K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Čtyři české týmy hrají další kola Superligy


Fanoušci v Havířově se mohou těšit na utkání ženské reprezentace U23 s Hodonínem a Slovenskem

Letošní ročník Superligy se hraje odlišným způsobem, než několik předchozích. Dvě kola ve skupinách probíhají turnajovým způsobem a pak teprve bude následovat play off. Soutěže se, stejně jako například vloni, účastní čtyři české týmy: mužská a ženská reprezentace do 23 let, ženy SKST Hodonín a TT Moravský Krumlov.

Druhé kolo je na programu 19. a 20. listopadu, těšit se mohou příznivci stolního tenisu v Havířově, kde se budou hrát tři utkání skupiny A, ale také v Moravském Krumlově, který odehraje svá utkání skupiny B.

V Havířově uvidí fanoušci v úterý 19. listopadu od 16 hodin souboj České republiky U23 se Slovenskem U23. O den později hraje nejprve v 10 hodin Slovensko U23 proti SKST Hodonín a turnaj uzavře v 15 hodin utkání Česká republika U23 – SKST Hodonín.

V prvním kole byl suverénní český mistr, který v sestavě Solomiya Brateyková, Jee Min Hyung, Markéta Ševčíková vyhrál obě utkání. Český výběr porazil 6:1, Slovensko 7:0. Ve třetím utkání Česká republika porazila Slovensko také 7:0. V barvách českého národního týmu startovaly Kristýna Štefcová, Klára Hrabicová a Gabriela Štěpánová. Uvidíme, jak si povedou v obměněné sestavě, protože v Havířově bude český tým hrát ve složení Kristýna Štefcová, Jana Vašendová a Anna Klempererová.

Na jihu Moravy bude domácí celek usilovat o první vítězství v letošním ročníku. Úvodní turnaj totiž hráčkám Moravského Krumlova příliš nevyšel, prohrály nejprve s Maďarskem U23 jednoznačně 1:6, pak nestačily ani na družstvo SKST Bratislava a prohrály 2:6. Program druhého turnaje odstartuje 19. listopadu od 16 hodin souboj Moravského Krumlova s Maďarskem U23, o den později hrají nejprve v 10 hodin Maďarky s Bratislavou a v 15 hodin Moravský Krumlov s Bratislavou.

Muži České republiky U23 hrají ve čtyřčlenné skupině C a jejich soupeři jsou SK Vydrany, Slovinsko U23 a Rakousko U23. V prvním kole Češi porazili Rakousko i Slovinsko, podlehli naopak pouze slovenskému SK Vydrany. V tabulce jsou na druhém místě. Na turnaji v Bratislavě budou reprezentovat Radim Bako, Tomáš Koldas a Vojtěch Mynář.

Kompletní informace o soutěži najdete ZDE