K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Extraliga mužů pokračuje 11. kolem, Ostrava v předehrávce hostí Liberec


Před kamerami ping-pong.tv se na severu Moravy bude hrát o čtvrté místo v tabulce

Nejvyšší domácí soutěž mužů pokračuje už 11. kolem, v němž jsou na programu opět atraktivní duely. Papírově nejvyrovnanější soupeři proti sobě nastoupí už ve čtvrtek. Před kamerami ping-pong.tv proti sobě nastoupí v tabulce čtvrtý Liberec, který se představí na stolech páté TJ Ostrava KST.

Vzhledem k tomu, že oba celky od sebe dělí pouhé dva body, půjde tedy o přímý souboj o čtvrtou příčku. Domácí budou spoléhat na Jiřího Martinka a zkušeného Miroslava Bindače, k nimž trenér Karel Karásek střídavě staví některého z dorostenců nebo už uzdraveného Tomáše Sadílka.

Také hosté ovšem mohou nyní zajímavě zamíchat sestavou. K trojici Samuel Kalužný, Jakub Seibert a Radek Košťál se totiž přidal Egypťan Mohamed Shouman. Hned ve svém prvním utkání za Liberec pomohl v minulém kole k výhře nad Havířovem. Utkání TJ Ostrava – SKST EUROMASTER Liberec můžete ve čtvrtek 10. ledna sledovat živě od 18 hodin na ping-pong.tv ZDE

Zbylá tři utkání 11. kola se hrají v pátek. Určitě zajímavý souboj budou sledovat fanoušci DTJ Hradec Králové, protože jejich hráči přivítají na svých stolech TTC Ostrava 2016, kterému se v posledních kolech nedaří bodovat naplno. V Havířově hráči Baníku hostí suveréna soutěže El Niňo Praha a v Hodoníně se představí celek Sokola Hradec Králové.

 

Extraliga mužů 2018/2019

Program 11. kola

Čtvrtek, 10. ledna

TJ Ostrava KST – SKST EUROMASTER Liberec (18 hodin)

Pátek, 11. ledna

DTJ Hradec Králové – TTC Ostrava 2016 (18)

SKST Charvát Baník Havířov – SF SKK EL Niňo Praha (18)

SKST Hodonín – STAVOIMPEX – TJ Sokol PP Hradec Králové 2 Lunatour.cz (18)

Kompletní informace o extralize mužů najdete ZDE