K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Termínová listina

Datum Název Místo
14. 12. 2019 Žebříčkový turnaj – Dorostu Havířov
15. 12. 2019 Žebříčkový turnaj – Mladšího žactva Havířov
4. 1. 2020 BTM ČR – Dorostu Jablonec nad Nisou
4. 1. 2020 BTM ČR – Mladšího žactva Liberec
5. 1. 2020 BTM ČR – Staršího žactva Jablonec nas Nisou
5. 1. 2020 BTM ČR – Nejmladšího žactva Liberec
18. 1. 2020 Krajské přebory jednotlivců
22. 1. - 26. 1. 2020 Světová olympijská kvalifikace družstev Gondomar (POR)
28. 1. - 2. 2. 2020 German Open, ITTF World Tour Platinum Magdeburg (GER)
1. 2. 2020 BTM ČR – Dorostu Jaroměř
1. 2. 2020 BTM ČR – Mladšího žactva Hostinné
2. 2. 2020 BTM ČR – Staršího žactvo Jaroměř
2. 2. 2020 BTM ČR – Nejmladšího žactva Hostinné
4. 2. - 8. 2. 2020 Spanish Open, ITTF Challenge Guadalajara (ESP)
8. 2. - 9. 2. 2020 Europe Top 16 Cup Montreux (SUI)
12. 2. - 16. 2. 2020 Portugal Open, ITTF Challenge Plus Lisbon (POR)
12. 2. - 16. 2. 2020 Czech Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Premium Hodonín (CZE)
18. 2. - 23. 2. 2020 Hungarian Open, ITTF World Tour Budapest (HUN)
19. 2. - 23. 2. 2020 Swedish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Örebro (SWE)
20. 2. - 22. 2. 2020 Polish Open, ITTF Fa20 Para Wladyslawowo (POL)
28. 2. - 1. 3. 2020 Mistrovství ČR mužů, žen, mužů do 21 let a žen do 21 let
3. 3. - 8. 3. 2020 Qatar Open, ITTF World Tour Platinum Doha (QAT)
4. 3. - 8. 3. 2020 ME do 21 let Varaždin (CRO)
11. 3. - 15. 3. 2020 Oman Open, ITTF Challenge Plus Muscat (OMA)
11. 3. - 15. 3. 2020 Polish Open, ITTF Challenge Gliwice (POL)
11. 3. - 15. 3. 2020 Italy Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Premium Lignano (ITA)
14. 3. 2020 BTM ČR – Dorostu Zruč nad Sázavou
14. 3. 2020 BTM ČR – Mladšího žactva Vlašim
15. 3. 2020 BTM ČR – Staršího žactva Zruč nad Sázavou
15. 3. 2020 BTM ČR – Nejmladšího žactva Vlašim
22. 3. - 29. 3. 2020 MS družstev Busan (KOR)
28. 3. - 29. 3. 2020 Mistrovství ČR dorostu Havířov
1. 4. - 5. 4. 2020 Italy Open, ITTF Challenge Riccione (ITA)
5. 4. 2020 Kontrolní turnaj ČR mladšího žactva
8. 4. - 12. 4. 2020 Evropská olympijská kvalifikace jednotlivců Moskva (RUS)
15. 4. - 19. 4. 2020 Belgium Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Premium Spa (BEL)
21. 4. - 26. 4. 2020 Japan Open, ITTF World Tour Platinum Kitakyushu (JPN)
22. 4. - 26. 4. 2020 Slovenia Open, ITTF Challenge Otocec (SLO)
22. 4. - 26. 4. 2020 French Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Premium Metz (FRA)
26. 4. - 4. 9. 2020 Letní paralympijské hry, soutěže ve stolním tenisu Tokio (JPN)
28. 4. - 2. 5. 2020 Croatia Open, ITTF Challenge Zagreb (CRO)
2. 5. - 3. 5. 2020 Mistrovství ČR staršího žactva TTC Elizza (hala jedenáctka)
5. 5. - 10. 5. 2020 Hong Kong Open, ITTF World Tour China (HKG)
12. 5. - 17. 5. 2020 China Open, ITTF World Tour Platinum Shenzhen (CHN)
13. 5. - 17. 5. 2020 Spanish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Platja D’Aro (ESP)
16. 5. - 17. 5. 2020 Mistrovství ČR mladšího žactva HB Ostrov (hala Světlá nad Sázavou)
23. 5. - 24. 5. 2020 M ČR družstev dorostu a staršího žactva Ostrava
27. 5. - 31. 5. 2020 Polish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Premium Władysławowo (POL)
28. 5. - 31. 5. 2020 Světová olympijská kvalifikace jednotlivců Doha (QAT)
29. 5. - 31. 5. 2020 Velká cena Prahy Praha
29. 5. - 31. 5. 2020 Czech Open ITTF Fa20 Para Ostrava (CZE)
3. 6. - 7. 6. 2020 Belarus Open, ITTF Challenge Plus Minsk (BLR)
16. 6. - 21. 6. 2020 Korea Open, ITTF World Tour TBC (KOR)
23. 6. - 28. 6. 2020 Australian Open, ITTF World Tour Platinum Geelong (AUS)
10. 7. - 19. 7. 2020 ME juniorů a kadetů Záhřeb (CRO)
25. 7. - 7. 8. 2020 Letní olympijské hry, soutěže ve stolním tenisu Tokio (JPN)
18. 8. - 22. 8. 2020 Nigeria Open, ITTF Challenge Plus Lagos (NGR)
19. 8. - 23. 8. 2020 Chinese Taipei Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Golden Taipei (TPE)
25. 8. - 30. 8. 2020 Czech Open, ITTF World Tour Olomouc (CZE)
1. 9. - 6. 9. 2020 Bulgaria Open, ITTF World Tour Panagyurishte (BUL)
1. 9. - 6. 9. 2020 Croatia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Golden Varaždin (CRO)
9. 9. - 13. 9. 2020 Slovenia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Otočec (SLO)
15. 9. - 20. 9. 2020 ME jednotlivců Varšava (POL)
16. 9. - 20. 9. 2020 Serbia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Zemun (SRB)
2. 10. - 4. 10. 2020 TOP 10 juniorů a kadetů Berlín
13. 10. 2020 Portugalsko – ČR (kvalifikace ME 2021 muži) Portugalsko
13. 10. 2020 Itálie – ČR (kvalifikace ME 2021 ženy)
16. 10. - 18. 10. 2020 Men’s World Cup, ITTF Dusseldorf (GER)
23. 10. - 25. 10. 2020 Women’s World Cup, ITTF Bangkok (THA)
27. 10. - 31. 10. 2020 Belgium Open, ITTF Challenge Plus De Haan (BEL)
3. 11. - 8. 11. 2020 Swedish Open, ITTF World Tour Stockholm (SWE)
4. 11. - 8. 11. 2020 Hungarian Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Premium Szombathely (HUN)
10. 11. - 15. 11. 2020 Austrian Open, ITTF World Tour Platinum Linz (AUT)
11. 11. - 15. 11. 2020 Slovak Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Nitra (SVK)
17. 11. 2020 ČR – Rusko (kvalifikace ME 2021 ženy)
18. 11. - 22. 11. 2020 Portugal Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit Guimaraes (POR)
29. 11. - 6. 12. 2020 MS juniorů Guimares (POR)
8. 12. 2020 ČR – Bělorusko (kvalifikace ME 2021 muži)
10. 12. - 13. 12. 2020 Grand Finals, ITTF World Tour