K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Sportovní gesto slovinského trenéra Jože Urha

Reitšpies IMG_0441 web+

Mladé české reprezentanty čeká superligová odveta ve Slovinsku

Směr Slovinsko se dnes “svazovým“ mikrobusem vydala minivýprava českých reprezentantů do 21 let, které v úterý podvečer čeká odvetné utkání čtvrtfinále Superligy družstev ve stolním tenisu. Trenér Jindřich Panský má pro zítřejší zápas Champions Play-off Superligy k dispozici osvědčenou sestavu ve složení David Reitšpies (SF SKK El Niňo Praha EHW), Jakub Seibert (Slavoj Severotuk Ústí nad Labem), Stanislav Kučera a Jakub Němeček (oba SK Kotlářka Praha EN).

První utkání reprezentačních výběrů České republiky a Slovinska do 21 let skončilo na pražské Kotlářce výhrou svěřenců trenéra Jindřich Panského v poměru 6:3. Odvetu hostí v úterý od 17:00 hodin známé slovinské centrum stolního tenisu Otočec, kde se mimo jiné v roce 2013 hrálo neoficiální kadetské mistrovství světa.

Oporou slovinského výběru do 21 let je sedmnáctiletý Darko Jorgič, spoluhráč Tomáše Polanského na turnaji Czech Junior & Cadet Open 2016, který začne ve středu v Hodoníně. V prvním čtvrtfinálovém utkání v Praze vedle Jorgiče nastoupili Deni Kožul a Tom Šfiligoj.

Jorgič IMG_0430

Darko Jorgič zítra nastoupí proti českému týmu do 21 let, od středy bude spoluhráčem T. Polanského

Slovinský trenér Jože Urh se před odvetou zachoval velice sportovně, když přistoupil na žádost Jindřicha Panského o odklad utkání. Původně se totiž odvetný zápas měl uskutečnit v úterý 2. února. V tomto termínu ale většina mladých českých reprezentantů hrála za své kluby Extraligu. A trenér Panský by jen těžko dal dohromady tým, který by mohl se Slovinci soupeřit…

Odvetné utkání čtvrtfinále Superligy mužů mezi reprezentačními výběry Slovinska a České republiky do 21 let se hraje zítra od 17:00 hodin. Na úspěšnější celek z této čtvrtfinálové dvojice čekají v semifinále Champions Play-off slovenské Vydrany.

Více o Superlize družstev ve stolním tenisu zde: http://www.ping-pong.cz/category/superliga/.

Související novinky

Všechny novinky