K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Na pražské Kotlářce zítra čtvrtfinále Superligy mužů

Kučera IMG_7422 web

SKST Mart Hodonín postoupil přímo do semifinále Champions play-off

Mezinárodní Superliga družstev ve stolním tenisu vstoupí v úterý 12. ledna do své nadstavbové části.

Z kvarteta českých týmů celky, které v letošním superligovém ročníku startují, postoupily do Champions play-off dva kolektivy. Do bojů o 1. až 6. místo při své premiérové účasti v Superlize zasáhnou stolní tenisté České republiky do 21 let a také ženy SKST Mart Hodonín. Úřadující české šampiónky vyhrály bez jediné porážky skupinu A, čímž si zajistily spolu s celkem Linec AG Froschberg (Iveta Vacenovská) přímý postup do semifinále. V něm se hodonínské stolní tenistky utkají s vítězem utkání dvou účastníků Ligy mistryň Postásu Budapešť a SVNÖ Ströck. Úvodní semifinálové zápasy Champions play-off Superligy jsou na programu až 29. března.

Hodonín IMG_9252

Stolní tenistky SKST Mart Hodonín postoupily přímo do semifinále Superligy

Reprezentační kolektiv mužů České republiky do 21 let musí absolvovat čtvrtfinále, kde bude jeho soupeřem tým Slovinska do 21 let. Obě mužstva skončila ve svých základních skupinách na druhých místech. Úvodní měření sil reprezentačních výběrů České republiky a Slovinska do 21 let se hraje v úterý 12. ledna od 16:00 hodin na pražské Kotlářce. Reprezentační trenér Jindřich Panský bude mít pro úterní zápas k dispozici Davida Reitšpiese, Jakuba Seiberta, Stanislava Kučera a Jakuba Německa.

Na MSK Gumotex Břeclav a reprezentační kolektiv žen České republiky do 21 let čekají boje v Challenge Play-off, kde se bude hrát o 7. až 10. místo konečného pořadí. Břeclavské stolní tenistky se utkají s celkem LZ easyTherm Linec-Froschberg (Kristýna Štefcová), tým žen České republiky do 21 let poměří síly se slovinským NT Center Otočec. Zápasy semifinále Challenge Play-off ženské Superligy mají oficiální termíny 29. března a 26. dubna 2016.

Více o Superlize družstev ve stolním tenisu zde: http://www.oettv.org/de/europa2/klubbewerbe/superliga2.

Související novinky

Všechny novinky