K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Děti z Vyššího Brodu začnou trénovat už příští týden


Usměvavé tváře žáku školy svědčí o jediném, stolní tenis je baví

Náš tým superhrdinů vyjel vstříc natěšeným dětem ze základní školy ve Vyšším Brodě u Českého Krumlova. Po příjezdu jsme v krásné prostorné tělocvičně připravili stanoviště a atrakce, na kterých si děti mohly zahrát stolní tenis, zdolat překážky s míčkem a pálkou v ruce a mnohem více. V malovacím koutku mohly dát průchod své kreativitě. Nejhezčí obrázek nakonec Iveta Vacenovská ocenila svým reprezentačním dresem.

V soutěžích se hrálo také o pingpongové pálky a každý žáček dostal na památku diplom. V průběhu akce se děti mohly osvěžit ovocnými nápoji, které darovala společnost BubbleJoy, a doplnit pitný režim.

V exhibici nastoupila naše superhrdinka Iveta proti čtyřem mládežníkům z místního oddílu. Všichni byli ve skvělé formě, utkání proto všichni diváci sledovali s velkým napětím. V další části se mladí muži věnovali dětem, které na připravených ministolech učily základům pingpongových dovedností.

Show podpořil také místní sportovní nadšenec Pavel Mleziva. Vede Klub stolního tenisu při ZŠ Vyšší Brod, který patří mezi jedny z nejznámějších mládežnických oddílů v republice. Protože děti projevily obrovský zájem o otevření kroužku stolního tenisu přímo na škole, mohou se na první trénink těšit už v pondělí. Tedy necelý týden po naší show!

Vedení města Vyšší Brod aktivně podporuje rozvoj stolního tenisu ve městě. Ping-pong na radnici prosazuje také pan starosta Ing. Milan Zálešák. Věříme, že s tak silnou podporou města i Klubu stolního tenisu budou mít místní děti skvělé zázemí pro rozvoj svého koníčku. A kdo ví, třeba právě zde vychovají nové reprezentanty České republiky. Mladým žákům budeme držet palce!