K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Swaythling club ocenil za celoživotní oddanost Vladimíra Kauckého

SCI DSC00847_B web

Novým členem české sekce SCI se stal Petr Korbel

Ve středu se uskutečnilo každoroční setkání bývalých vynikajících reprezentantů a významných osobností českého stolniho tenisu – české sekce Swathling clubu – SCI. V přátelské atmosféře na pražském Smíchově byla udělena cena SCI za loňský rok panu Vladimíru Kauckému za celoživotní oddanost stolnímu tenisu, zejména pak v oblasti výchovy mladých talentů.

Do SCI byl přijat další nový člen – Petr Korbel, nejúspěšnější český stolní tenisu posledních 25 let. Počet členů sekce se tím rozšířil na devětadvacet. Předseda české sekce SCI Jaroslav Staněk jako každoročně poblahopřál letošním jubilantům: Martě Novotné, Mileně Žižkové-Poláčkové, Petru Korbelovi a Josefu Plachému.

DSC00858_A

Společná fotografie ze středeční schůzky české sekce SCI

Ve svém projevu předseda klubu mimo jiné uvedl, že mezinárodní Swathling club slaví v letošním roce již 49. výročí, a jedním ze základajících členů byl i několikanásobný mistr světa Ivan Andreadis. Předseda ČAST a zároveň člen SCI Zbyněk Špaček také zdůraznil, že jednou z priorit vedení českého svazu je i podpora této organizace, jak finanční, tak i servisní.

Zbyněk ŠPAČEK