K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Comeback Wernera Schlagera


Rakouský mistr světa se vrací na mezinárodní scénu

Mistr světa z roku 2003, Werner Schlager, se na posledních chvíli objevil v nominaci Rakouska pro nadcházející světový šampionát družstev v Kuala Lumpuru. Třiačtyřicetiletý Schlager v týmu úřadujících mistrů Evropy nahradil nemocného Daniela Habesohna.

Werner Schlager se na mezinárodní scénu vrací po dvou letech, naposledy startoval na MS jednotlivců 2013 v Paříži. Zkušený rakouský stolní tenista se v poslední době dostal do velmi dobré formy, o čemž nejlépe svědčí jeho výsledky na turnaji ENERGIS Masters v Saarlouis, kde mimo jiné porazil Dimitrije Ovtcharova nebo Patricka Bauma. „Rychle jsem si uvědomil, že jsem nic nezapomněl. Cítím se v dobré formě a jsem připraven našemu týmu pomoci,“ uvedl Werner Schlager, dlouholetá rakouská jednička.

Schlager a Liu Jia IMG_4323

Werner Schlager a Liu Jia na ME ve stolním tenisu 2010 v Ostravě. Foto: František Zálewský

Rakousko tak bude na MS družstev v Kuala Lumpuru reprezentovat pětice hráčů ve složení Stefan Fegerl, Robert Gardos, Chen Weixing, Werner Schlager a Dominik Habesohn. Stolní tenisté Rakouska jsou prvním soupeřem českého týmu na mistrovství světa, které v malajsijské metropoli začíná v neděli 28. února.