K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

ČAST poptává dodavatele nové webové prezentace


Hlavním cílem je vytvořit atraktivní a moderní stránky v souladu se současnými trendy

Česká asociace stolního tenisu, z.s. poptává dodavatele nové webové prezentace. V současné době je webových prezentací mnoho a účelem je dostat vše přehledně na jedno místo. Propojit již fungující systémy, implementovat nové prvky a zhotovit moderní webovou prezentaci odpovídající současným trendům.

Vznikne tak jedna hlavní webová prezentace. Technická specifikace je uvedena v zadávací dokumentaci. Součástí poptávky je údržba a technická podpora webové prezentace po dobu následujících minimálně 2 let.

Hlavním cílem zakázky je vytvořit atraktivní a moderní webovou prezentaci v souladu se současnými trendy, která bude logicky navazovat na současnou strukturu, odstraní její nedostatky a přinese nové moderní prvky, které pomohou ke zlepšení image českého stolního tenisu. Samozřejmě jde také o záměr zvýšit čtenost a návštěvnost webu, celý web postavit s primárním zaměřením na fanouška, kterého zajímají především výsledky, aktuality a zajímavosti ze světa stolního tenisu.

Uzávěrka podání nabídek je 14. dubna 2021, případné dotazy mohou zájemci směřovat na Martina Kučeru formou e-mailu na adresu: martin.kucera@ping-pong.cz do 9. dubna 2021.

 

Kompletní znění Zadávací dokumentace zakázky najdete ZDE