K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Češi ve dvouhře na Korea Open skončili


Hana Matelová se probojovala až do závěrečného kola kvalifikace, bohužel v něm prohrála

Poslední krok scházel české reprezentantce Haně Matelové k postupu do hlavní soutěže na Korea Open. Poradila si ve druhém kole s domácí hráčkou Choi Yenin 4:0, ovšem pak podlehla ve vyrovnaném duelu Němce Nině Mittelhamové 1:4 a mezi dvaatřicet nejlepších se neprobojovala.

Zbylá trojice českých zástupců na turnaji skončila ve dvouhře ještě o kolo dřív. Lubomír Jančařík nestačil na Číňana Xue Fei, Pavel Širuček prohrál stejným poměrem s Uzbekem Zokhidem Kenjaevem a do třetice bez zisku setu prohrála i Dana Čechová s osmdesátou hráčkou světa Japonkou Sakurou Moriovou.

V hlavní soutěži se tak ve čtvrtek představí pouze dva deblové páry. Lubomír Jančařík a Pavel Širuček změří síly s Japonci Masatakou Morizonem a Maharu Yoshimurou, nasazená dvojice Hana Matelová, Barbora Balážová bude hrát proti indickému páru Sutirtha Mukherjeeová, Madhurika Patkarová.

 

Seamaster 2019 ITTF World Tour, SHINHAN Korea Open

Výsledky českých hráčů a hráček

Dvouhra mužů, kvalifikace 2. kolo: Xue Fei (Čína) – Lubomír JANČAŘÍK 4:0 (4,7,1,11), Zokhid Kenjaev (Uzb.) – Pavel ŠIRUČEK 4:0 (5,6,8,7).

Dvouhra žen, kvalifikace 2. kolo: Sakura Moriová (Jap.) – Dana ČECHOVÁ 4:0 (4,3,10,5), Hana MATELOVÁ – Choi Yejin (Kor.) 4:0 (8,4,5,11), 3. kolo: Nina Mittelhamová (Něm.) – Hana MATELOVÁ 4:1 (6,-3,9,8,12).

Více informací o turnaji najdete ZDE