JOOLA

Reprezentace

ČAST každoročně jmenuje reprezentační kádry všech věkových kategorií. Čeští reprezentanti se pravidelně účastní mezinárodních turnajů po celém světě s tradičními vrcholy, kterými jsou mistrovství Evropy, mistrovství světa a olympijské hry.

Novinky z reprezentace

  • Logo ME 2015 eg_f99c3_f_1010x0 web

    České stolní tenistky ve skupině s Německem

    V ruském Jekatěrinburgu se dnes losovalo mistrovství Evropy

    Více
  • Vacenovská IMG_9456 web ++

    Iveta Vacenovská láká do Olomouce

    "Tak kvalitní konkurence u nás ještě nikdy nebyla," říká česká reprezentační jednička

    Více
  • Logo ME 2015 eg_f99c3_f_1010x0 web

    Česká nominace na mistrovství Evropy 2015

    Nováčkem v reprezentaci sedmnáctiletý Tomáš Polanský

    Více
  • Krpec s Vacenovskou IMG_8664

    České stolní tenistky ladí formu v Linci

    Herní prověrkou bude Czech Open v Olomouci

    Více
  • Feng Tianwei titul IMG_1570 web

    Mistryně světa Feng Tianwei do Olomouce

    Dvouhra žen na Czech Open bude mít hvězdné obsazení

    Více
  • hala Multiversum IMG_7175 web

    Reprezentanti se připravují ve Schwechatu

    Herní prověrkou bude turnaj Czech Open v Olomouci

    Více

Všechny novinky z reprezentace

Reprezentační výběry

Muži
  • David Reitšpies
  • Tomáš KONEČNÝ
  • Lubomír JANČAŘÍK
  • Pavel ŠIRUČEK
  • Dmitrij PROKOPCOV
Muži - sledovaní hráči
  • Jakub SEIBERT
  • Michal BENEŠ
  • Ondřej BAJGER
  • Petr KORBEL
  • Antonín GAVLAS
  • Jiří VRÁBLÍK
  • Tomáš TREGLER
  • Michal OBEŠLO
Ženy
  • Hana MATELOVÁ
  • Kateřina PĚNKAVOVÁ
  • Renáta ŠTRBÍKOVÁ
  • Iveta VACENOVSKÁ
Ženy - sledované hráčky
  • Karin ADÁMKOVÁ
  • Kapounová Barbora
  • Karolína Mynářová
  • Kristýna Štefcová
  • Kateřina TOMANOVSKÁ
Junioři
  • Kučera Stanislav
  • Polanský Tomáš
Junioři - sledovaní hráči
  • Jakub Němeček
  • Patrik Klos
  • Buben Vlastimil
  • Martinko Jiří
Juniorky
  • Čechová Kateřina
  • Kapounová Barbora
Juniorky - sledované hráčky
  • Markéta Ševčíková
  • Kamila Sikorová
  • Nikita Petrovová
  • Stanislava Slezáková
  • Denisa Pyskatá
  • Veronika Kmeťová
Kadeti
  • Jan Valenta
  • Matěj Siwiec
  • David Průša
  • Jakub Plachta
  • František Onderka
  • Tomáš Martinko
  • Radim Bako
  • Tomáš Koldas
Kadeti - sledovaní hráči
Kadetky
  • Anežka Ilčíková
  • Anna Matějovská
  • Blašková Zdena
Kadetky - sledované hráčky
  • Niamh Štricová
  • Gabriela Štěpánová
  • Tereza Pytlíková
  • Karolína Lajdová
  • Aneta Bošinová
Trenéři mužů
  • Jindřich Panský
  • Marek Klásek
Trenéři juniorů
  • Marek Klásek
Trenéři žen
  • Pavel Krpec
Trenéři juniorek
  • Andrea Botková
Trenéři kadetů
  • Kamil Koutný
Trenéři kadetek
  • Tomáš Vrňák
Trenér talentované mládeže
  • Pavel Šteffek