K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Extraliga mužů pokračuje v rychlém tempu


V televizní předehrávce 8. kola hostí Havířov družstvo z Liberce

Opět náročný program čeká týmy v Extralize mužů v nejbližších čtyřech dnech. Na programu jsou dvě kola a v nich spousta důležitých bodů. O ně budou jako první hrát v televizní přehrávce 8. kola už ve čtvrtek 14. ledna SKST Havířov a SKST Liberec.

Utkání začne v Národním tréninkovém centru v Havířově v 18 hodin, přímý přenos na ping-pong.tv a také stanici ArenaSport TV o patnáct minut dřív. Komentovat ho budou Lukáš Foff a Tomáš Demek.

Oba celky prozatím v nejvyšší soutěži nejsou příliš úspěšné, oba mají na svém kontě prozatím jednu výhru a oba jsou tak v dolní polovině tabulky. Jejich vzájemný souboj hodně napoví o ambicích pro postup do play off.

Domácí v minulém týdnu hráli pouze jednou a prohráli na stolech TJ Ostrava KST 0:3. Hosté nestačili nejprve na El Niňo Praha, když prohráli 1:3 a pak ani na HB Ostrov, s nímž prohráli 0:3. Soupisky obou soupeřů přitom nejsou papírově vůbec špatné. Havířov má ve svém středu zkušeného Petra Davida, pak Ondřeje Bajgera a Jana Valentu. Prvně dva jmenovaní už mají v extralize odehráno hodně, jejich bilance 1/4 resp. 2/4 však napovídá, že je začátek sezony a pak ani její restart nezastihl v nejlepší formě.

Totéž se dá říct i o hráčích Liberce. Po odchodu Egypťana Mohameda Shoumana stojí výsledky především na dvojici Jakub Seibert a Michal Blinka. Zatímco Seibert ještě drží vyrovnanou bilanci 5/5, Blinka s úspěšností 1/6 spokojen být nemůže. A ani třetí do party David Průša se bilancí 1/4 rozhodně chlubit nemůže.

Možná proto lze ovšem očekávat v televizním duelu vyrovnaný souboj, který nabídne spoustu skvělých výměn. Zbylá utkání 8. kola se hrají až o víkendu. Odloženo je z důvodů karantény prozatím jen jedno. Program navíc doplní ještě v pátek čtyři utkání 12. kola.

 

Extraliga mužů, sezona 2020/2021

Program utkání 8. kola

Čtvrtek, 14. ledna

SKST Havířov – SKST Liberec (18)

Sobota, 16. ledna

Sokol PP Hradec Králové 2 – HB Ostrov (16)

KT Praha – TJ Ostrava KST (16)

Neděle, 17. ledna

TTC Enfireex Ostrava – SKST Cheb (16)

SKST Stavoimpex Hodonín – SF SKK El Niňo Praha (odloženo) 

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE