K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Česko-slovenský debl prohrál na Japan Open těsně s Číňankami


Hana Matelová s Barborou Balážovou položily slušný základ pro boj o Grand Finals

Na turnaji Seamaster 2018 ITTF World Tour ve Fukuoce bojovaly Hana Matelová s Barborou Balážovou o medaili a další slušnou porci bodů do světového žebříčku. Po výhře v prvním kole nad Ho Tin Tin a Ma Wenting změřily ve čtvrtfinále síly s Číňankami Gu Yuting a Mu Zi.

Byl to velmi vyrovnaný boj, v pátém setu se ještě česko-slovenský pár držel do stavu 7:7, jenže závěr patřil čínské dvojici. Ta se po výhře nad druhým nasazeným párem turnaje Japonkami Honoka Hashimotovou a Hitomi Satoovou radoval i z dalšího vítězství.

Na silně obsazeném turnaji už z evropských hráčů pokračují jen nasazená jednička Němec Timo Boll, který postoupil do čtvrtfinále dvouhry mužů, a ještě Rumunka Bernadette Szocsová. Ta bude o postup do čtvrtfinále bojovat s Japonkou Kasumi Ishikawovou. Jinak už je Japan Open výhradně asijskou záležitostí.

 

Seamaster 2018 ITTF World Tour LION Japan Open

Výsledky

Čtyřhra žen, 1. kolo: Hana MATELOVÁ, Barbora Balážová (Sloven.) – Ho Tin Tin (Angl.), Ma Wenting (Nor.) 3:1 (-2,4,4,7), 2. kolo: Gu Yuting, Mu Zi (Čína) – Hana MATELOVÁ, Barbora Balážová 3:2 (-10,2,-13,2,7).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE