K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Další rok, nová šance být součástí Iniciativy promotéra


Příští rok se bude opět slavit Mezinárodní den stolního tenisu. Zapojte se i vy

Mezinárodní asociace stolního tenisu přichází s nabídkou pro zájemce o aktivní účast v projektu ITTF Foundation. Cílem je pozvednou úroveň oslav Světového dne stolního tenisu (WTTD), který připadne na 6. duben 2022.

Vedení světové asociace oslovilo také Českou asociaci stolního tenisu s žádostí o propagaci tohoto projektu. ITTF Foundation hledá 25 nadšených organizátorů na celém světě, kteří chtějí posunout svou WTTD akci na další úroveň. Očekává se od nich, že budou ve své komunitě aktivně podporovat ducha WTTD a pingpongové diplomacie.

Řešením místního konfliktu, zlepšením situace nebo spojením znepřátelených stran pomocí stolního tenisu předvedou pořadatelé, jak může náš sport přispět k pozitivní společenské změně. Nadace ITTF poskytne pokyny, nástroje, certifikát a finanční podporu (750,- EUR) vybraným pořadatelům na jejich akci 6. dubna 2022.

 

Přihlaste se do 6. prosince 2021, staňte se spoluorganizátorem Světového dne stolního tenisu, a pomozte používat stolní tenis k budování přátelství a vytváření dialogů. S akcí dle vašeho výběru, která se bude konat v termínu kolem 6. dubna 2022, můžete odstartovat změnu své komunitě.

Konkrétní výzva ITTF má název Mír na stole

Existuje ve vaší komunitě napětí mezi různými skupinami? Jsou ve vašem klubu či okolí děti, které spolu prostě nevycházejí? Dochází u vás k neustálým třenicím mezi sousedy? Světový den stolního tenisu 2022 se zaměřuje na využití stolního tenisu k nastolení míru a transformaci konfliktů.

V souladu s oslavou výročí historické pingpongové diplomacie, kterou vyvolala událost v japonském městě Nagoja v roce 1971, se WTTD 2022 snaží navazovat přátelství a budovat mosty mezi konfliktními stranami. Ať už na úrovni státu nebo běžných občanů. Proto se další WTTD zaměřuje na pingpongovou diplomacii.

Na co čekáte? Shromážděte své hráče a členy klubu, zapojte svou kreativitu na WTTD 2022 a začněte registrací své události. Těšíme se na vaše nápady!

Registrovat svůj projekt můžete ZDE