K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

České kluby v úvodních utkáních 3. fáze Poháru ETTU prohrály


Jediný bod hráčů El Niňa Praha v Nizozemsku zařídil Dmitrij Prokopcov

Vstup do 3. fáze letošního ročníku Poháru ETTU českým klubům nevyšel. Oba týmy prohrály na stolech soupeřů shodně 3:1 a v odvetách je čeká nelehký úkol.

Ženy TT Moravský Krumlov prohrály v Chorvatsku s celkem STK Aquaestil Duga Resa, když jedin bod dokázala vybojovat Jekatěrina Černavskaja. Hostůjícímu týmu nepomohla ani změna v sestavě, kdy proti 78. hráčce světa Korejce Yoo Eunchon nastoupila Barbora Kapounová. ¨Podobně v nizozemském DeBoer Taverzo byl klíčovým mužem Korejec. Park Joengwoo porazil nejprve Jakuba Kleprlíka a pak i Dmitrije Prokopcova. Bývalý český reprezentant byl jediný, kdo dokázal vybojovat bod, ale to na celkový úspěch nestačilo. Veliká škoda byla, že obranář Stanislav Kučera v souboji s Polákem Jakubem Folwarskim nevyužil vedení 2:1 na sety a prohrál další dvě koncovky.

Postup do další fáze se české týmy pokusí vybojovat v odvetách. Ženy Moravského Krumlova hrají v sobotu 24. listopadu, muži El Niňa Praha o den později.

 

Pohár ETTU, 3. fáze

Muži

DeBoer Taverzo – SF SKK El Niňo Praha 3:1

PARK Joengwoo – Jakub KLEPRLÍK 3:1 (9,-9,4,8), David Mc BEATH – Dmitrij PROKOPCOV 2:3 (-7,4,-9,9,-6), Jakub FOLWARSKI – Stanislav KUČERA 3:2 (8,-11,-12,9,9), PARK Joengwoo – Dmitrij PROKOPCOV 3:1 (10,8,-7,2).

Ženy

STK Aquaestil Duga Resa – TT Moravský Krumlov 3:1

YOO Eunchong – Mitsuki YOSHIDOVÁ 3:1 (-11,9,5,4), Andrea PAVLOVIČOVÁ – Kristýna MIKULCOVÁ 3:1 (8,9,-8,7), Marta VUKELIČOVÁ – Jekatěrina ČERNAVSKAJA 0:3 (-8,-6,-6), YOO Eunchong – Barbora KAPOUNOVÁ 3:1 (10,-5,7,2).

Více informací o Poháru ETTU mužů najdete ZDE

Více informací o Poháru ETTU žen najdete ZDE