K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Boj týmů ze středu tabulky odstartuje třetí kolo Extraligy mužů


Liberec hostí Hradec Králové a vítěz půjde před toho druhého

Třetí kolo extraligového kolotoče načne jako už tradičně čtvrteční předehrávka před televizními kamerami. Tentokrát byl vybrán souboj mezi dvěma týmy, které by se chtěly pohybovat uprostřed tabulky. Domácím mužstvem bude SKST Liberec, který bude hostit TJ Sokol PP Hradec Králové 2. Zatímco sestava východočeského celku zůstala od minulé sezony beze změny, Liberec citelně oslabil. Jeho řady totiž opustili bývalý reprezentant České republiky Josef Šimončík a současný reprezentant Egypta Mohamed Shouman a jediným příchozím se stal vloni prvoligový hráč David Průša.

Oba týmy ve dvou kolech, které mají za sebou, uhrály čtyři body za jednu výhru a jednu prohru. Liberečtí nejprve srdnatě bojovali s HB Ostrov, když Michal Blinka porazil Michala Obešla a Jakub Seibert měl tři mečboly na Dmitrije Prokopcova, aby pak ve druhém kole vyzráli na El Niňo Praha poměrem 3:1.

Hradecký Sokol to měl naopak, zvítězil v prvním zápase na domácích stolech proti nováčkovi Hodonínu 3:1 a padl ve druhém. I tam ale doma velmi trápil TTC Enfireex Ostrava a prohrál až 2:3. Ve vynikající formě se zatím jeví Jakub Crha, který vyhrál všechny čtyři dvouhry.

Očekává se velmi napínavý duel, který budou společně komentovat Lukáš Foff a Jindřich Panský, na kterého čeká premiéra v projektu Ping-pong TV a na televizních obrazovkách Arena Sport 1, i když samozřejmě zkušeností s komentováním má na rozdávání. Hostem v předzápasovém studiu, které tradičně začíná už v 17.45, bude hejtman Libereckého kraje Martin Půta.

Přímý přenos ze třetího extraligového kola mezi SKST Liberec a TJ Sokol PP Hradec Králové 2 můžete sledovat ZDE.