K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Druhé zastavení na severu Čech byl pořádný hukot!


Další zastávka naší tour Všichni za stůl 4 vedla na sever naší republiky. V malé děčínské škole nás přivítalo na 150 nadšených dětských úsměvů. Radost měli nejen malí, ale i velcí. Na zpestření vyučování se těšil také celý učitelský sbor.

 

Show byla pořádný hukot! Tým superhrdinů ze sebe vydal maximum. Děti radostí výskaly, smály se a program si užily naplno. Kromě ping-pongu se s vervou vrhly také na připravené sportovní překážky, soutěže a hry. Některé disciplíny si dokonce zopakovaly hned několikrát.

 

V exhibici nastoupil klub SKST Děčín v čele s trenérem Milanem Knéblem. Skvělou hru jeho mladých svěřenců sledovalo publikum s napětím a hlasitým povzbuzováním.

 

Na konci programu se jen zaprášilo po odměnách, které do show věnovali naši partneři. Každému školákovi tak zůstane na tento den krásná památka. Věříme, že pingpongovou show to ale nekončí! Spousta dětí chce ve hře stolního tenisu pokračovat. V řadách klubu SKST Děčín jistě brzy přivítají nové tváře.

 

A nás čeká dlouhá cesta. Jižní Moravo, těš se! Děti ze ZŠ Tvrdonice už nás napjatě očekávají a my vyrážíme vstříc dalším dobrodružstvím. Sledujte pokračování naší tour na Facebooku a Instagramu.