K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Adam Štalzer s Lindou Záděrovou budou mít na MEJ medaili


Ve čtvrtfinále porazil český pár favorizovanou francouzskou dvojici 3:1

Česká výprava neodjede z juniorského ME v Kluži bez medaile. Dvojice Adam Štalzer, Linda Záděrová postoupila do semifinále mixu kadetů a získá minimálně bronzové medaile. Po výhře 3:1 nad francouzským párem Myshaal Sabhi, Charlotte Lutzová se radostně objali a mohou vzhlížet směrem k semifinále, v němž vyzvou italsko-ruský pár Andrea Puppo, Arina Slautinová.

„Nebyli jsme favoriti, takže jsme chtěli hlavně překvapit. Když jsme vyhráli první set, tušili jsme, že by to nějakým způsobem mohlo jít. Důležitý moment byl za stavu 1:1, když jsme prohrávali 5:9 a set jsme nakonec vybojovali. Pak jsme hráli čím dál lépe a dotáhli do vítězného konce,“ řekla po zápase Linda Záděrová.

Mladý český pár nepodlehl atmosféře boje o medaile, ani tomu, že hráli na televizním stole. „Určitě jsme trochu nervózní byli, ale na druhou stranu jsme rádi, že jsme hráli na televizním stole a mohli se na nás třeba fanoušci dívat. To je samozřejmě vůbec nejlepší. Byl to od nás skvělý zápas, určitě nejlepší tady na turnaji,“ pokračoval Adam Štalzer. Směrem k dalším možnostem v závěru turnaje si česká dvojice nadále věří. „Já si myslím, že se dá hrát s každým. Nasazení v mixu v praxi nic neznamená. Tady už skončily i nasazené jedničky. My budeme bojovat dál a uvidíme, na co to bude stačit,“ dodala Linda Záděrová.

 

Mistrovství Evropy juniorů 2018 v Kluži

MEJ_2018_logo_1010x0

Výsledky českých hráčů a hráček

Kadeti

Smíšená čtyřhra, čtvrtfinále: Adam ŠTALZER, Linda ZÁDĚROVÁ – Myshaal Sahbi, Charlotte Lutzová (Fr.) 3:1 (8,-8,10,4).

Kompletní informace o MEJ v Kluži najdete ZDE