K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Dnes večer premiéra nového podcastu PingCast


Sledujte živě od 20 hodin na facebooku nebo YouTube

Před několika týdny byla na platformě Clubhouse premiéra diskusního pořadu pro příznivce stolního tenisu. Lukáš Foff si do něj zval hosty s nimiž si povídal o aktuálním dění v našem sportu. Vzhledem k tomu, že aplikace byla dostupná pouze uživatelům iPhonů, nemohli ho sledovat všichni zájemci z řad fanoušků.

To byl jeden z důvodů, proč dochází ke změně a dnes ve 20 hodin bude pořad s názvem PingCast, přístupný na facebookové stránce českého pingpongu a na YouTube České asociace stolního tenisu. Následně bude ke shlédnutí i ze záznamu a dále bude umístěn v podcastových aplikacích Spotify a Apple Podcasts.

„Přecházíme z platformy Clubhouse, aby byl pořad dostupný pro všechny zájemce. Začali jsme tam, protože byla technicky nejjednodušší pro průběh moderované diskuse a věřili jsme, že aplikace bude během pár dní doprogramována i pro android. To se bohužel nestalo a my už nechceme čekat. Chceme pořad nabídnout co nejširšímu množství diváků a posluchačů a věříme, že si brzy vybuduje své pravidelné publikum,“ vysvětluje předseda Mediální komise ČAST Martin Kučera.

Dnešním hlavním tématem bude probíhající play off Extraligy mužů, právě skončená základní část Extraligy žen a další aktuální dění ve světě stolního tenisu. Hostem Lukáše Foffa bude nejlepší český obranář Stanislav Kučera a reprezentantka a třetí hráčka v úspěšnosti nejvyšší české soutěže Zdena Blašková.