dotazníku pořadatelé rozeslali do e-mailových schránek, ze kterých se trenéři dříve přihlásili. Hodnocena nebude nejlepší desítka z uplynulého roku.

„Letos se zaměřujeme hlavně na to, co se trenérům povedlo v roce 2015 a také na celoživotní přínos v oblasti trénování dětí a mládeže,“ vyhlásil Petr Rydl, hlavní organizátor.

Daniela_Smutna +web

Daniela Smutná z Plzně obsadila vloni ve finále čtvrté místo

Akci Díky, trenére podporuje více než 30 sportovních svazů. Do vybrané desítky nejlepších trenérů se v minulém roce dostala Daniela Smutná (Plzeň), která se probojoval do finále s názvem Den trenérů mládeže.

Video – Den trenérů mládeže: https://www.youtube.com/watch?v=XHDUbtZhZlw

Ve finále sice obsadila čtvrté místo. Během vánočních svátků navíc dostala úžasný dárek. „Sponzoři z plzeňského kraje mě během akce Díky, trenére sledovali a drželi palce. A protože jsem za čtvrté místo nic nezískala, vybrali částku na podporu mého klubu Sokol Plzeň V. Vše mi oznámili a předali během vánočního turnaje. Bylo to něco neskutečného, nevídaného. Jsem za to moc vděčná. Za tohle může i akce Díky, trenére, dala mi hodně velkou energii a radost do práce s dětmi,“ prohlásila trenérka Smutná.

Video – Díky, trenére 2016: https://www.youtube.com/watch?v=q2wQggcfR_E&feature=youtu.be