K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Češi v Lisabonu kvalifikací singlu neprošli


Obranář Stanislav Kučera prohrál boj o postup až po sedmi setech

Krůček od postupu do hlavní soutěže turnaje ITTF Challenge Plus v portugalském Lisabonu byl český reprezentant Stanislav Kučera. Vedl v závěrečném zápase kvalifikace nad Švédem Simonem Arvidssonem 3:2 na sety, jenže poslední slovo měl jeho soupeř. Vyhrál dva sety za sebou a postoupil on.

Podobně jako Kučera dopadli ve dvouhře i zbývající dva čeští zástupci na turnaji. Jiří Martinko prohrál 1:4 se Švédem Eliasem Ranefurem 1:4 a úplně stejným výsledkem podlehl také Tomáš Polanský domácímu Diogo Chenovi. Oba si tak nakonec zahrají jen ve čtyřhře mužů. Jiří Martinko společně s moldavským spoluhráčem Andreiem Putunticou vyhráli na závěr kvalifikace nad indickými soupeři a postoupili mezi šestnáct párů do prvního kola. V něm jsou jako nasazené dvojky také Tomáš Polanský s Maďarem Nandorem Ecsekim.

 

2020 ITTF Challenge Plus, Portugal Open

Výsledky českých hráčů

Kvalifikace dvouhry mužů, 2. kolo: Simon Arvidsson (Švéd.) – Stanislav KUČERA 4:3 (5,-7,10,-7,-9,7,9), Elias Ranefur (Švéd.) – Jiří MARTINKO 4:1 (6,-6,4,3,9), Diogo Chen (Portug.) – Tomáš POLANSKÝ 4:1 (-9,9,6,2,9).

Kvalifikace čtyřhry mužů, 1. kolo: Jiří MARTINKO, Andrei Putuntica (Mold.) – Matthew Daish, Samuel Mabey (Angl.) 3:0 (3,3,2), 2. kolo: Jiří MARTINKO, Andrei Putuntica (Mold.) – Manush Utpalbhai Shah, Manav Vikash Thakkar (Ind.) 3:1 (7,-10,8,8).

Kompletní informace najdete ZDE