K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Český ping-pong vstupuje na Clubhouse! Zapojte se i vy


Každé pondělí od 20 hodin bude Lukáš Foff průvodcem diskuzí o stolním tenisu

Český ping-pong jde s dobou a snaží se zachytávat trendy. Jedním z nich je bezpochyby nová sociální síť Clubhouse, na které se mohou lidi v různých tematických místnostech bavit o čemkoliv. Je to tedy ideální platforma k tomu, aby se kdokoliv mohl zapojit do debaty o stolním tenise s českými komentátory, experty a hráči.

Úvodní „roomku“, která se spustí už 1. března ve 20 hodin, povede jako moderátor Lukáš Foff. Jeho hosty budou Zdena Blašková, česká reprezentantka a momentálně druhá nejlepší hráčka Extraligy žen. Dále pak Radek Skála, juniorský reprezentant a momentálně extraligový hráč největšího favorita na titul HB Ostrov. A pochopitelně taky kdokoliv další, kdo najde odvahu a chuť zapojit se do diskuze o čemkoliv v rámci ping-pongu.

Clubhouse je momentálně dostupný pouze pro operační systém iOS na produktech značky Apple. Je volně ke stažení v App Store a pro definitivní potvrzení účasti je vyžadována pozvánka od již přihlášeného uživatele. Následné připojení do správné místnosti můžete provést přes odkaz ZDE, anebo přes vyhledání profilů Český ping-pong či Lukáš Foff.

Využijte možnosti pobavit se s českými reprezentanty, všichni jste každé pondělí od 20 hodin vítáni!