K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Děti z Josefova probudily svou pingpongovou vášeň!


Ping-pong je srdcová záležitost, vášeň i posedlost! Na to přišly už i děti v Josefově. Přečtěte si, jak malí školáci dojali naše superhrdiny.

Náš hvězdný tým se vydal na další cestu za dobrodružstvím. Naše putování nabralo nový směr. Opustili jsme Moravu a pokračovali z Přerova na sever, až jsme dojeli do malebného města Josefov. Na místní základní škole nás přivítal akční ředitel školy, pan Lukáš Zvěřina. Spolu s panem učitelem Michalem Soukupem vše potřebné zařídili, takže zábava mohla brzy začít.

 

V krásné velké tělocvičně na nás čekalo milé překvapení. Děti se na show těšily už dlouho dopředu, a tak nám na přivítanou celé prostory krásně vyzdobily vlastnoručně nakreslenými obrázky. I naši velcí superhrdinové museli nad tímto krásným gestem zatlačit slzičku dojetí.

 

Už po krátkém vstupu moderátora Roberta se děti smály, tleskaly a oči jim zářily radostí. Moc se jim líbila také exhibice, ve které se představili mladí talentové – Filip a Klára Šteinovi s tatínkem. V zábavné a uvolněné atmosféře pokračoval i zbytek programu. Na stanovištích si děti užily spoustu legrace. Nechyběly pohybové aktivity ani oblíbený koutek s malováním.

 

Na show jsme měli tu čest přivítat také zástupkyni města z Odboru školství, kultury a tělovýchovy, Lucii Angeliku Tykalovou, a další vzácné hosty. Za klub stolního tenisu dorazili dva reprezentanti – Josef Vítek a Martin Stein. Josef Vítek je sportovec tělem i duší a ping-pong je pro něj srdcová záležitost. Snad proto dostal na starost vedení celého klubu i pingpongového kroužku. Rád vezme pod svá křídla také školáky z josefovské školy, kde se otevře nový kroužek stolního tenisu. Podle nadšení dětí očekává, že zájem bude rekordní. Byl moc rád, že se projektu mohl zúčastnit, a těší se na to, až bude moci dětem předat své zkušenosti a lásku ke stolnímu tenisu.

 

Celá škola byla moc vděčná za dárky v podobě sportovního vybavení, které věnovali do projektu naši partneři. Věříme, že darovaný pingpongový stůl nebude dlouho zahálet.

 

A na nás už čekají další malí sportovci a sportovkyně! V naší krásné zemi je ještě spousta mladých talentů, které zbývá odkrýt a probudit! Tak nám držte palce a podpořte nás na Facebooku a Instagramu.