K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Chcete si zpestřit prázdniny? Pojďte dělat sběrače na Czech Open


Vloni si sběrači míčku odvezli na památku také společnou fotku s Dimitrijem Ovtcharovem

Už příští týden se do Olomouce sjedou hráči světové špičky aby bojovali o další body a také samozřejmě odměny na turnaji seriálu ITTF World Tour. Letošní Czech Open začíná v úterý 20. srpna kvalifikací, od 22. do 25. srpna se už bude hrát hlavní soutěž.

A právě na ní organizátoři stále hledají zájemce z řad mládeže ideálně přímo z Olomouce, kteří mají chuť aktivně se zúčastnit na nejprestižnější stolnětenisové akci v České republice.

Celkem sháníme šestnáct sběračů míčků, ideálně ve věku 10 až 15 let. Na víkendová finálová kola jich bude potřeba pouze osm. Proškolení a předání oblečení proběhne ve středu 21. srpna ve 14:00 hodin v NH hotelu v Olomouci, tedy v blízkosti Omega centra, kde se turnaj hraje.

Pro všechny zajistíme stravování po celý den, pitný režim, oblečení (tričko a kraťasy) a jako odměnu dárkový poukaz na sportovní oblečení nebo vybavení. Tou hlavní odměnou však bude samotná zkušenost s organizací prestižního turnaje a možnost sledovat hráče absolutní světové špičky z bezprostřední blízkosti.

Vloni se sběrači společně vyfotili s bývalou světovou jedničkou Němcem Dimitrijem Ovtcharovem, věříme, že i letos vznikne společné foto například s Timo Bollem, Tomokazu Harimotem nebo Vladimírem Samsonovem.

V případě zájmu volejte: Marketa Weiningerová, tel.: +420 777 566 801

Související novinky

Všechny novinky