K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Seznam trenérů

Oblast: Licence: A B C D

Jméno Oblast Licence
Přikryl Aleš Jihomoravský kraj B
Gyurgyik Pavel Jihomoravský kraj B
Pokorná Helena Praha B
Karabec Ivan Moravskoslezský kraj B
Vytejček Petr Středočeský kraj B
Poledne Jan Praha B
Ošťádal Rostislav Olomoucký kraj B
Ondráček Alois Olomoucký kraj B
Aubusová Gabriela Královéhradecký kraj B
Samková Jaroslava Královéhradecký kraj B
Medvecký Ján Moravskoslezský kraj A
Krpec Pavel Moravskoslezský kraj A
Lebeda ml. Michal Královéhradecký kraj A
Hanek Stanislav Praha B
Geisslerová Ludmila Praha B
Stanček Anton Plzeňský kraj B
Havlíček Václav Plzeňský kraj B
Gavlas Anton Karlovarský kraj B
Gavlas Petr Karlovarský kraj B
Foltýn Lukáš Pardubický kraj B
Šplíchal Jan Královéhradecký kraj B
Novotný Petr Královéhradecký kraj B
Hindráková Martina Královéhradecký kraj B
Kleprlík Bohumil Královéhradecký kraj B
Kozák Ladislav Královéhradecký kraj B
Lebeda Michal Královéhradecký kraj A
Šťastný Vladislav Středočeský kraj B
Lučan Martin Královéhradecký kraj A
Poláková Veronika Středočeský kraj B
Silavecký Ladislav Středočeský kraj B
Šopová Hana Středočeský kraj A
Pěnkavová Kateřina Středočeský kraj A
Pěnkava Luboš Středočeský kraj A
Petříček Ivo Liberecký kraj B
Masák Jan Liberecký kraj B
Goldová Helena Liberecký kraj B
Freimann Karel Ústecký kraj B
Knebl Milan Ústecký kraj B
Hylský Zdeněk Ústecký kraj A
Špaček Zbyněk Praha B
Sejpka Ladislav Praha B
Orlowski Milan Praha B
Motlíková Ilona Praha B
Hugr Ivo Praha B
Haralík Stanislav Praha B
Bohumský Petr Praha B
Štalzer Bedřich Moravskoslezský kraj B
Vrňák Tomáš Praha A
Linert Martin Praha A
Panský Jindřich Praha A
Kocová Miluše Praha A
Kaucký Petr Praha A
Schenk Miroslav Moravskoslezský kraj B
Schwan Jaroslav Moravskoslezský kraj B
Řežáb Jiří Moravskoslezský kraj B
Nedoma Petr Moravskoslezský kraj B
Olejník Martin Moravskoslezský kraj B
Marek David Moravskoslezský kraj B
Chovančík Zdeněk Moravskoslezský kraj B
Endal Nikolas Moravskoslezský kraj B
Hájko Marián Moravskoslezský kraj B
Demek Tomáš Moravskoslezský kraj A
Cecava Miroslav Moravskoslezský kraj B
Steffek Pavel Moravskoslezský kraj A
Sviták Aleš Moravskoslezský kraj A
Koutný Kamil Moravskoslezský kraj A
Novotná Marta Zlínský kraj A
Ratajský Vít Moravskoslezský kraj A
Bindač Miroslav Moravskoslezský kraj A
Hrachová Marie Moravskoslezský kraj A
Šimek Pavel Olomoucký kraj B
Senohrábek Zdeněk Olomoucký kraj B
Matějíček Miloš Olomoucký kraj B
Horák Mojmír Olomoucký kraj B
Koldas Vladislav Zlínský kraj A
Vachovcová Alena Jihomoravský kraj A
Botková Andrea Zlínský kraj A
Trojánek Zdeněk Jihomoravský kraj B
Preiss Marian Jihomoravský kraj B
Dospíšil Jiří Jihomoravský kraj B
Horak-Andrášiková Natalie Jihomoravský kraj B
Černoch Rostislav Jihomoravský kraj B
Jílek Pavel Vysočina B
Hýbner Jaroslav Jihomoravský kraj A
Vávra Michal Jihočeský kraj B
Bartošová Hana Vysočina A
Růžička Milan Jihočeský kraj B
Hronek Jiří Jihočeský kraj B