K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

El Niňo sehraje své zápasy v Hustopečích


Pokračuje česká Extraliga mužů ve stolním tenisu

Posledních devět zápasů v letošním kalendářním roce má na programu česká Extraliga mužů ve stolním tenisu. Páté dvojkolo nejvyšší české soutěže je opět rozloženo do pěti hracích dnů. Zahájí ho čtvrteční “televizní“ utkání sousedů v tabulce a týmů, které usilují o postup do play-off SK Kotlářka Praha – TJ Ostrava KST.

Lídr extraligové tabulky a obhájce mistrovského titulu, STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod, se letos představí už v jediném utkání. Na svěřence trenéra Tomáše Demka čeká v sobotu 13. prosince zápas na stole nováčka nejvyšší soutěže DTJ – Slavia Hradec Králové.

Další ze spolufavoritů letošní Extraligy, stolní tenisté SF SKK El Niňo Praha EHW, sehrají své závěrečné letošní zápasy netradičně v Hustopečích. Osminásobný český šampión přivítá ve sportovní hale TJ Agrotec celky z moravskoslezského regionu. V pátek se El Niňo střetne s TJ Ostrava KST a v sobotu se utká se čtvrtým mužstvem extraligové tabulky SKST Charvát Baník Havířov.

V sérii domácích zápasů bude pokračovat pražská Kotlářka, která po úterní vítězné dohrávce se Sokolem PP Hradec Králové 2 bude hostit stejné soupeře jako El Niňo, tedy SKST Charvát Baník Havířov a TJ Ostrava KST.

Závěrečný extraligový zápas letošního kalendářního roku obstará televizní „souboj“ v Ústí nad Labem, kde v úterý 16. prosince poměří síly domácí Slavoj Severotuk a Sokol PP Hradec Králové 2.

A v Ústí nad Labem začne shodou okolností i odvetná část české Extraligy mužů ve stolním tenisu. Ale to bude až ve čtvrtek 8. ledna, kdy se na sever Čech vydá SKST Charvát Baník Havířov.


Extraliga mužů ve stolním tenisulogo/Extraliga_muzu__loga_20132014/logo_APK.jpg

Program zápasů V. dvojkola:

Čtvrtek 11. prosince v 17:30 hodin

SK Kotlářka Praha – TJ Ostrava KST (TV – utkání, iVysílání / ČT sport).

Pátek 12. prosince v 18:00 hodin

Slavoj Severotuk Ústí nad Labem – DTJ Hradec Králové,

SK Kotlářka Praha – SKST Charvát Baník Havířov (ŽIVĚ na: https://www.youtube.com/watch?v=1Ja4wrlvcjI),

SF SKK El Niňo Praha EHW – TJ Ostrava KST (hraje se ve Sportovní hale TJ Agrotec v Hustopečích).

Sobota 13. prosince

SF SKK El Niňo Praha EHW – SKST Charvát Baník Havířov (začátek ve 14:00 hodin, hraje se Sportovní hale TJ Agrotec v Hustopečích),

DTJ – Slavia Hradec Králové – STEN marketing HB Ostrov Havlíčkův Brod (zač. v 16:00 hodin),

SKST Warmnis Liberec – DTJ Hradec Králové (zač. v 17:00 hodin).

Neděle 14. prosince v 10:00 hodin

SKST Warmnis Liberec – TJ Sokol PP Hradec Králové 2

Úterý 16. prosince v 17:30 hodin

Slavoj Severotuk Ústí nad Labem – Sokol PP Hradec Králové 2 (TV – utkání, iVysílání / ČT sport).

KO-H,O,H a

Podrobnosti o české Extralize mužů ve stolním tenisu najdete na: http://www.ping-pong.cz/category/extraligam-vysledky,ligove-souteze/