K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Extraliga žen uzavřela základní část


Poslední dvoukolo nic na pořadí v tabulce nezměnilo, Hodonín s Břeclaví mají v prvním kole play off volno

Poslední dvě kola základní části nejvyšší domácí soutěže nic nezměnila na tom, že přímo do semifinále play off postupují z prvního místa hráčky SKST Hodonín – Stavoimpex, které v tabulce udržely jednobodový náskok před druhým MSK Gumotex Břeclav.

Ve čtvrtfinále budou o postup usilovat kluby na třetím až šestém místě. Proti sobě nastoupí v sérii hrané na dvě vítězná utkání CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava a SKST Baník Havířov, druhou dvojici tvoří SK Dobré a MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov. Na opačném konci tabulky skončil poslední SKST Vlašim, který nejvyšší soutěž opouští.

 

Extraliga žen, 2018/2019

Výsledky 19. a 20. kola

MK Řeznovice TT DOKTORKLADIVO.CZ Moravský Krumlov – SKST Hodonín A – Stavoimpex 1:6

Jekatěrina ČERNAVSKAJA – Solomija BRATEJKOVÁ 1:3 (9,-8,-6,-8), Olga KIMOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 1:3 (5,-10,-1,-9), Kristýna MIKULCOVÁ – Natália PARTYKOVÁ 2:3 (-14,3,-5,6,-6), Olga KIMOVÁ – Solomiya BRATEYKOVÁ 1:3 (11,-12,-9,-8), Jekatěrina ČERNAVSKAJA – Natalia PARTYKOVÁ 1:3 (12,-7,-11,-8), Kristýna MIKULCOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 3:1 (7,8,-9,8), Olga KIMOVÁ – Natália PARTYKAOVÁ 0:3 (-8,-9,-9).

SK Dobré – SKST Baník Havířov 6:1

Dagmar BLAŠKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (7,7,12), Zdena BLAŠKOVÁ – Klára HRABICOVÁ 3:1 (9,10,-11,4), Aneta KUČEROVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:0 (8,12,9), Zdena BLAŠKOVÁ – Gabriela ŠTĚPÁNOVÁ 3:0 (7,10,4), Dagmar BLAŠKOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:0 (6,5,10), Aneta KUČEROVÁ – Klára HRABICOVÁ 1:3 (-11,9,-7,-5), Zdena BLAŠKOVÁ – Natália GRIGELOVÁ 3:0 (10,5,9).

SKST Vlašim – SKST Mart Hodonín A – Stavoimpex 0:6

Aneta BOŠINOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 0:3 (-4,-3,-4), Tereza PYTLÍKOVÁ – Natália PARTYKOVÁ 0:3 (-5,-4,-4), Barbora POLÍVKOVÁ – Solomiya BRATEYKOVÁ 0:3 (-6,-7,-2), 9,-8,-6,-8), Tereza PYTLÍKOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 0:3 (-4,-8,-4), 5,-10,-1,-9), Aneta BOŠINOVÁ – Solomyja BRATEYKOVÁ 0:3 (-3,-10,-5), Barbora POLÍVKOVÁ – Natália PARTYKOVÁ 0:3 (-1,-9,-4).

SK Dobré – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 6:2

Daniela ROZÍNKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:2 (-9,10,-9,11,9), Zdena BLAŠKOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:2 (-10,4,-7,10,5), Aneta KUČEROVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (6,-4,8,-4,-7), Zdena BLAŠKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:0 (9,11,10), Daniela ROZÍNKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-7,-8,-11), Aneta KUČEROVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:0 (9,-6,1,3), Zdena BLAŠKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 3:1 (11,-13,8,9), Aneta KUČEROVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 3:1 (2,9,-9,9).

SVS Hradec Králové – CDU SPORT – Stolní tenis Ostrava 2:6

Olesja STACHOVÁ – Tamara TOMANOVÁ 3:1 (9,5,-6,8), Anna KLEMPEREROVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 2:3 (6,-6,-8,10,-9), Tereza JIRÁSKOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 0:3 (-7,-8,-2), Anna KLEMPEREROVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 3:1 (5,-7,9,11), Olesja STACHOVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 1:3 (7,-11,-7,-3), Tereza JIRÁSKOVÁ – Simona ŠLEHOBROVÁ 1:3 (-11,-8,10,-8), Anna KLEMPEREROVÁ – Hana KUBÁTOVÁ 2:3 (-3,9,11,-3,-8), Tereza JIRÁSKOVÁ – Miroslava SÁGLOVÁ 1:3 (7,-5,-8,-10).

Kompletní informace o extralize žen najdete ZDE

 

Související novinky

Všechny novinky