K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Evropský pohár mužů hostí chorvatský Varaždin


Hráče TTC Enfireex Ostrava čekají v základní skupině tři soupeři

Poněkud atypický počet třinácti týmů se účastní finálového turnaje Evropského poháru mužů. Koná se v chorvatském Varaždinu a do bojů v základních skupinách zasáhnou od středy 12. května i hráči TTC Enfireex Ostrava.

Na turnaj odjeli Ostravané v sestavě Jakub Kleprlík, Felipe Olivares a Petr Korbel, přičemž je v jejich silách minimálně postup ze základní skupiny. Při losování měli trochu smůlu, když do jejich skupiny D byl jako poslední vylosován třináctý klub v osudí ruský TTSC UMMC-Elem, což je v zásadě béčko velkoklubu z Jekatěrinburgu. S áčkem se český klub utkal na konci minulého roku v Lize mistrů.

Dalšími soupeři v základní skupině jsou rakouský Solex-Consult Wiener Neustadt i s bývalým českým reprezentantem Tomášem Konečným v sestavě a rumunský CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc.

Dalším českým hráčem, který se na turnaji představí, je Lubomír Jančařík. Jeho Post SV Mühlhausen 1951 E.V. je jedním z hlavních favoritů na celkové vítězství. K těm dalším patři francouzský klub AS Pontoise Cergy a také rakouský SPG Walter Wels. Tento klub měl v Lize mistrů obrovskou smůlu, když jeho nejlepší hráči neprošli před turnajem testy na Covid-19 a nastoupit tak museli náhradníci. Mezi nimi například i dvanáctiletý český talent Petr Hodina.

Turnaj Evropského poháru vysílá kompletně celý ETTU TV, první utkání skupiny D mezi TTC Enfireex Ostrava a rumunským CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc začíná ve středu v 10 hodin.

 

Evropský pohár mužů, Varaždin

Los základních skupin

Skupina A: Post SV Mühlhausen 1951 E.V. (Něm.), STK Libertas Marinkolor (Chorv.), Asisa Borges Vall (Šp.).

Skupina B: AS Pontoise Cergy (Fr.), Top Spin Messina (It.), SK Vydrany (Sloven.).

Skupina C: Irun Leka Enea Marpex (Š.), SPG Walter Wels (Rak.), PTE Peac Kalo-Meh (Maď.).

Skupina D: TTC Enfireex Ostrava, Solex-Consult Wiener Neustadt (Rak.), CSS-SZAK Odorheiu Secuiesc (Rum.), TTSC UMMC-Elem (Rus.)

Kompletní informace o turnaji najdete ZDE