K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Seznam trenérů

Oblast: Licence: A B C D

Jméno Oblast Licence
Přikryl Aleš Jihomoravský kraj B
Gyurgyik Pavel Jihomoravský kraj B
Pokorná Helena Praha B
Karabec Ivan Moravskoslezský kraj B
Vytejček Petr Středočeský kraj B
Poledne Jan Praha B
Ošťádal Rostislav Olomoucký kraj B
Ondráček Alois Olomoucký kraj B
Aubusová Gabriela Královéhradecký kraj B
Samková Jaroslava Královéhradecký kraj B
Kasal Jaromír Plzeňský kraj B
Medvecký Ján Moravskoslezský kraj A
Scholleová Dana Praha A
Drahotský Tomáš Královéhradecký kraj B
Klier Jakub Plzeňský kraj B
Průcha Petr Karlovarský kraj B
Macela Petr Liberecký kraj B
Krpec Pavel Moravskoslezský kraj A
Lebeda ml. Michal Královéhradecký kraj A
Lopocha Pavel Praha A
Hanek Stanislav Praha B
Hanus Milan Středočeský kraj B
Klásek Marek Moravskoslezský kraj B
Geisslerová Ludmila Praha B
Košťál Radek Moravskoslezský kraj B
Harvánková Dana Moravskoslezský kraj B
Merta Jakub Pardubický kraj B
Jányš Ondřej Pardubický kraj B
Karásek Karel Moravskoslezský kraj B
Gaydoš Vít Praha B
Zatřepálek Michal Středočeský kraj B
Synek Petr Moravskoslezský kraj B
Stanček Anton Plzeňský kraj B
Tibitancl Zdeněk Plzeňský kraj B
Vyleta Michal Plzeňský kraj B
Havlíček Václav Plzeňský kraj B
Miklíková Olga Plzeňský kraj B
Machač Josef Karlovarský kraj B
Gallerach Pavel Plzeňský kraj B
Gavlas Anton Karlovarský kraj B
Gavlas Petr Karlovarský kraj B
Zlámal Jaromír Olomoucký kraj B
Drozda Václav Karlovarský kraj B
Duchoslav Karel Karlovarský kraj B
Hort Pavel Pardubický kraj B
Foltýn Lukáš Pardubický kraj B
Vítková Hana Královéhradecký kraj B
Šplíchal Jan Královéhradecký kraj B
Studecký Ivan Královéhradecký kraj B
Novotný Petr Královéhradecký kraj B
Hindráková Martina Královéhradecký kraj B
Kleprlík Bohumil Královéhradecký kraj B
Kozák Ladislav Královéhradecký kraj B
Lebeda Michal Královéhradecký kraj A
Hardubej Eduard Královéhradecký kraj B
Šťastný Vladislav Středočeský kraj B
Lučan Martin Královéhradecký kraj A
Poláková Veronika Středočeský kraj B
Silavecký Ladislav Středočeský kraj B
Šopová Hana Středočeský kraj A
Pěnkavová Kateřina Středočeský kraj A
Kalista Ondřej Středočeský kraj B
Kouřil Lubomír Středočeský kraj B
Šváb Richard Královéhradecký kraj A
Tůma Pavel Středočeský kraj A
Pilner Jaroslav Středočeský kraj A
Ovčařík Pavel Praha A
Pěnkava Luboš Středočeský kraj A
Petříček Ivo Liberecký kraj B
Masák Jan Liberecký kraj B
Goldová Helena Liberecký kraj B
Novák Jiří Ústecký kraj B
Freimann Karel Ústecký kraj B
Knebl Milan Ústecký kraj B
Hylský Zdeněk Ústecký kraj A
Špaček Zbyněk Praha B
Ulihrachová Jitka Praha B
Sejpka Ladislav Praha B
Orlowski Milan Praha B
Linert Michal Praha B
Motlíková Ilona Praha B
Kaucký Vladimír Praha B
Hugr Ivo Praha B
Haralík Stanislav Praha B
Bohumský Petr Praha B
Bajtler Martin Praha B
Štalzer Bedřich Moravskoslezský kraj B
Vrňák Tomáš Praha A
Roubalová Alice Praha A
Linert Martin Praha A
Panský Jindřich Praha A
Kocová Miluše Praha A
Miko Vladimír Praha A
Svoboda Libor Jihomoravský kraj B
Kaucký Petr Praha A
Schenk Miroslav Moravskoslezský kraj B
Schwan Jaroslav Moravskoslezský kraj B
Pavlík Zdeněk Moravskoslezský kraj B
Řežáb Jiří Moravskoslezský kraj B
Nedoma Petr Moravskoslezský kraj B
Olejník Martin Moravskoslezský kraj B
Marek David Moravskoslezský kraj B
Chovančík Zdeněk Moravskoslezský kraj B
Endal Nikolas Moravskoslezský kraj B
Hájko Marián Moravskoslezský kraj B
Demek Tomáš Moravskoslezský kraj A
Dobešová Jana Moravskoslezský kraj B
Čihák Marek Moravskoslezský kraj B
Braun Josef Moravskoslezský kraj B
Cecava Miroslav Moravskoslezský kraj B
Bajger Zbyněk Moravskoslezský kraj B
Steffek Pavel Moravskoslezský kraj A
Sviták Aleš Moravskoslezský kraj A
Koutný Kamil Moravskoslezský kraj A
Novotná Marta Zlínský kraj A
Ratajský Vít Moravskoslezský kraj A
Bindač Miroslav Moravskoslezský kraj A
Hrachová Marie Moravskoslezský kraj A
Šimek Pavel Olomoucký kraj B
Vyvial Jaromír Olomoucký kraj B
Senohrábek Zdeněk Olomoucký kraj B
Matějíček Miloš Olomoucký kraj B
Pischel Jiří Olomoucký kraj B
Horák Mojmír Olomoucký kraj B
Koldas Vladislav Zlínský kraj A
Krčál Roman Zlínský kraj A
Vachovcová Alena Jihomoravský kraj A
Weberová Ivana Jihomoravský kraj B
Botková Andrea Zlínský kraj A
Trojánek Zdeněk Jihomoravský kraj B
Preiss Marian Jihomoravský kraj B
Mikulec Jiří Jihomoravský kraj B
Dospíšil Jiří Jihomoravský kraj B
Horak-Andrášiková Natalie Jihomoravský kraj B
Juroška Ivan Jihomoravský kraj B
Černoch Rostislav Jihomoravský kraj B
Jílek Pavel Vysočina B
Hýbner Jaroslav Jihomoravský kraj A
Vávra Michal Jihočeský kraj B
Bartošová Hana Vysočina A
Růžička Milan Jihočeský kraj B
Martenek Vladimír Jihočeský kraj B
Jungwirt Josef Jihočeský kraj B
Stachová Olesja Královéhradecký kraj B
Hronek Jiří Jihočeský kraj B