K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Bělík s Otáhalem hrají v Bahrajnu ve dvou kategoriích


Přerovský kadet Bořek Otáhal si s jistotou zahraje play off dvouhry juniorů

Po stříbrném úspěchu v soutěži družstev na Bahrain Junior & Cadet Open se dva čeští reprezentanti Šimon Bělík a Bořek Otáhal pustili do bojů v kvalifikaci dvouhry. Nastoupili v obou kategoriích a oba tak čekalo hned pět zápasů během dne. Až na tři výjimky všechny zvládli na jedničku.

Přerovský kadet Bořek Otáhal ve dvouhře juniorů prohrál pouze s Indem Akash Palem a z druhého místa ve skupině si zajistil postup do play off. Také Šimon Bělík v juniorské kategorii jednou zaváhal, prohrál s Mohammadem Amin Samadim, ovšem také on zbylé dva zápasy získal ve svůj prospěch a rovněž postoupil.

V kategorii kadetů Bělík ztratil jen jeden set a svoji skupinu vyhrál. Otáhal sice prohrál s Navidem Shamsem z Íránu, ovšem stále má ještě naději na play off. Boje v základních skupinách totiž zakončí v neděli ráno poslední kola. Bořek Otáhal bude ve dvouhře kadetů o postup bojovat s Moaydem Al Mutawou z Ománu.

Foto Bořka Otáhala: ittf.com

 

2019 ITTF Junior Circuit Premium, Bahrain Junior & Cadet Open

Výsledky soutěží jednotlivců

Kvalifikace dvouhry juniorů, skupina 8: Bořek OTÁHAL – Issa Al-Riyami (Omán) 3:0 (9,6,5), Bořek OTÁHAL – Ahmed Alraqraq (Bahrajn) 3:0 (5,7,1), Akash Pal (Indie) – Bořek OTÁHAL 3:0 (6,4,6).

Skupina 10: Mohammad Amin Samadi (Írán) – Šimon BĚLÍK 3:0 (9,11,17), Šimon BĚLÍK – Sayed Hasan Mahfoodh (Bahrajn) 3:0 (5,5,4), Šimon BĚLÍK – Yassin Wael (Egypt) 3:0 (8,6,6).

Kvalifikace dvouhry kadetů, skupina 2: Šimon BĚLÍK – Abdullah Ezzo Ajaj (Sýrie) 3:0 (4,9,6), Šimon BĚLÍK – Ahmed Al Riyami (Omán) 3:1 (7,-8,5,3).

Skupina 3: Bořek OTÁHAL – Ali Abbas Saleh (Bahrajn) 3:0 (8,3,7), Navid Shams (Írán) – Bořek OTÁHAL 3:0 (7,7,3),

Více informací o turnaji najdete ZDE