K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Anketa Stolní tenista roku 2017 zná finalisty


Mezi finalisty letošního ročníku překvapivě schází vítěz z loňského roku Tomáš Konečný

První kolo ankety Stolní tenista roku 2017 skončilo a přineslo celou řadu překvapivých výsledků. Platný hlas zaslalo bezmála čtyři sta fanoušků a po sečtení těchto hlasů bylo vybráno deset finalistů v kategorii Hráč/ka roku a pět v kategoriích ostatních. Svého vítěze už má naopak kategorie Cena fanoušků pro nejsympatičtějšího stolního tenistu.

Do elitní desítky se překvapivě neprobojovalo několik českých reprezentantů a reprezentantek, jako například vítěz loňského ročníku ankety Tomáš Konečný nebo bronzová medailistka ve čtyřhře z loňského ME do 21 let Zdena Blašková. Naopak, na nedostatek příznivců si rozhodně nemohou stěžovat loňští kadeti František Onderka s Radkem Skálou a také mladší žákyně Helena Sommerová.

Jaké budou konečné výsledky ankety, o tom rozhodne komise, složená z reprezentačních trenérů seniorských i juniorských družstev, trenérů SCM a RCM, členů výkonného výboru ČAST, předsedkyně Trenérsko-metodické komise a předsedy Komise mládeže a Komise vrcholového sportu.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne u příležitosti mistrovství České republiky mužů a žen 2018 v Praze. A kdo má tedy šanci stát se letošním vítězem ankety v nejprestižnější kategorii Hráč roku? Zde je přehled deseti finalistů i všech ostatních, kterým jste dali svůj hlas.

Hráč roku (v abecedním pořadí)

Antonín Gavlas, Lubomír Jančařík, Hana Matelová, František Onderka, Tomáš Polanský, Radek Skála, Helena Sommerová, Jiří Suchánek, Tomáš Tregler, Iveta Vacenovská.

Minimálně jeden hlas obdrželi (v abecedním pořadí):

Karin Adámková, Jiří Alexa, Radim Bako, Denisa Berčíková, Zdena Blašková, Adam Brož, Vlastimil Buben, Ivan Cigán, Dana Čechová, Janka Hanková, Filip Jakubský, Vladimír Jelínek, Patrik Klos, Martin Koblížek, Tomáš Konečný, Pavel Kortus ml., Tomáš Kovařík, Hana Kubátová, Jan Kuchař, Aneta Kučerová, Pavel Macháček, Jiří Martinko, Vojtěch Molin, Michal Obešlo, Nikita Petrovová, Matheos Remunda, Lumír Ruzha, Martin Sobíšek, Kristýna Synková, Kristýna Štefcová, Renáta Štrbíková, Tamara Tomanová, Jiří Vráblík.

Hlas do ankety obdrželi také tři cizinci. Do výsledků započítáni nebyli, ale své fanoušky mají. Jsou to konkrétně Juraj Mikuš a Oleksandr Tymofieyev.

 

Děkujeme všem fanouškům, kteří poslali do ankety svůj hlas a podpořili tak svého oblíbeného hráče či hráčku.