K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

HB Ostrov podruhé v televizi, tentokrát s ambiciózním Havířovem


Domácí se budou snažit o udržení stoprocentní bilance

Čtvrté kolo nejvyšší domácí české soutěže začne předehrávkou na Vysočině. Podruhé se před televizními kamerami Arena Sport a Ping-pong TV představí jako domácí tým HB Ostrov, který přivítá SKST Charvát Havířov.

Domácí sestava je opět velice nepředvídatelná. Šanci může dostat hned čtveřice hráčů. Buď se představí nejsilnější možný trojlístek ve složení Prokopcov, Tregler, Obešlo, anebo se dostane řada také na bývalého juniorského reprezentanta Radka Skálu. Skála ani Tregler ještě letos nepoznali hořkost porážky, ale první jmenovaný odehrál dvě dvouhry a druhý dokone jednu. U všech zápasů zatím byli Prokopcov s Obešlem, kteří oba zaznamenali jednu porážku.

Naproti tomu změna v havířovské sestavě by byla velkým překvapením, protože zatím všechna utkání sehrála stejná trojice. Jediný, kdo ale může být spokojen se svými dosavadními výsledky, je na trojce hrající Jan Valenta, který zaznamenal dvě výhry a jednu těsnou porážku. Bajger s Davidem zatím mají zápornou bilanci, což je určitě velmi nemilé překvapení pro všechny fanoušky havířovského klubu.

Hostující tým je v aktuální tabulce po třech kolech na 6. místě s pěti body za jednu výhru ze třech utkání. HB Ostrov okupuje dělené první místo s Chebem se stoprocentní bilancí a jen dvěma prohranými dvouhrami z jedenácti. Utkání obou týmů začíná v 18.00, ale jako vždy bude před samotným duelem předzápasové studio, které startuje v 17.45. Komentovat bude dvojice Josef Šimončík a Jindřich Panský, hostem ve studiu bude Roman Rujder, jeden ze sponzorů HB Ostrov.

Přímý přenos z utkání HB Ostrov – SKST Charvát Havířov můžete sledovat ZDE.

Související novinky

Všechny novinky