K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

1. liga mužů: HB Ostrov zaváhal s Ostravou, Sokol překvapil Hustopeče


Na čele je situace neuvěřitelně vyrovnaná

Plno zajímavých výsledků přinesl uplynulý víkend, během kterého se hrála další dvě kola 1. ligy mužů. Možná největším překvapením byla ztráta vedoucího týmu HB Ostrov, který remizoval s Ostravou, která navíc hrála bez dvou hráčů základního kádru. Mladíci Morávek s Valentou se ale ničeho nezalekli, oba udělali dva body a zrodil se z toho výsledek 9:9.

Stejné skóre přinesl také duel na jižní Moravě, kde Hustopeče v plné sestavě i s Tomášem Koldasem hostily Sokol Hradec Králové, který nutně potřeboval bodovat. Východočeši prakticky celé utkání vedli a nakonec získali kýžený bod navíc, který je výrazně přiblížil k tomu, že neskončí na jistě sestupujících posledních dvou pozicích. Výraznou měrou k tomu pomohl i Michal Lebeda ml., jenž zařídil dva body pro svůj tým. „Už před víkendem jsme si říkali, že bychom mohli bodovat, když se nám všechno sejde a budeme mít i kus štěstí. Je super pocit, že po více než roce jsem týmu mohl být také větší oporou. Sám tomu nemohu uvěřit, protože jsem ještě pořádně nezačal trénovat,“ řekl viditelně šťastný Lebeda po zápase.

Aby remíz nebylo málo, další se zrodila v utkání mezi Elizzou Praha a Libercem. Severočeši přijeli posíleni o japonského hráče Yoshidu Kaita, který nezaváhal ani jednou. Přidal se k němu navíc se třemi body Michal Blinka a skóre 9:9 bylo na světě.

Povinnou výhru zapsal Nový Jičín, který poměrem 10:0 deklasoval KST Zlín. Výrazný odpor nekladlo o víkendu ani DTJ, které prohrálo 2:10 s Elizzou i El Niněm Praha. Plného bodového zisku se dočkal Hodonín, který se tak aktuálně dělí o první místo s Ostrovem, ale číhající Elizza na třetím místě má o zápas méně.

 

1. liga, sezona 2019/2020

Program 23. a 24. kola

Sobota, 7. března

KST Nový Jičín – KST Zlín 10:0

SKST Baník Havířov B – TTC MS Brno 7:10

TJ Ostrava KST B – HB Ostrov 9:9

TTC Elizza Praha – DTJ Hradec Králové 10:2

SF SKK El Niňo Praha B – SKST Warmnis Liberec B 3:10

SKST Stavoimpex Hodonín – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 10:4

TJ Agrotec Hustopeče – KST SK US Steinerová Choceň 10:5

Neděle, 8. března

TJ Ostrava KST B – TTC MS Brno 3:10

SKST Baník Havířov B – HB Ostrov 3:10

SF SKK El Niňo Praha B – DTJ Hradec Králové 10:2

TTC Elizza Praha – SKST Warmnis Liberec B 9:9

TJ Agrotec Hustopeče – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDA 9:9

SKST Stavoimpex Hodonín – KST SK US Steinerová Choceň 10:1

Kompletní informace o 1. lize mužů naleznete ZDE