K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Dnes se rozhodne o zbývajících semifinalistech


Televizní utkání mezi Chebem a Hradcem králové vysílá stanice ArenaSport 2

Možná trochu netrpělivě, ale zcela jistě s velkým zájem čekají hráči a trenéři HB Ostrov a KT Praha na to, s kým změří síly v semifinále play off Extraligy mužů. Dvě čtvrtfinálové totiž rozhodnou až dnes třetí utkání.

Od 16 hodin se v ostravské herně na Výstavišti pokusí zopakovat domácí TTC Enfireex Ostrava výsledek z prvního duelu, kdy porazil Charvát Havířov 3:0. Svěřenci trenéra Tomáše Demka v odvetě prohráli 1:3 a série je tedy naprosto otevřená. Ostravský kouč možná vytáhne trumf v podobě Šimona Bělíka, který v úvodních dvou duelech nehrál. Možná ale vsadí na sestavu, která tento týden ve středu tak skvělým způsobem do bojů o titul vstoupila. Jak to celé dopadne mohou fanoušci sledovat živě na streamu ping-pong.tv.

Druhé čtvrtfinálové utkání mezi SKST Cheb a TJ Sokol PP Hradec Králové 2 se hraje tradičně od 18 hodin. Živě ho bude vysílat nejen ping-pong.tv, ale také stanice ArenaSport 2. Komentovat ho budou Lukáš Foff s Jindřichem Panským a v předzápasovém studiu od 17.45 hodin vám nabídnou souhrn toho nejzajímavějšího, co prozatím vyřazovací boje přinesly.

I v této sérii je těžké určit favorita. V úvodním utkání vyhrál Hradec Králové 3:2, v odvetě pak Cheb 3:1. Dvě výrazné osobnosti v obou týmech, tedy Antonín Gavlas z Chebu a Jakub Crha z Hradce Králové, už v předchozích utkáních klopýtli. Jejich forma však bude v obou případech pro šance na postup klíčová.

Foto: facebook/SKST Cheb

 

Play off Extraligy mužů 2020/2021

Program čtvrtfinále

Neděle, 11. dubna (3. utkání)

TTC Enfireex OSTRAVA – SKST Charvát Havířov (16)

SKST Cheb – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE