K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Česká výprava se v Kuala Lumpuru zabydluje


V pátek čeká na české reprezentanty první oficiální trénink

V Kuala Lumpuru se pomalu blíží večer. Čeští reprezentanti se již pozvolna zabydlují v dějišti mistrovství světa družstev ve stolním tenisu. První hodiny po příletu věnovali hlavně odpočinku po zdlouhavé cestě do Kuala Lumpuru.

Letecký přesun z Evropy proběhl bez problémů. „Doletěli jsme v pořádku a přesně na čas. Z letiště jsme jeli busem do hotelu, cesta trvala asi 45 minut. Hned v autobuse jsme se potkali s našimi soupeři ve skupině, reprezentanty KLDR…,“ popsal první chvilky v Kuala Lumpuru Pavel Krpec.

20160225_171308

Akreditace českých reprezentantů proběhla bez problémů

Po dopolední akreditaci se čeští reprezentanti ubytovali v hotelu Concorde. Poté šli na oběd a odpoledne je čekal víceméně individuální program. “Někteří si šli zaběhat, někteří využili i bazén k odpočinku po dlouhé cestě. Počasí je tady krásné, teplota se pohybuje kolem 30 stupňů,“ prozradil trenér českých stolních tenistek Pavel Krpec, který se ve chvílích volna proměnil v pohotového fotografa.

20160225_171019

Hotelový bazén byl po dlouhé cestě vítaným zpestřením dne

První trénink čeká české reprezentanty v pátek 26. února. Ženy mají oficiální trénink od 12:30 hodin, muži si vyzkouší prostory Stadium Malawati hned po nich, od 14:00 hodin.

Oficiální webové stránky mistrovství světa družstev 2016 ve stolním tenisu najdete zde: http://www.ittf.com/competitions/competitions2.asp?Competition_ID=2587&category=WTTC

Související novinky

Všechny novinky