K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hodonín dnes bude usilovat v Berlíně o další přepis historie


Semifinalistka nedávného TOP 16 Natália Partyková nebude v odvetě čtvrtfinále Ligy mistryň chybět

Podaří se dnes hráčkám SKST Hodonín – Stavoimpex opět přepsat historii Ligy mistryň? Tuto otázku si pokládají od prvního čtvrtfinálového utkání nejprestižnější klubové soutěže v Evropě všichni fanoušci českého mistra.

Jako první český klub se Hodonín probojoval do čtvrtfinále, v prvním utkání porazil favorizovaný TTC Berlín Eastside 3:1 a v dnešní odvetě může tuto laťku ještě dál pozvednout.

Jednoduché to samozřejmě mít nebude, německý velkoklub soutěž už čtyřikrát vyhrál a disponuje i letos velmi kvalitním kádrem. Maďarka Georgina Potaová, Švédka Matilda Ekholmová  dvě Němky Nina Mittelhamová se Shan Xiaona nepatří mezi hráčky, které by se vzdaly lehce.

Německé kvarteto však bude pod obrovským tlakem, nečekaná prohra výrazně posunula postupové ambice na stranu českého mistra. Zkušená Iveta Vacenovská, semifinalistka nedávného turnaje TOP 16 Polka Natália Partyková a především pak hodonínský „žolík“ v podobě Číňanky Guo Ruichen bude mít navíc i v Berlíně velikou podporu svých fanoušků. Klub totiž vypravil k odvetě plný autobus fandů, kteří dokážou vytvořit fantastickou kulisu.

Odvetné utkání čtvrtfinále Ligy mistryň začíná v 18.30 hodin.

Více informací o Lize mistryň najdete ZDE