K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

HB Ostrov a České Budějovice jsou po prvním víkendu na čele 1. ligy


Oba nováčci hned v úvodu zaujali vrchní pozice

Deset týmů ze čtrnácti má za sebou dvě úvodní kola 1. ligy mužů a pouze dvě mužstva jsou stoprocentní. Jsou jimi HB Ostrov a České Budějovice. Oba dva shodně vyválčily jednu výhru poměrem 10:7 a druhý duel zvládli ještě lépe. Zatímco tým z Vysočiny dokonce 10:0, tak Jihočeši 10:5.

Na třetím místě je prozatím pražské El Niňo, které si vzalo na pomoc extraligového Jakuba Zelinku. Ten pomohl šesti výhrami z osmi zápasů svému týmu k výhře 10:6 nad Hustopečemi a remíze 9:9 s MS Brno. Následují oba Hradce, které shodně porazily Choceň a prohrály s Havlíčkovým Brodem. Zatímco ale Sokol favorita trápil a nutil ho bojovat, DTJ nenašlo žádnou protizbraň a prohrálo 0:10.

Pěkně seřazené za sebou jsou pak obě Ostravy, ty ale mají v tabulce započítané pouze jedno utkání, které obě vyhrály. Stejně jsou na tom Liberec a Elizza, protože si poradily s Novým Jičínem. Následuje již zmíněné Brno, které ze dvou zápasů uhrálo jednu remízu a poslední čtyři místa pak zaujímají celky, jež ze dvou mačů nedokázaly zvítězit ani jednou – Nový Jičín, Hustopeče, Choceň a Havířov.