K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Členové českého Swaythling clubu se sešli na tradičním výročním setkání


Cenu SCI pro rok 2017 obdrželi jubilanti Eliška Krejčová a Lumír Ruzha

V Praze na Smíchově se konalo tradiční výroční setkání českého Swaythling clubu. V přátelské atmosféře zhodnotil předseda SCI Jaroslav Staněk, uplynulý rok v českém SCI, poděkoval vedení ČAST za podporu, a to nejen finanční. Hovořilo se o volbách do světového SCI při letošním MS v německém Düsseldorfu a obsazení jednotlivých komisí v tohoto světového orgánu a též o situaci v současném českém stolním tenisu.

Cenu SCI pro rok 2017 obdrželi jubilanti Eliška Krejčová a Lumír Ruzha. Eliška Krejčová oslaví letos 90 let, Lumír Ruzha toto životní jubileum oslavil v lednu. Ocenení dostali i další oslavenci v letošním roce: Miroslav Bindač (55), Milan Orlowski a Pavel Špaček (oba 65), v nepřítomnosti pak Alice Roubalová (55), Dana Bayerová-Dubinová (60), JitkaNyklová-Karlíková (70) a Josef Dvořáček (65).

V projevu předsedy Asociace Zbyňka Špačka, člena SCI, zazněl příslib další podpory tohoto klubu, neboť všichni členové si to zaslouží. Udělali pro Českou republiku a zejména pro český stolní tenis mnoho. Byl přijat i nový člen, Zdeněk Remeš, který ve svých 14 letech jako velká československá naděje reprezentoval zemi na MS v Praze v roce 1963. V současné době již má český Swaythling club 30 členů.