K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

České kluby v Poháru ETTU postupují


El Niňo Praha i Moravský Krumlov opět bez ztráty bodu

Na domácích stolech si muži pražského El Niňa i ženy TT Moravský Krumlov vytvořili pohodový náskok a v odvetách svoji formu potvrdili. Oba české kluby ve 3. fázi Poháru ETTU nezaváhaly a postoupily do dalšího kola.

Už v sobotu vyhrály hráčky Moravského Krumlova na stolech lucemburského DT Roodt – Syre a přehledem 3:0. Ve složení Jekatěrina Černavskaja, Eliška Šedová a Liu Jing Xuan ztratily pouze jeden set a bez větších problémů si zajistily postup.

Ve stejném duchu se nesl i souboj mužů El Niňa Praha na stolech belgického TT Vedrinamur. Dmitrij Prokopcov sice v úvodním zápasem vyhrál až po pětisetové bitvě nad Francoisem Gobeauxem, ovšem pak jako dva spoluhráči bez ztráty setu dotáhli skvěle rozehranou partii do vítězného konce.

Oba celky tak v prosinci čeká souboj o o postup do čtvrtfinále soutěže.

 

Pohár ETTU, ročník 2019/2020

Soutěž mužů, 3. fáze

TT Vedrinamur – SF SKK El Niňo Praha 0:3

Francois GOBEAUX – Dmitrij PROKOPCOV 2:3 (9,8,-12,-6,-9), Tiberiu HETMAN – Stanislav KUČERA 0:3 (-5,-9,-6), Nicolas DEGROS – Jakub KLEPRLÍK 0:3 (-5,-4,-4).

Soutěž žen, 3. fáze

DT Roodt – Syre – TT Moravský Krumlov 0:3

Tessy GONDERINGEROVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 1:3 (-7,6,-19,-11), Annick STAMMETOVÁ – Eliška ŠEDOVÁ 0:3 (-6,-10,-6), Christine KONSBRUCKOVÁ – LIU Jing Xuan 0:3 (-9,-4,-4).

Kompletní informace o Poháru ETTU mužů najdete ZDE

Kompletní informace o Poháru ETTU žen najdete ZDE