K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Anketa Stolní tenista roku 2018


Hlasování končí 31. ledna, neváhejte a podpořte ještě své oblíbené hráče

Hlasování 1. kola končí ve čtvrtek 31. ledna

Česká asociace stolního tenisu vyhlašuje anketu Stolní tenista roku 2018. I letos nabízí anketa více než jen čtyři tradiční nejprestižnější kategorie. Na jejím systému nic neměníme. O nejlepších hráčích a hráčkách bude rozhodovat nejen veřejnost, ale také odborná porota, složená z extraligových trenérů, reprezentačních trenérů seniorských i juniorských družstev, trenérů SCM a RCM, členů výkonného výboru ČAST a předsedů odborných komisí ČAST.

Cenu Fair play určí Komise rozhodčích ČAST, Cenu fanoušků pro nejsympatičtějšího stolního tenistu si určí sami fanoušci. Tato kategorie tedy bude pouze jednokolová.

V 1. kole kategorií Stolní tenista roku 2018 (musí být aktivní hráč/ka registrovaný/á v registru ČAST nebo hráč/ka v zahraničí s povolením ČAST), Talent roku 2018 (hráč/ka do 18 let), Trenér roku 2018 (musí být registrován jako trenér ČAST s platnou trenérskou licencí) a Družstvo roku 2018 budou hlasovat fanoušci, kteří sami vyberou deset finalistů v kategorii Stolní tenista roku 2018 a pět finalistů ve zbývajících třech kategoriích.

Ve 2. kole vítěze, stejně jako další pořadí všech čtyř kategorií, určí odborná komise, přičemž konkrétní hodnocení všech členů bude zveřejněno na webových stránkách ČAST.

Hlasovat můžete od dnešního dne až do 31. ledna do 12 hodin, kdy bude 1. kolo ankety ukončeno. Hlasovací lístek najdete ZDE

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne u příležitosti mistrovství České republiky mužů a žen 2019 v Teplicích.

Zapojte se aktivně do letošního ročníku ankety. Pět vylosovaných tipujících z řad veřejnosti dostanou od pořadatelů ankety věcné ceny, které si budou moci vyzvednout osobně v sídle ČAST nebo je po domluvě obdrží poštou. Ve hře je dvoudenní pobyt, včetně ubytování, na letošním ročníku turnaje Seamaster 2019 ITTF World Tour v Olomouci, stůl na minipingpong, reprezentační dresy českého národního týmu, sportovní taška, míčky a upomínkové předměty ČAST. Losování vítězů proběhne v přímém přenosu rovněž v průběhu domácího šampionátu.

Pokud potřebujete drobnou nápovědu, kdo z českých hráčů a hráček zaznamenal v roce 2018 největší úspěchy, připomeňme alespoň několik z nich.

– Tomáš Polanský se v roce 2018 stal mistrem Evropy do 21 let a přidal navíc i bronz ve čtyřhře.

– Čeští reprezentanti skončili na MS ve švédském Halmstadu na 13. místě a zajistili si účast v Championship divizi i pro příští šampionát.

– Z domácích titulů ve dvouhře mužů a žen se radovali Pavel Širuček a Hana Matelová.

– Hráčky SKST Hodonín Stavoimpex obhájily mistrovský titul a navíc se poprvé v historii probojovaly do čtvrtfinále prestižní ligy mistryň.

– Jiří Vráblík jako člen základního kádru polského klubu Dekorglass Dziadowo se radoval z vítězství v Poháru ETTU.

– Aneta Kučerová se postarala postupem do čtvrtfinále ME jednotlivců v Alicante o jedno z největších překvapení šampionátu.

– Šimon Bělík vybojoval na MEJ v Kluži bronz ve dvouhře kadetů.

– Linda Záděrová na juniorském šampionátu vybojovala medaile dvě. S Adamem Štalzerem bronz ve smíšené čtyřhře a s Chorvatkou Hanou Arapovičovou ve čtyřhře kadetek.

– Vozíčkář Jiří Suchánek přivezl s mistrovství světa hendikepovaných bronz ve dvouhře.

– Hana Matelová si na konci roku zajistila účast na prestižním turnaji TOP16.