K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

České kluby vstupují do Poháru ETTU


Ženy Moravského Krumlova hrají v sobotu s lucemburským DT Roodt - Syre

Zatímco oba čeští zástupci v Lize mistrů už mají za sebou několik zápasů, Pohár ETTU se teprve nyní dostal do fáze, kdy do bojů zasáhnout ženy TT Moravský Krumlov a muži El Niňa Praha. Oba týmy čekají úvodní utkání 3. fáze poháru tento víkend a oba se představí před vlastními fanoušky.

Hráčky TT Moravský Krumlov přivítají v sobotu 2. listopadu od 19 hodin lucemburský DT Roodt – Syre. Ten skončil ve 2. fázi ve skupině C na druhém místě se stejnou bilancí, jako měl vítězný celek z Belgie. Lucemburčanky rozhodně nepatří k favoritkám a Moravský Krumlov má velikou šanci vytvořit si do odvety co nejlepší výchozí pozici. Domácí by měli nastoupit včetně své největší posily Renáty Štrbíkové. Lucemburská reprezentantka Danielle Konsbrucková je sice aktuálně 140. hráčkou světového žebříčku, ale to není úroveň, které by se bývalá česká reprezentantka zalekla. Tessy Gonderingerová, Annick Stammetová či Christine Konsbrucková pak ani zdaleka kvalit lucemburské reprezentační trojky nedosahují.

Muže El Niňa Praha čeká belgický TT Vedrinamur a měli by být v utkání mírnými favority. Belgičané ve druhé fázi poháru skončili ve skupině D na druhém místě. Nemají na soupisce žádného cizince, ovšem zkušený Frederic Sonnet, stejně jako teprve patnáctiletý třetí nejlepší kadet světa Louis Laffineur, či Nikolas Degros jsou hráči, kteří budou chtít postoupit do čtvrtfinále. Úvodní duel začíná v herně na pražské Kotlářce v neděli 3. listopadu od 17 hodin.

Kompletní informace o Poháru ETTU žen najdete ZDE

Kompletní informace o Poháru ETTU mužů najdete ZDE