K zajištění relevantního obsahu reklamních polí a analýzy návštěvnosti používáme soubory cookies. Další informace
JOOLA

Hodonín nedal v předehrávce 19. kola Kyjovu šanci


V nejvyšší domácí soutěži se opět objevila i Číňanka Guo Lin. Jako obvykle nezaváhala

Nejvyšší domácí soutěž má před sebou poslední dvě kola základní části. A je stále o co hrát. Suverén soutěže SKST Mart Hodonín-Stavoimpex v předehrávce bez větších problémů porazil Sokol Kyjov 6:1. V utkání se představila také čínská posila českého mistra Guo Lin a její tři body byly základ pro hladké vítězství.

Ve zbývajících duelech půjde o postup do play off i o to, kdo skončí po základní části poslední. Nejlepší výchozí pozici vybojovat šesté místo a postoupit do play off mají hráčky Havířova. Před sedmým SK Dobré mají dvoubodový náskok a stejnou ztrátu na pátý Kyjov. Ten už má ovšem základní část za sebou. Havířov s Dobrým v neděli nastoupí proti sobě, ovšem předtím mají ještě utkání se soupeři, s nimiž se dá bodovat. Dobré hraje v sobotu na stolech Ostravy, Ostrava hostí Hadec Králové. Zda se tedy do play off probojuje Havířov, Dobré, a zda vůbec udrží Kyjov umístění v elitní šestce, o tom rozhodnou pávě víkendová utkání.

Stejně tak se rozhodne o tom, zda skončí jako poslední TJ Sokol Nusle Praha nebo KST Hluk. Oba celky čekají nejprve favorizovaní soupeři, takže se zřejmě rozhodne v sobotu v Praze ve vzájemném souboji dvou nejslabších týmů soutěže.

 

Extraliga žen, sezona 2017/2018

Předehrávka 19. kola

TJ Sokol Kyjov – Eurolamp – SKST Mart Hodonín – Stavoimpex 1:6

Anežka ILČÍKOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 0:3 (-5, w.o.), Solomiya BRATEYKOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 3:1 (4,8,-9,4), Veronika KMEŤOVÁ – GUO Lin 0:3 (-2,-10,-5), Solomiya BRATEYKOVÁ – Kateřina PĚNKAVOVÁ 1:3 (-10,-5,9,-3), Anežka ILČÍKOVÁ – GUO Lin 0:3 (w.o.), Veronika KMEŤOVÁ – Markéta ŠEVČÍKOVÁ 2:3 (-10,9,-10,9,-10), Solomiya BRATEYKOVÁ – GUO Lin 1:3 (8,-4,-4,-14).

 

Další program 19. a 20. kola

Pátek, 23. února

MSK Gumotex Břeclav – KST Hluk (18 hodin)

Sobota, 24 února

SKST Baník Havířov – SVS Hradec Králové (15)

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA – SK Dobré (17.30)

MSK Gumotex Břeclav – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov (15)

TJ Sokol Nusle Praha – KST Hluk (15)

Neděle, 25. února

TJ Sokol Nusle Praha – MK Řeznovice TT Armex Moravský Krumlov (10)

SKST Baník Havířov – SK Dobré (10)

CDU SPORT – STOLNÍ TENIS OSTRAVA – SVS Hradec Králové (10)

 

Kompletní informace o Extralize žen najdete ZDE