K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Extraligové drama na Kotlářce vyhráli hráči Havířova


Jan Valenta svedl dvě pětisetové bitvy, jednu z nich vyhrál a pomohl svému týmu k úspěchu

Nečekaného vítěze mělo utkání 9. kola Extraligy na pražské Kotlářce. Domácí El Niňo, které v dosavadním průběhu ročníku jen jednou prohrálo, nestačilo na Havířov a hosté si odvezli velmi cenné vítězství 3:2.

Nastoupili přitom bez dvou opor Petra Davida a Ondřeje Bajgera, ohromně bojovný výkon předvedla trojice Jan Valenta, Šimon Bělík a Kubánec Livan Martinez. Koučoval je Petr David a po bezmála třech hodinách se mohli radovat z výhry.

Domácí sice držel jako obvykle Jiří Vráblík, jenže jeho dva spoluhráči Jakub Zelinka a František Onderka své zápasy prohráli. Zelinka v pětisetových bitvách prohrál s Valentou i Bělíkem, Onderka podlehl Kubánci Martinezovi. Diváci ovšem viděli hned tři pětisetové zápasy a utkání se muselo líbit.

Hosté se díky vyššímu počtu utkání posunuli na čtvrtou příčku tabulky, El Niňo je sice páté, ovšem má dvě utkání k dobru.

 

Extraliga mužů, ročník 2021/2022

Výsledky utkání 9. kola

SF SKK El Niňo Praha SKST – TESLA BATTERIES Havířov 2:3

Jiří VRÁBLÍK – Šimon BĚLÍK 3:1 (7,-8,1,4), Jakub ZELINKA – Jan VALENTA 2:3 (5,-15,9,-11,-5), František ONDERKA – Livan MARTINEZ 1:3 (5,-8,-8,-6), Jiří VRÁBLÍK – Jan VALENTA 3:2 (7,13,-8,-7,3), Jakub ZELINKA – Šimon BĚLÍK 2:3 (11,-9,-6,4,-7).

Další program 9. kola

Čtvrtek, 25. listopadu

SKST Cheb – SKST PLUS Hodonín (18)

SKST Liberec – TJ Sokol PP Hradec Králové (18)

Pátek, 26. listopadu

KT Praha – TTC Ostrava 2016 (18)

TJ Ostrava KST – HB Ostrov H. Brod) (18)

Kompletní informace o Extralize mužů najdete ZDE