K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Akční děti ze Štítů překvapily odhodláním a nadšením pro sport


Akční děti, trenéři i kantoři dodali show ve Štítech na Jesenicku pořádné grády. Přečtěte si, čím nám vyrazili dech.

Zdravíme vás z naší další zastávky. Předvánoční atmosférou a výjevy doslova ladovskými nás překvapila malá obec Štíty na Jesenicku. Projížděli jsme ulicemi zasypanými sněhem a na konci cesty na nás čekala malá, ale útulná škola a 80 natěšených školáků.

A že nám hned na začátku děti vyrazily dech. Spousta z nich si přinesla vlastní pálku a nemohly se dočkat, až si zapinkají. Díky tomu si mohly později vyzkoušet čtyřhru. Dvě děti proti Ivetě a jednomu z trenérů.

Školáci byli akční po celou show. Bouřlivě tleskali a hlasitě povzbuzovali všechny aktéry. Velký úspěch sklidil moderátor Robert Kučera se svým vystoupením s jojem. Exhibice superhrdinky Ivety a trenérů místního klubu byla jaksepatří napínavá. František Benda a Jiří Sasz jsou hoši stateční. Do hry se pustili s velkou vervou. Oči diváků kmitaly z jedné strany na druhou a sledovaly bleskové odpaly a nevšední kreace.

Na dnešní show jsme pro děti vymysleli speciální disciplínu – trefování míčkem do desky s dírami. To byla velká výzva pro děti i pro kantory. Kdo se trefil, mohl si vybrat výhru – potítko Joola, nebo klíčenku ve tvaru pingpongové pálky. Přesnou mušku mělo hned 28 dětí a také jedna paní učitelka.

Na konci programu Iveta udělila titul talent školy. Tím se stal tentokrát mladý školák, kterého jsme kromě čestného titulu poctili také pěkným dárkem – pálkou značky Joola, kterou si už brzy vezme na kroužek ping-pongu.

Akční byli i trenéři. Hned po skončení show obešli třídy a lákali děti do svého kroužku, který se otevře v lednu. Děti neváhaly, takže na trenéry čeká spousta práce a nová dobrodružství. Přejeme jim mnoho zábavy a vyrážíme za dalšími zážitky!