K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Cesta českých juniorů skončila před branami čtvrtfinále


František Onderka prohrál ve 3. kole s Indem Utpalbhai Manush Shahem

Parádní jízdu Adama Štalzera ve dvouhře juniorů na turnaji Croatia Junior & Cadet Open zastavil až první nasazený hráč turnaje Egypťan Youssef Abdel-Aziz. V osmifinále ho porazil 4:0. Druhý český zástupce, který se probojoval do třetího kola, byl František Onderka. Ten skončil po sedmisetovém boji na raketě Inda Utpalbhai Manush Shaha.

Ostravský kadet Adam Štalzer tak zaznamenal největší úspěch českých barev na letošním turnaji ve Varaždinu. Ve druhém kole vyřadil Číňana Lin Shidonga, pak lehce přehrál Argentince Santiaga Lorenza 4:1 a nestačil nakonec až na Abdel-Azize. Naznačil však, že jeho medaile z červencového juniorského šampionátu, kterou vybojoval společně s Lindou Záděrovou v mixu, rozhodně nebyla náhoda.

Dnes soutěže jednotlivců juniorské kategorie skončí, zítra už do bojů v Chorvatsku zasáhnou také kadeti, budou se hrát soutěže družstev.

 

Croatia Junior & Cadet Open, Varaždin

Výsledky českých hráčů a hráček v hlavní soutěži

Dvouhra juniorů, 3. kolo: Adam ŠTALZER – Santiago Lorenzo (Argen.) 4:1 (7,-5,7,7,11), Utpalbhai Manush Shah (Ind.) – František ONDERKA 4:3 (6,-6,9,5,-5,-10,4). Osmifinále: Youssef Abdel-Aziz (Egypt) – Adam ŠTALZER 4:0 (6,3,7,3).

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE