K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Anketa Stolní tenista roku 2017

Hrac_roku_2016_k

Hlasovat v tradiční anketě můžete až do konce ledna

Česká asociace stolního tenisu vyhlašuje anketu Stolní tenista roku 2017. I letos nabízí oblíbená anketa více než jen čtyři tradiční nejprestižnější kategorie. Po zkušenostech z minulého ročníku bude o nejlepších hráčích a hráčkách rozhodovat nejen veřejnost, ale také odborná porota, složená z extraligových trenérů, reprezentačních trenérů seniorských i juniorských družstev, trenérů SCM a RCM, členů výkonného výboru ČAST, předsedkyně Trenérsko-metodické komise a předsedy Komise mládeže a Komise vrcholového sportu.

Cenu Fair play určí Komise rozhodčích ČAST, Cenu fanoušků pro nejsympatičtějšího stolního tenistu si určí sami fanoušci. Tato kategorie tedy bude pouze jednokolová.

V 1. kole kategorií Stolní tenista roku 2017 (musí být aktivní hráč/ka registrovaný v registru ČAST nebo hráč/ka v zahraničí s povolením ČAST), Talent roku 2017 (hráč/ka do 18 let), Trenér roku 2017 (musí být registrován jako trenér ČAST s platnou trenérskou licencí) a Družstvo roku 2017 budou hlasovat fanoušci, kteří sami vyberou deset finalistů v kategorii Stolní tenista roku 2017 a pět finalistů ve zbývajících třech kategoriích.

Ve 2. kole vítěze, stejně jako další pořadí všech čtyř kategorií, určí odborná komise, přičemž konkrétní hodnocení všech členů bude zveřejněno na webových stránkách ČAST.

Hlasovat můžete od dnešního dne až do 31. ledna do 12 hodin, kdy bude 1. kolo ankety ukončeno. Hlasovací lístek najdete ZDE

 

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne u příležitosti mistrovství České republiky mužů a žen 2018 v Praze.

Zapojte se aktivně do letošního ročníku ankety. Pět vylosovaných tipujících z řad veřejnosti dostanou od pořadatelů ankety věcné ceny, které si budou moci vyzvednout osobně v sídle ČAST nebo je po domluvě obdrží poštou. Ve hře je dvoudenní pobyt, včetně ubytování, na letošním ročníku turnaje Seamaster 2018 ITTF World Tour v Olomouci, stůl na minipingpong, reprezentační dresy českého národního týmu, voucher na hodinový trénink s některým z českých reprezentantů, míčky a upomínkové předměty ČAST. Losování vítězů proběhne v přímém přenosu rovněž v průběhu domácího šampionátu.

Pokud potřebujete drobnou nápovědu, kdo z českých hráčů a hráček zaznamenal v roce 2017 největší úspěchy, připomeňme alespoň několik z nich.

– Hana Matelová se společně se Slovenkou Barborou Balážovou probojovaly na prestižní Seamaster 2017 ITTF World Tour Grand Final ve čtyřhře.

– Zdena Blašková vybojovala na ME do 21 let bronzovou medaili ve čtyřhře společně s Ruskou Jekatěrinou Gusevou.

– Mistry České republiky ve dvouhře byli Hana Matelová a Antonín Gavlas. Extraligu vyhrály muži TTC Ostrava 2016 a ženy SKST Mart Hodonín.

– Dana Čechová se na MS jednotlivců v Düsseldorfu probojovala mezi dvaatřicet nejlepších.

– Tomáš Polanský měl skvělý rok, který ho vynesl na 4. místo světového žebříčku mužů do 21 let. Vybojoval několik medailí na turnajích světového okruhu.

– Vozíčkář Jiří Suchánek přivezl dvě medaile z ME hendikepovaných. Bronz ve dvouhře a stříbro v družstvech.

– František Onderka s Radkem Skálou vyhráli čtyřhru kadetů na Czech Junior & Cadet Open v Hodoníně.

 

Související novinky

Všechny novinky