K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Finišuje také letošní program v Poháru ETTU


Hráčky TT Moravský Krumlov první utkání 4. kola s portugalským soupeřem prohrály

Podobně jako Liga mistrů čeká také účastníky Poháru ETTU poslední porce utkání v tomto kalendářním roce. Ženy už mají první duely 4. kola za sebou, muži hrají tento týden.

Oba české kluby se probojovaly do letošního posledního kola, o tom zda budou pokračovat dál a postoupí do čtvrtfinále, se rozhodne v nejbližších dnech. Hráčky TT Moravský Krumlov v úvodním duelu s portugalským G.D. do Centro Social do Juncal prohrály 1:3. Byl to však velmi vyrovnaný souboj, Jekatěrina Černavskaja prohrála oba své zápasy po pětisetové bitvě. Nejprve s portugalskou reprezentantkou Leiloi Olivierovou a pak také s Ruskou Tatianou Garnovovou. Ta si dokonce poradila i se zkušenou Renátou Štrbíkovou a byla hlavní postavou týmu hostů. Odveta v Portugalsku je na programu v sobotu 14. prosince.

Ve středu 11. prosince se představí ve 4. kole poháru také hráči SF SKK El Nino Praha. Nastoupí proti belgickému TTC Sokah Hoboken a není snadné říct, kdo je v tomto souboji favoritem. Zkušenější však budou bezesporu Pražané. Za belgický tým pravidelně nastupuje junior Olan Kosolosky, pátý hráč letošního juniorského TOP 10 a účastník MEJ v Ostravě. Jedničkou týmu však je Nizozemec Rajko Gommers, který letos startoval například na Czech Open v Olomouci. Vypadl však hned v prvním kole kvalifikace. Společně s Francouzi Paulem Lavergem a Jeremy Petiotem ovšem netvoří překážku, přes kterou by český mistr neměl šanci přejít. Naopak, pokud trojice Dmitrij Prokopcov, Jakub Kleprlík a Stanislav Kučera předvede naplno své umění, měla by si do odvety vytvořit velmi dobrý základ. Druhé utkání je na programu v pondělí 16. prosince.

 

Pohár ETTU, ročník 2019/2020

Soutěž žen, 4. fáze

TT Moravský Krumlov – G.D. do Centro Social do Juncal 1:3

Jekatěrina ČERNAVSKAJA – Leila OLIVIEROVÁ 2:3 (-9,8,7,-9,-6), Renáta ŠTRBÍKOVÁ – Tatiana GARNOVOVÁ 1:3 (6,-3,-8,-14), LIU Jing Xuan – Gulchehkra CHUSSEINOVÁ 3:0 (4,7,3), Jekatěrina ČERNAVSKAJA – Tatiana GARNOVOVÁ 2:3 (10,-5,8,-6,-9).

Kompletní informace o Poháru ETTU žen najdete ZDE

Kompletní informace o Poháru ETTU mužů najdete ZDE