K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Cena SCI pro Zbyňka Špačka


Tradičně ve velmi přátelské a pohodové atmosféře proběhlo setkání členů české sekce SCI

Tradiční setkání členů české sekce Swaythling Clubu International (SCI) se uskutečnilo v pražské restauraci Zlatý klas. Ve zprávě o činnosti poděkoval předseda klubu Jaroslav Staněk České asociaci stolního tenisu především za pozornost, kterou věnuje bývalým reprezentantům a v rámci možnosti jim i ekonomicky pomáhá. Informoval také o tom, že ve funkci předsedy světového vedení SCI nahradil Němce Eberhara Schölera po mnoha letech Oivin Eriksen z Norska. Ten by měl přinést do naší organizace nové impulzy. Na příští setkání našeho klubu bychom chtěli pana Eriksena pozvat do Prahy, abychom s ním navázali těsnější kontakt.

Cenu české sekce SCI za rok 2018 získal Zbyněk Špaček. Cena je v těch nejlepších rukou. Zbyněk hrál dlouhá léta naše nejvyšší soutěže, na ME veteránů v Aarhusu v roce 2001 vybojoval zlatou medaili ve čtyřhře a bronzovou v singlu a v současné době již třetí volební období vede jako předseda Českou asociaci stolního tenisu.

Nezapomněli jsme na našem tradičním srazu ani na jubilanty. Ze současných 28 členů oslaví v letošním roce kulaté a nebo polokulaté narozeniny hned osm z nich. Sympatické bylo, že všichni přišli, i když už někteří z nich nejsou nejmladší. Dostali malé dárky a společně jsme zavzpomínali na staré dobré časy, kdy jsme pravidelně vozili medaile z největších evropských i světových soutěží. Významné životní jubileum letos již oslavili a nebo teprve oslaví tito naší členové: Ilona Voštová-Motlíková (65), Jarka Karlíková-Hummelová (75), Eva Kroupová-Pokorná (85), Zbyněk Špaček (60), Pavel Ovčařík (65), Karel Chyba (70), Zdeněk Šváb (75) a Rostislav Koudelka (90).

V neděli začíná v Budapešti MS jednotlivců. Naším hráčům a hráčkám přejeme hodně úspěchů. Na zasedání SCI, které se v Budapešti uskuteční 25.dubna, nás bude reprezentovat Zbyněk Špaček.